به نظر شما بهترین نسخه Assassin's Creed کدام است ؟

کدام بهترین است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    451

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
پر واضحه که نسخه ی 1 چیزی فراتر از باقی نسخه ها بود فقط و فقط به خاطر یک دلیل اونم اینکه ASSASSIN CREED بود واقعا. یعنی تنها نسخه ای بود که واقعا این نام رو یدک میکشید. درسته که بازی از لحاظ روند گیم پلی مشکل داشت ولی چیزی که بازیباز رو پای بازی نگه میداشت بیان قدرتمند و روایت داستانیش بود. اصلا همه چیز سر جاش بود. نسخه ی 2 از لحاظ گیم پلی کولاک بود و خیلی راحت میشد پیشرفت رو توش احساس کرد ولی کم کم المان های واقعی assassin از توش داشت حذف میشد. ولی بازم بازیه کامل و خوبی بود، اما bh دیگه واقعا گند زد به داستان بازی. کلا این بازی هر شماره گیم پلیش پیشرفت کرد و داستانش پسرفت. بعد از bh اینقدر از این بازی نا امید شدم که revelation رو اصلا رغبت نمیکنم بازی کنم. ایشلا ubi با نسخه ی 3 دوباره سرافرازمون میکنه.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
نسخه ی اول خیلی جو جالبی داشت کلا همه چیزش تو ذهنم مونده
ولی به II رای دادم، یکی به دلیل پیشرفت فوق العاده ی بازی نسبت به نسخه ی اول و دوم شبیه سازی بی نظیر ونیز و فلورانس، من بیشتر وقتا فقط چرخ میزدم و در و دیوار رو ساختمونا رو نگاه میکردم، واقعا زندگی جاری بود :d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
مگه میشه به الطایر رای نداد:x در مورد شماره 2 یکم واسم ضدحال بود چون شروع بازی اتزیو بچه قلدری بیش نبود و ابهت یک اساسین رو نداشت حالا بماند که تو ایتالیا اساسین نبوده و ...... تو یک همون فضای جنگ های صلیبی منو به خودش جذب کرد و حتی از نظر گیم پلی هم بیشتر دوست داشتم(درسته خشک بود ولی واقع گرایانه بود)از نظر من 1 فقط گرافیکش سر نبود که اونم به دلیل قبلتر بودن زمان عرضه عادی است. برادری هم عین 2 بود انگار چند تا sequence بعدیش بود.revelation هم به نظرم لازم بود چون داستان نصفه میموندش.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
BROTHERHOOD به نظر من خیلی خوب بود هم شروع بازی و هم پایان حساس و به فکر فرو بردن بازیکن که در شماره ی بعد چه خواهد شد

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
AC1 واقعا تکراری بود یعنی خیلی مزخرف
شماره دو عالی بود فوق العاده ولی brothehood افت کرد و مثل قبلی نشد این اخریه هم بدک نیست

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
محبوبترین شخصیت گیمی من اتزیو هستش ...
بدون تعارف میگم با همشون حال کردم ... خوب بدون شک پیشرفت وحشتناکی که قسمت دوم داشت بقیه نتونستن داشته باشند ولی هرساله کاملتر میشد و خوب هدفشونم همین بود ...
من به نسخه آخر رای دادم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر