به نظر شما بهترین نسخه Assassin's Creed کدام است ؟

کدام بهترین است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    451

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
ASSASSIN'S CREED
بخاطر داستان پازل گونه و زیبا و همچنین حرکات واقعی altair
در شماره های بعدی سازنده ها با نرم و سریعتر کردن حرکات اتزیو اونو به یه ماشین آدمکشی سطحی تبدیل کردن.

• Like
Reactions: uriel

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
فقط و فقط نسخه 1.
II انقدر برام ضدحال بود که تنها نکته مثبتی که تو بازی پیدا کردم Codex Page های الطیر بود!! سری از اینجا از یه شاهکار هنری به یه عنوان تجاری صرف تبدیل شده بود...
Brotherhood و Revelations رو هم که اصلا بازی نکردم و فقط داستانشونو از Wiki پیگیری کردم...

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
2. چون بازی خیلی احساس خوبی به آدم میداد همون حسی که هیتمن داشت و مدت ها بود توی بازی های دیگه کمتر پیدا میشد. اما نسخه های بعد به مراتب آسون تر شدن. یادمه اون سربازا که خیلی بزرگن توی 2 یه چیزی در حد مینی باس بودن حالا توی Revelations کافیه گار بگیری تند تند دکمه اتک رو بزنی همشون میمیرن.

s.ebrahim.v

کاربر سایت
Sep 19, 2011
35
نام
سید ابراهیم وکیلی
سلام دوستان به نظر من همشون از لحاظ گرافیک و گیم پلی دو یک سطح هستن ولی ac1 چونکه برای اولین بار بود که بازی تو این سبک میومد تو بازار خیلی بیشتر از بقیه حال داد .:-b

dr.dre

کاربر سایت
Dec 18, 2011
8
راستش اگه از داستان بخواهیم حساب کنیم 1 از همش شاختر بود ولی از نظر کیفیت و روند بازی با 4 خیلی حال کردم ... خیلی روون و زیبا بود و فقط یه سری ایرادات جزیی داشت

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من که میگم Brotherhood در اوج ترین ورژن تا الان بوده
ببینید اتزیو در اوج جوانی و قدرت ، استراتژی فوق العاده در تربیت انجمن برادری
داستان بازی واقعا درگیر کننده

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
فقط و فقط نسخه 1.
II انقدر برام ضدحال بود که تنها نکته مثبتی که تو بازی پیدا کردم Codex Page های الطیر بود!! سری از اینجا از یه شاهکار هنری به یه عنوان تجاری صرف تبدیل شده بود...
Brotherhood و Revelations رو هم که اصلا بازی نکردم و فقط داستانشونو از Wiki پیگیری کردم...

شما اول برو دو تا نسخه ی اخرو بازی کن بعد نظر بده

---------- نوشته در 03:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:09 PM ارسال شده بود ----------

واقعا با برادرهود حال کردم شهر فوق العاده وسیع و داستان فوق العاده که اخرش فقط با یه ضد حال تموم شد
شماره 2 هم حال دیگه ای داشت
ولی شماره ی یکش بعد برادر هود خیلی عالی بود مخصوصا از دو تا تم بازی که عاشقشم
یه قسمت از بازی تم آبی رنگ داشت و یه قسمت تم قهوه ای رنگ
اما به برادر هود رای دادم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوباره بحث AC شد و سینه چاکان نسخه ی اول ریختن....من به نوبه ی خودم یک نفر رو هم ندیدم که موقع AC1 بگه این بازی خسته کننده نیست و حوصله ی آدم رو سر می بره(اضافه کنم من خودم خیلی از ac1 خوشم میاد)...حالا همه اومدن از بهت الطیر و... حرف می زنن!
من خودم به AC2 رای دادم.البته به نظرم Bh از2 بهتر و AC:R از BH بهتر بود ولی با داستان و شخصیت پردازی 2 بیشتر حال کردم.و البته وقتی 2 رو بازی می کردم یه سری اتفاقات واسم افتاد و یه سری خاطرات خوب دارم از ان موقع....هر چند برخلاف خیلی ها به نظرم از نظر گیم پلی و تقریبا همه چیز Revelations بهترین بود,بعدش brotherhood.....

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوباره بحث AC شد و سینه چاکان نسخه ی اول ریختن....من به نوبه ی خودم یک نفر رو هم ندیدم که موقع AC1 بگه این بازی خسته کننده نیست و حوصله ی آدم رو سر می بره(اضافه کنم من خودم خیلی از ac1 خوشم میاد)...حالا همه اومدن از بهت الطیر و... حرف می زنن!
من خودم به AC2 رای دادم.البته به نظرم Bh از2 بهتر و AC:R از BH بهتر بود ولی با داستان و شخصیت پردازی 2 بیشتر حال کردم.و البته وقتی 2 رو بازی می کردم یه سری اتفاقات واسم افتاد و یه سری خاطرات خوب دارم از ان موقع....هر چند برخلاف خیلی ها به نظرم از نظر گیم پلی و تقریبا همه چیز Revelations بهترین بود,بعدش brotherhood.....
با اهلش بحث نکردی . منم الان میرم 100 نفر آدم برات میارم که میگن Sniper Ghost Warrior بهترین بازی سال 2010 بود از همه نظر .

--------

من خودم AC I رو خیلی دوست دارم چون به عنوان واقعی یه Assassin بودی . بازه زمانی ، Guild ـه اساسین ها ؛ شعار هاشون روایت داستانی ، پیشرفت ذره به ذره و بخصوص اتمسفر بازی برام تکرار نشدنی بود .

نسخه دوم هم بسیار خوب بود ولی مسیر سری رو عوض کرد . برای همین دوست ندارمش ، یه چیزی مثه Re4 هست برای RE بازها . یه Assassin کسی هست که مخفیانه کارهاش رو انجام میده تو بطن اجتماع هست صرفا قسم خورده برای یه Guild هست و از همه مهم تر به عقاید خودش توجه نمیکنه یا اونا رو با عقاید استادش وفق میده یا کشته میشه یعنی یاد میگیره از خودش عقیده ای نداشته باشه ، چیزی که الطائر بود و اتزیو به هیچ وجه نبود . تو کل ِ تاریخ جهان بگردین نمی بینین هیچ وقت یه آدمکش ِ این مدلی بیاد بشه امپراطور و ... ، چون ذات اینا دنبال اهداف بالاتری هست ؛ حالا وعده بهشت و .. زیاد مهم نیست اونا برای هدفی والاتر از قدرت می جنگن ولی اتزیو تقریبا شده یه جنرال ارتش برای خودش با نوچه هاش میان تو خیابون لنگ پهن می کنن و هیچ چیزی برای مخفی کاری نداره بازی دیگه . مخفی کاری بازی شبیه جُکه ! اون قسمت هایی که میگه Do nit be detected مثلا تو Revealations آدم خندش می گیره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر