تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام
میشه از طریق وافای لبتاب یعنی 2تا لبتاب باهم انتقال اطلاعات کنن
جای هست اموزش داده باشه ؟
مرسی

بله، میشه، از طریق اتصال به شیوه ی Ad Hoc
شما Windows 7+Adhoc Connection رو سرچ کن، اطلاعات رو پیدا می کنی.

بفرستم گارانتی اطلاعات از بین میره؟

بله، اونا هیچ مسولیتی در قبال اطلاعات ندارن، فقط تعمیر می کنن یا تعویض.

• Like
Reactions: Morteza

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
گارانتی روش از این هولوگرام دایره کوچولو هستش.
ویستا هستش کجا باید بفرستم.
بعدش چقدری پس میدن؟
مرسی بابت توجهتون.

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
سلام خسته نباشيد به اساتيد محترم سيستم من چند روزي هست كه وقتي روشن مي كنم بعد 3 ثانيه خاموش شده و بعد به طور خودكار روشن مي شود و دوباره خاموش مي شود اين عمل چندين بار تكرار مي شود تا كامپيوتر كاملا بالا مي ايد. در ضمن بعضي اوقات هم اصلا روشن نمي شود به نظره شما مشكل از كجاست از پاور است

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
گارانتی روش از این هولوگرام دایره کوچولو هستش.
ویستا هستش کجا باید بفرستم.
بعدش چقدری پس میدن؟
مرسی بابت توجهتون.
گارانتی ویستا هست دیگه
بستگی داره ، اگه مشکل مشخص باشه سریع میفرستنش برای تعویض
بعضی وقتا هم یه یک هفته ای طول می کشه.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام خسته نباشيد به اساتيد محترم سيستم من چند روزي هست كه وقتي روشن مي كنم بعد 3 ثانيه خاموش شده و بعد به طور خودكار روشن مي شود و دوباره خاموش مي شود اين عمل چندين بار تكرار مي شود تا كامپيوتر كاملا بالا مي ايد. در ضمن بعضي اوقات هم اصلا روشن نمي شود به نظره شما مشكل از كجاست از پاور است
خوب تشخیصش از این فاصله (:d) خیلی سخته باید بررسی شه که دقیقا کدوم یکی از قطعات مشکل داره.
در کل قبل از اینکه مشکل پیدا کنه نوسان برق ، سرو صدای خاص از کیس یا مثلا نرم افزاری یا درایوری نصب نکردی که به این مشکل خورده باشه ؟!

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
سلام... من یه گرافیک XFX 5850 Non Reference گرفتم بعد در حالت idle دماش حدود 45 درجه هستش ولی در حالت لود 100 درصد تا 92 اینا هم میره... خواستم ببینم زیاد نیست این دما؟ چی کارش کنم کم شه؟ بعد الان این برد من ولتاژ کنترل نداره واسه اورکلاک.... میشه کاریش کرد که ولتاژ کنترل داشته باشه؟ مثلا بایوسش عوض کنم؟ممنون از همگی... در مورد دما کیسم هم گرین x3 هستش و فک کنم جریان هوا نسبتا خوبه توش.

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
سلام:((:((:((
من الان متوجه شدم که فن کارت گرافیکم کار نمیکنه منظورم از کار نمیکنه اینه که خیلی خیلی اروم حرکت میکنه و بعضی از موقه ها هم حرکت نمیکنه مشکل چیه؟؟؟ فن رو خوب تمیز کردم و چک کردم تا چیزی زیرش گیر نکرده باشه ولی درست نشد؟؟؟ =((
الان یک سوال دیگه هم دارم اگر فن کار نکنه من هم توی محیط ویندوز باشم اون وقت احتمال سوختنش چه قدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدل کارتم هم 1گیگ 9500 DDR2 هست!!!!!!

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام... من یه گرافیک XFX 5850 Non Reference گرفتم بعد در حالت idle دماش حدود 45 درجه هستش ولی در حالت لود 100 درصد تا 92 اینا هم میره... خواستم ببینم زیاد نیست این دما؟ چی کارش کنم کم شه؟ بعد الان این برد من ولتاژ کنترل نداره واسه اورکلاک.... میشه کاریش کرد که ولتاژ کنترل داشته باشه؟ مثلا بایوسش عوض کنم؟ممنون از همگی... در مورد دما کیسم هم گرین x3 هستش و فک کنم جریان هوا نسبتا خوبه توش.

خب دما که بالاست ولی برای کارت شما غیر عادی نیست، ولتاژ رو هم نمیشه الکی پایین آورد چون ممکنه پایداری کارت رو از بین ببره، فقط میشه از طریق نرم افزار دور فن رو بیشتر کرد، البته اگر اون کارت و فنش قابلیت کنترل داشته باشن

سلام:((:((:((
من الان متوجه شدم که فن کارت گرافیکم کار نمیکنه منظورم از کار نمیکنه اینه که خیلی خیلی اروم حرکت میکنه و بعضی از موقه ها هم حرکت نمیکنه مشکل چیه؟؟؟ فن رو خوب تمیز کردم و چک کردم تا چیزی زیرش گیر نکرده باشه ولی درست نشد؟؟؟ =((
الان یک سوال دیگه هم دارم اگر فن کار نکنه من هم توی محیط ویندوز باشم اون وقت احتمال سوختنش چه قدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدل کارتم هم 1گیگ 9500 DDR2 هست!!!!!!

باید فن رو روغن کاری کنی تا شاید درست کار کنه، وگرنه باید عوضش کنی تا کارتت درست کار کنه و هنگ نکنه،، چون بار کاریش زیاد نیست احتمال سوختنش کمه .

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
خب دما که بالاست ولی برای کارت شما غیر عادی نیست، ولتاژ رو هم نمیشه الکی پایین آورد چون ممکنه پایداری کارت رو از بین ببره، فقط میشه از طریق نرم افزار دور فن رو بیشتر کرد، البته اگر اون کارت و فنش قابلیت کنترل داشته باشن
.
من می خوام ولتاژشو بالا ببرم واسه اور کلاک نه اینکه چایین بیارم! بعد چجوری بفهمم فنش قابلیت کنترل داره یا نه؟ وقتی Manual Fan COntrol رو فعال می کنم و می برمش روی 100 درصد بازم به نظرم دورش همون می مونه صداش هم چون زیاد تر نمیشه اصلا! ممکنه قفل باشه؟ یعنی راهی باشه که آنلاکش کرد؟

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
باید فن رو روغن کاری کنی تا شاید درست کار کنه، وگرنه باید عوضش کنی تا کارتت درست کار کنه و هنگ نکنه،، چون بار کاریش زیاد نیست احتمال سوختنش کمه .
درستش کردم ولی اول که کامپیوتر رو روشن میکنی کار نمیکنه بعد از چند دقیقه شروع به کار میکنه؟؟؟؟
بعد چه سوال دیگه هم داشتم الان دمای کارتم با توجه به فن کوچیکی که داره 60 توی حالت عادی! این دما براش زیاد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
من می خوام ولتاژشو بالا ببرم واسه اور کلاک نه اینکه چایین بیارم! بعد چجوری بفهمم فنش قابلیت کنترل داره یا نه؟ وقتی Manual Fan COntrol رو فعال می کنم و می برمش روی 100 درصد بازم به نظرم دورش همون می مونه صداش هم چون زیاد تر نمیشه اصلا! ممکنه قفل باشه؟ یعنی راهی باشه که آنلاکش کرد؟
اگه ولتاژ رو بالا ببری که حرارت هم بیشتر میشه و ممکنه به مرز بحرانی برسه!
معمولا کارتهای غیر مرجع که فن اختصاصی داشته باشن توسط نرم افزار قابل کنترل نیستن، مگر اینکه نرم افزار اختصاصی همون سازنده بتونه دور فنش رو کنترل کنه، چیزی نیست که بشه آنلاکش کرد.

درستش کردم ولی اول که کامپیوتر رو روشن میکنی کار نمیکنه بعد از چند دقیقه شروع به کار میکنه؟؟؟؟
بعد چه سوال دیگه هم داشتم الان دمای کارتم با توجه به فن کوچیکی که داره 60 توی حالت عادی! این دما براش زیاد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولش بخاطر اینه که حرارت کارت هنوز بالا نرفته و احتیاجی به روشن شدن فن نیست،
دمای 60 درجه هم براش طبیعی هست چون فنشون قدرتمند نیست.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
من CPU , مادربرد و رم رو هم عوض کردم.کارت گرافیکم موقع دانلود خوبه و زیاد داغ نمیشه,حداکثر میشه 56 درجه و بعد کم میشه.
ولی هنوز موقع بازی کردن COD MW2 سریع داغ میشه و دماش به 95 درجه میرسه.
CPU : INTEL CORE i7 2600K
M/B : P8P67
RAM : 2*2GB CORSAIR

Hamed_SG

کاربر سایت
May 4, 2011
29
عزیزان،هنگامی که با استفاده از movie maker یک فایلی رو برای ویرایش باز میکنم،این پیغام خطا رو میده.
The file C:\Users\king\Downloads\6a9a797ccb892a524ae6471834 7d74ce19446.flv cannot be imported because the codec required to play the file is not installed on your computer. If you have already tried to download and install the codec, close and restart Windows Movie Maker, and then try to import the file again.

مشکل از کجاست؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
من CPU , مادربرد و رم رو هم عوض کردم.کارت گرافیکم موقع دانلود خوبه و زیاد داغ نمیشه,حداکثر میشه 56 درجه و بعد کم میشه.
ولی هنوز موقع بازی کردن COD MW2 سریع داغ میشه و دماش به 95 درجه میرسه.
CPU : INTEL CORE i7 2600K
M/B : P8P67
RAM : 2*2GB CORSAIR

هنوز مشکل پابرجاست پس، موقع دانلود که بارش صفره نباید هم داغ کنه

بنظرم دیگه وقتشه بجای سوال کردن سیستم رو به یه متخصص نشون بدی عامل قطعی مشکل رو پیدا کنه تا شما هم برطرفش کنی از بلاتکلیفی دربیای، دیگه اینجوری فایده نداره.

ببخشید این رابط کارت های گرافیک توی sli جایی گیر میاد ؟

مال خودم گم شده:d
توی بازار ممکنه بتونی پیدا کنی، بعضیا فروشنده ها ممکنه داشته باشن، ولی یه قیمتی بهت می دن که از SLI کردن هم پشیمون میشی!

عزیزان،هنگامی که با استفاده از movie maker یک فایلی رو برای ویرایش باز میکنم،این پیغام خطا رو میده.
The file C:\Users\king\Downloads\6a9a797ccb892a524ae6471834 7d74ce19446.flv cannot be imported because the codec required to play the file is not installed on your computer. If you have already tried to download and install the codec, close and restart Windows Movie Maker, and then try to import the file again.

مشکل از کجاست؟
خود پیغام بطور واضح مشکل رو گفته
شما می خوای یه فایل FLV رو که به فرمت Flash Player هست برای ویرایش باز کنی که خب مشخصه برنامه ساپورتش نمی کنه
اول یه برنامه برای تبدیل FLV به یه فرمت ویدیویی پیدا کن، فایلت رو تبدیل کن و بعد توی Movie Maker باز کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر