تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,772
نام
فرشید
Rev 3.1 و3.0 فرقشون کنترلر usb3 هست!! بع ترتیب Asmedia و NEC !! مسلما ASmedia بهتره!!
به نظر نمیاد توی کارایی فرق کنن، فقط تراشه ی Asmedia ساختنش واسه ASUS ارزونتر میفته.

امتحان كردم قبلا
نميشه
پس باید پارتیشن رو پاک کنی و از اول بسازی.

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
دوستان من به یه مشکلی واسه کامپیوترم پیش اومده
هر موقعی که این هدفون رو وصل میکنم به کامپیوتر موس کار نمیکنه بعد که هدفون رو میکشم موس مثل اولش هست .... باید چی کار کنم ؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,772
نام
فرشید
دوستان من به یه مشکلی واسه کامپیوترم پیش اومده
هر موقعی که این هدفون رو وصل میکنم به کامپیوتر موس کار نمیکنه بعد که هدفون رو میکشم موس مثل اولش هست .... باید چی کار کنم ؟
اگه هدفونت USB هست که خب تنها راه اینه که جای پورت ماوست رو عوض کنی یا هدفونت رو به یه پورت دیگه وصل کنی، درایور هر دو تا رو هم عوض کنی بد نیست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من کیبورد و موس MK320 گرفتم(logitech)
این مدل وایرلس هست.میخواستم ببینم.موقع خاموش کردن باید هم موس و هم کیبرد رو خاموش کنم یا اینکه خودشون بصورت اوتوماتیک بعد از مدتی خاموش میشن؟؟؟(کنترلر 360 که بعد از مدتی خاموش میشد،میخواستم ببینم اینم اینفرمی هست یا داستان داریم باهاش؟)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من کیبورد و موس MK320 گرفتم(logitech)
این مدل وایرلس هست.میخواستم ببینم.موقع خاموش کردن باید هم موس و هم کیبرد رو خاموش کنم یا اینکه خودشون بصورت اوتوماتیک بعد از مدتی خاموش میشن؟؟؟(کنترلر 360 که بعد از مدتی خاموش میشد،میخواستم ببینم اینم اینفرمی هست یا داستان داریم باهاش؟)

Shahin.

کاربر سایت
Sep 4, 2010
115
نام
شاهین
با سلام ....
2 هفته پیش یه سیستم خریدم .... دیروز کیس و باز کردم تا سیماشو مرتبش کنم ......
ولی حالا دیگه vga led سبز نمیشه ... قرمز هست ....
تمام کابل های پاور و امتحان کردم ولی نشد ..... با یه vga دیگه هم امتحان کردم بازم قرمز شد .... power 785 w green هست ....vga 560 gtx ti مادربرد هم p6p87 pro هست ...
سوکت jumper هم تست کردم ....
مشکل ار چی میتونه باشه ؟
با تشکر

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
با سلام ....
2 هفته پیش یه سیستم خریدم .... دیروز کیس و باز کردم تا سیماشو مرتبش کنم ......
ولی حالا دیگه vga led سبز نمیشه ... قرمز هست ....
تمام کابل های پاور و امتحان کردم ولی نشد ..... با یه vga دیگه هم امتحان کردم بازم قرمز شد .... power 785 w green هست ....vga 560 gtx ti مادربرد هم p6p87 pro هست ...
سوکت jumper هم تست کردم ....
مشکل ار چی میتونه باشه ؟
با تشکر

رنگ قرمیز led نشونه نرسیدن کافی برق به گرافیک هست
و 90% مشکل از سیمهای پاوره
همه رو دقیق چک کن ببین درست وصل کردی یا نه

info_mman

کاربر سایت
May 13, 2009
6
سلام به دوستان
من یه لب تاب دارم و یه کیس
می خواهم کیسم را از طریق مانیتورلب تابم کنترل کنم
و نیازی نداشته باشم که یه مانیتورواسه کیسم بخرم
شما چه راهی را پیشنهاد می دین

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
چرا وقتی میخوام رزولوشن رو از 768*1024 به 1024*1280 تغییر بدم همه چیز ریزه ریز میشه؟ اونقده ریز که اصلا نمیشه تحملش کرد! مانیتورم Hansol از نوع CRT هست که تا رزولوشن 1024*1280 رو پشتیبانی میکنه.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,772
نام
فرشید
سلام به دوستان
من یه لب تاب دارم و یه کیس
می خواهم کیسم را از طریق مانیتورلب تابم کنترل کنم
و نیازی نداشته باشم که یه مانیتورواسه کیسم بخرم
شما چه راهی را پیشنهاد می دین

راه حمش بهتون گفته شد و اینکه از چه نرم افزاری استفاده کنید، لازمش اینه که دو تا سیستم رو از طریق مودم DSL یا بصورت مستقیم شبکه کنید.

چرا وقتی میخوام رزولوشن رو از 768*1024 به 1024*1280 تغییر بدم همه چیز ریزه ریز میشه؟ اونقده ریز که اصلا نمیشه تحملش کرد! مانیتورم Hansol از نوع CRT هست که تا رزولوشن 1024*1280 رو پشتیبانی میکنه.

خب مانیتورت رزلوشن Native ش همون 1024 هست، 1280 رو احتمالا فقط در حالت Interlaced ساپورت داره که کیفیتش و Refresh rate واقعی نیست.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
سلام

من 1 موری سونی دارم که دیشب 1دفعه دسگام(psp fat) نشناخت و حالا هم هیچ رم ریدری نمیشناستش وکلا فکر میکنم بلاک شده نرم افزاریهست که بشه ok کردش؟؟؟؟؟؟

mohsendaee

کاربر سایت
Dec 8, 2010
130
دوستان سوالمو تو یه تاپیک دیگه مطرح کردم جواب داده نشد...لطفا اینجا جواب بدید ممنون:

سلام دوستان.اين ال اي دي که من گرفتم(سامسونگ 6960) يه حالت بازي هم تو تنظيماتش هست.نميدونم بايد حالت بازي رو فعال کنم يانه؟!
حالت بازي که فعال باشه بازي با سرعت بالا تري اجرا ميشه وسريع تره اما کيفيت تصويرا مياد پايين و قابليت motion plus هم ازکار ميفته. حالت بازي که فعال نباشه کيفيت تصاوير خوبه وحرکات تصاوير واقعا نرم هست اما سرعت کند تره(که خيلي برام مهم نيست) اما چيزي که مهمه اينه که تو بعضي جاها شکست تصوير خيلي به وجود مياد علي الخصوص بازيهاي قديمي تر...
خودم به خاطر قابلیت motion plus دوست دارم حالت بازی غیر فعال باشه اما شکست تصویر و کند شدن بازی لذتو از بین میبره!!دوستان بد جوري گيج شدم لطفا مثل هميشه راهنماييم کنید ممنون.​

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,772
نام
فرشید
من 1 موری سونی دارم که دیشب 1دفعه دسگام(psp fat) نشناخت و حالا هم هیچ رم ریدری نمیشناستش وکلا فکر میکنم بلاک شده نرم افزاریهست که بشه ok کردش؟؟؟؟؟؟

اگر بتونی با یکی از نرم افزارهای مدیریت دیسک مثل Partition Magic دوباره پارتیشنش کنی و فرمت بشه میشه امیدوار شد وگرنه اگر توی هیچ برنامه ای دیده نمیشه بعیده که بشه زندش کرد.
دوستان سوالمو تو یه تاپیک دیگه مطرح کردم جواب داده نشد...لطفا اینجا جواب بدید ممنون:

دوست عزیز، شما پای مانیتور میشینی و ازش استفاده می کنی، اگر بنظرت مد Gaming مانیتور توی بازیها مناسبه فعالش کن، اگر کیفیت رو پایین میاره خب فعالش نکن، ما که نمی تونیم جای شما تصمیم بگیریم.

mohsendaee

کاربر سایت
Dec 8, 2010
130
1_عزیز شما درست میگی بنده هم عرض کردم وقتی حالت بازی رو غیر فعال میکنم لذت بخش تره...اما میخوام بدونم راهی داره که این شکست تصویرو ...رو از بین برد یا نه؟؟مثلا با تنظیمات خود پلی استیشن یا ارتقائ کابل اچ دی به 1.4؟؟
2_دوست عزیز اگه میشه تفاوت های کابل های اچ دی 1.3 و 1.4 که اخرین مدل کابل اچ دی هست رو بفرمایید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر