تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام

اقا فردین تو تبریز کدوم فروشگاه خوب است واسه خرید

وچرا تو تبریز همه چی گرونه

کدوم ریجن خوب است برای ایکس باکس

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
سلام به همه
من دوستم می خواد یه فروشگاه بزنه فروش کنسول وگیم. می شه راهنمایی بفرمایید. مغازشم ولیعصر هستش.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام به همه
من دوستم می خواد یه فروشگاه بزنه فروش کنسول وگیم. می شه راهنمایی بفرمایید. مغازشم ولیعصر هستش.

بهترین راهنمایی : برابری یا حداقل نزدیکی قیمت ها با تهران

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
بله قیمتهای تبریز خیلی گرون تر از تهران هستش. به نظرتون با چقدر سرمایه ی اولیه شروع کنه خوبه؟ مغازش تو فلکه بزرگ داخله پاسازه. اول با کدوم کنسول شروع کنه؟ pc هم کناره کنسول گیمهاش رو بفروشه یا نه؟

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
سلام
تا چند وقت دیگه فروشگاه دوستم شروع به کار می کنه الن جنسا شو داره جور می کنه قیمتاشم اگه مشتری زیاد باشه در حد تهران ولی چون تازه کاره اولا قیمتاش مابین تبریز / تهران هستش مگه اینکه کارش بگیره از همون اول ارزون می ده. گیماشم من ساپورت می کنم.;)
ببخشید تعمیر کار اینا مطمئن کی می شناسین؟

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام اقا ادرس بده تبلیغ کنیم قرار بزار اسم ما هارو بگو کارت بده تبلیغ کنیم قیمتش خوب باشه رفتارش خوب باشه ادم رو گیج فرض نکنه تو این تاپیک عضو باشه منکه می خوام تو تابستان بخرم ایکس باکس از ایشون بخرم نه از تهران

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
سلام
شماها واسه من یه مغازه تو پاساز سهند یاجای دیگه پیدا کنین من قول میدم گیمهارو 3000 تومن به شما و کنسول رو کمی بیشتر از قیمت تهران(همون هزینه که واسه حمل کالا میدین) و 100% قیمتی پایین تر از قیمتای تبریز به شما کنسول بفروشم.:biggrin1::biggrin1::smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر