شایعه تایید The Last of Us 2؟

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Michael Knowland یکی از اعضای ناتی داگ که در ساخت TLoU نیز سهیم بوده، به تازگی از این استودیو جدا شده است. در پروفایل Linkedin وی، مشخص شده بود که او بر روی Uncharted 4 و یک "Unannounced AAA Game" کار می کرده است. وی به تازگی پروفایل خود را آپدیت کرده و بازی دوم به نظر می رسد که TLoU 2 باشد.

cyhJqUq.png

ُُSource

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
شرمنده یه قسمت رو نتونستم منظورم رو برسونم :D
هر دوتاشون زنده موندن :D تو لفت بیهایند مگه نشون نداد اولش جوئل مرد ؟ :|:|
ته داستان اصلی که من انتظار داشتم ellie بمیره که نمرد لامصب :| به طور ضایعی هم هر دو زنده موندن :D
تو لفت بیهایند دو ماه پیش بازی کردم یادمه یه جاش تو کات سین جوئل تیر خورد و دختره بردش تو یه خرابه و ادامش رو دیگه رفتم یه باند پیدا کنم و بقیشو یادم نیست :|
اون جا که جوئل تو خرابه بود فک کنم مردا !!

نه جوئل نمرد فقط خیلی بد زخمی شد ... الی بردش تو اون خرابه ازش مراقبت کرد تا خوب بشه ...براش دارو هم گیر اورد :d

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
نه جوئل نمرد فقط خیلی بد زخمی شد ... الی بردش تو اون خرابه ازش مراقبت کرد تا خوب بشه ...براش دارو هم گیر اورد :d
کلا اینdlcاتفاقاتی شامل میشه که الی قبل از روبرو شدن با آدم خوار ها براش اتفاق میفته

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ته داستان اصلی که من انتظار داشتم ellie بمیره که نمرد لامصب :| به طور ضایعی هم هر دو زنده موندن :D
تو لفت بیهایند دو ماه پیش بازی کردم یادمه یه جاش تو کات سین جوئل تیر خورد و دختره بردش تو یه خرابه و ادامش رو دیگه رفتم یه باند پیدا کنم و بقیشو یادم نیست :|

ببخشید ولی حس می کنم اصلا dlc رو درست متوجه نشدین!
تو اواخر پاییز بازی اصلی جوئل افتاد روی یک میلگرد و بشدت مجروح شد و شاید بسیار نزدیک به مرگ! بعد 1 ساعت بازی با الی فهمیدیم که جوئل زندست (توی زمستون)! این dlc هم نصفه ایش که به جوئل مربوط میشد قسمت بین مجروح شدن جوئل و خوب شدنش بود که موظوع اصلیش هم چگونگی زنده موندن جوئل بود!
یعنی داستان اصلی همون بازی اصلی بود!

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
اون تیکه که مال اواسط بازی اصلی بود که تو لفت بیهایند بیشتر بهش پرداخته شد...

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
ببخشید ولی حس می کنم اصلا dlc رو درست متوجه نشدین!
تو اواخر پاییز بازی اصلی جوئل افتاد روی یک میلگرد و بشدت مجروح شد و شاید بسیار نزدیک به مرگ! بعد 1 ساعت بازی با الی فهمیدیم که جوئل زندست (توی زمستون)! این dlc هم نصفه ایش که به جوئل مربوط میشد قسمت بین مجروح شدن جوئل و خوب شدنش بود که موظوع اصلیش هم چگونگی زنده موندن جوئل بود!
یعنی داستان اصلی همون بازی اصلی بود!

عجب !

من کل بازی رو متوجه نشدم ! :D فقط کلش فهمیدم بیماری پخش شده چند تا انسان هم بدبختی دارن تو بازی :| یعنی من یه سری جاها دیوانه شدم :D
من بازی رو سال پیش تموم کردم دو سه ماه پیش هم دی ال سی لفت بیهایند رو نصبیدم گفتم بازی کنم خیلی نفهمیدم :D یعنی رفتم باند پیدا کنم این قدر گشتم دیگه ادامه ندادم :|

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
عجب !

من کل بازی رو متوجه نشدم ! :D فقط کلش فهمیدم بیماری پخش شده چند تا انسان هم بدبختی دارن تو بازی :| یعنی من یه سری جاها دیوانه شدم :D
من بازی رو سال پیش تموم کردم دو سه ماه پیش هم دی ال سی لفت بیهایند رو نصبیدم گفتم بازی کنم خیلی نفهمیدم :D یعنی رفتم باند پیدا کنم این قدر گشتم دیگه ادامه ندادم :|

یا بازی نکردی یا خواب دیدی.بشین یه بار دیگه بازی کن
150fs218633.gif

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
یا بازی نکردی یا خواب دیدی.بشین یه بار دیگه بازی کن
150fs218633.gif

شینیم باو :D یه بار تمومش کردم لفت بیهایند هم اولش رو رفتم :| انلاین هم با یکی از بچه های همین فروم زدم :|
احتمالا شما خوابشو هم ندیدی :D
اول بازی دختر جوئل رو کشت اون پلیس احمق شوما حرصت نگرفت؟ :|
نکنه نشستی خندیدی :D من خیلی جاهاشو رسما یادم نیست چون گفتم سال پیش بود و همین طوری عین بز میرفتم جلو :| تهش هم که نمیدونم چرا جوئل نمرد ! :D ولی هم جوئل و هم elli زنده موندن . . اگه هم لفت بیهایند رو بازی کرده باشی اولش نشون داد جوئل می افته پایین از اسب الی هم میبرتش یه گاراژ مانندی :D من گفتم خب مرد دیگه تموم شد رفت :| چون یادم نبود بازی که قبلا کرده بودم :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
شینیم باو :D یه بار تمومش کردم لفت بیهایند هم اولش رو رفتم :| انلاین هم با یکی از بچه های همین فروم زدم :|
احتمالا شما خوابشو هم ندیدی :D
اول بازی دختر جوئل رو کشت اون پلیس احمق شوما حرصت نگرفت؟ :|
نکنه نشستی خندیدی :D من خیلی جاهاشو رسما یادم نیست چون گفتم سال پیش بود و همین طوری عین بز میرفتم جلو :| تهش هم که نمیدونم چرا جوئل نمرد ! :D ولی هم جوئل و هم elli زنده موندن . . اگه هم لفت بیهایند رو بازی کرده باشی اولش نشون داد جوئل می افته پایین از اسب الی هم میبرتش یه گاراژ مانندی :D من گفتم خب مرد دیگه تموم شد رفت :| چون یادم نبود بازی که قبلا کرده بودم :D
نه بازی نکردی :d . اگه کرده بودی فقط گاراژ خاطرت نمیموند .

LB دو تا روایت داشت . داستان اصلی که مربوط به زنده نگه داشتن جوئل بود . و یکی دیگش مربوط به رایلی و قبل از آشنایی با پدر میشد :d .

ببخشید توی اسپویل نمیزارم : نخونید . من اگه دم مرگ باشم بچه هام بالا سرم باشن بگن بابا توی LB چه اتفاقی رو فراموش نکردی : میگم بوسه ی ... باد خزونی با هزار نامهربونی :d

آخرین ویرایش:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دیگه هر چی میگین چرت نگین لطفا :D
اقا از اولش قاطی پاتی کلا یادمه :| دقیق یادمه زمانی که تو یه فروشگاه داغون داشتم با دوست ellie میگشتم اونم هی ماسک میذاشت الی بدبختو میترسوند :D
رسما هیچی یادم نمیاد درست :| یا مشکل از حافظه منه یا از بازی :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اقا از اولش قاطی پاتی کلا یادمه :| دقیق یادمه زمانی که تو یه فروشگاه داغون داشتم با دوست ellie میگشتم اونم هی ماسک میذاشت الی بدبختو میترسوند :D

تو کلا قاطی کردی...
برو یه بار دیگه بازی کن.ملت رو هم سرکار نذار:|

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
[MENTION=45984]Daedalus[/MENTION]

دوست عزیز اتفاقا پایان TLOU یکی از ساختار شکنترین Endingـهایی بود که توی عمرم دیدم و به بهترین شکل از کلیشه ها دور شد

به نظر من Underrated هم بود !
راستی اگر منظورت دیویده نه اون قصد داشت با الی سوپ درست کنه

اشتباه می کنی David یه hebephile بود و تمایل جنسی به الی داشت بارها هم این تمایل رو نشون داد:D

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
داداش برو این جا یادت میاد
http://forum.bazicenter.com/thread79382/

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
اشتباه می کنی David یه hebephile بود و تمایل جنسی به الی داشت بارها هم این تمایل رو نشون داد:D

بنده ام با شما موافقم دیوید به الی دید جنسی داشت نمونش اونجایی که جول داره باز جویی میکنه و در مورد الی میپرسه یکی از عانترها میگه اون pet جدید دیوید شده...
ضمن اینکه اگه قرار بود دیوید الی رو تبدیل به سوپ کنه اینقدر برای برقراری رابطه ی عاطفی باهاش تلاش نمیکرد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر