تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
جناب فردین وضعش بدجور درام شده :D یه چند روزی دوستان مهلت بدن میام همینجا اعلام می کنم میارین مال همتون رو آپدیت میکنم :D فقط یه مشکلی دارم دعا کنین جور بشه شما هم زودتر به LT برسید :D

یه نفر هم بود قولشو داده بودم خبر بدم اما یادم رفت کی بود.... خودشون معرفی کنه :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان خوب خدارو شکر مشکل حل شده. چون فعلا توان مالی برای خودم ندارم (مغازه) میتونید از فردا دستگاه هاتون رو بیارید مغازه آقای محمدی توی 40 ستون :| تا آپدیت کنم براتون... فقط کسانی که میارن و میخوان توسط خود من آپدیت بشه؛ نام خودتون + نام کاربریتون تو سایت + نوع فریم ورتون رو بنویسید روی کاغذ و بزنید روی کنسول تا خودم برم آپدیتش کنم.... (بگید فردین گفت اینطوری کنین :D)

منظورم هم از فریم ور، فریم ور LT برای کسانی که میخوان لایو بازی کنن و فریم ور Non Stealth برای کسانی که لایو نمیرن و کلا نمیخوان دیگه با بازی ها و ویو هامشکل داشته باشن. یعنی بوت بی بوت....

موفق باشید :rose:

shahab.fattahi

کاربر سایت
Apr 4, 2009
457
نام
shahab
منم دیروز به جمعه xbox داران تبریز پیوستم.:biggrin1:
340 تومان الیت گرفتم +LT.به همه پیشنهاد میکنم از اقای میثم صیام (joykiller)بخرن.:love:
کسی از شرکت new tech گیم xbox خریده؟ چطوره؟:confused:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم دیروز به جمعه xbox داران تبریز پیوستم.:biggrin1:
340 تومان الیت گرفتم +LT.به همه پیشنهاد میکنم از اقای میثم صیام (joykiller)بخرن.:love:
کسی از شرکت new tech گیم xbox خریده؟ چطوره؟:confused:
سعی کنید از جاهای معتبر که اطمینان دارید بازی هاشون Full Stealth هست خریداری کنید... البته به شرط اینکه قصد LIVE رفتن داشته باشید.در غیر این صورت فرقی نمی کنه. فقط جنس دیسک ها مهم میشه که دیسک هاشون از مارک های مرغوب مثل T-gate و Verbatim باشه.

shahab.fattahi

کاربر سایت
Apr 4, 2009
457
نام
shahab
سعی کنید از جاهای معتبر که اطمینان دارید بازی هاشون Full Stealth هست خریداری کنید... البته به شرط اینکه قصد LIVE رفتن داشته باشید.در غیر این صورت فرقی نمی کنه. فقط جنس دیسک ها مهم میشه که دیسک هاشون از مارک های مرغوب مثل T-gate و Verbatim باشه.
از راهنماییتان ممنون.شما از کجا میخرید؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من نمیخرم خودم می فروشم :D

در ضمن از دوستان کسی کنسول برده برای آپدیت؟؟ اگه بردین اطلاع بدین به من. اگر هم نبردین و در آینده قصد دارین آپدیت کنید دیگه اونجا نبرید چون مشکلاتی هست که نمیشه اونجا کار کرد. به خود من اطلاع بدین فوقش میگم میاید خونه خودم آپدیت میکنم براتون ;)

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام

من هم به شما پیوستم :D

فقط تنها پیشنهادم به دوستانی که در فکر خرید کنسول هستن این هست که اصلا از تبریز نگیرن. چون اختلاف بین قیمت تبریز و تهران 60 تومن هست.

موفق باشید.

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
با سلام

اگر امکان داشته باشد اقای FaRd!N را بهتر بشناسیم چه کاره اید وغیره یک توضیح کامل

برای خرید بهترین جاتهران است ویا اهوازـپردیس گیم اقای کامبیز امتحانی) وبرای سایر خدمات همین اقای FaRd!N وامید در پاساژ چهلستون که یک اقای بسیار با انصاف وخوب

واما فروشگاه ارمان اقای داریوش و برادر ایشان کوروش نوروش فروشگاه شادی یک از بدذات ترین فروشگاه هاهستند ادم رو طوری موخش را می زنند که چیز 100 تومانی رو 1000 تومان قالب می کند یک بار خودتان را بزنید کوچه ی علی چب برید ودر باره پی اس پی و انگار میی خواهید بخرید سوال بپرسید یک حرف های مضخرفی می گوید بیا ببین برادرش از این بدتر وسایر مغازه ها هم دیگر هیچ ولی این امید نسبت به سایر خوب است

و اگر اشتباه نکنم FaRd!N وحدس می زنم شما همان پسر قد بلند با موهای فشن هستید که توفروشگاه طبقه ی همکف داشتید گاد اف وار3 بازی می کردید در دقایق اخر سال 88 درست است یا اشتباه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر