به خاطر یک مشت دلار، Resident Evil 6 اکشن ساخته شد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد

resident-evil-6-debut-trailer_590x342-550x318.jpg

دیروز اولین تریلر از سری جدید بازی RE یعنی Resident Evil 6 منتشر شد. عنوانی که کاملا از اصل خود میتوان بگوییم دور شده است و به سوی یک بازی کاملا اکشن روی اورده است، دلیل این کار چه چیزی میتواند باشد؟ اگر شما نیز کنجکاو هستید بدانید چرا RE6 اکشن شده است!؟ به جوابهای اقای Dave Turner رئیس بازاریابی شرکت کپکام انگستان گوش فرا دهید. وی در مصاحبه که با MCV داشت اذعان کرد:

"ما فهمیدیم که سری بازیهای Resident Evil هر چه اکشن تر میشوند محبوبیت ان نیز مضاعف تر میشود، زیرا بازی Resident Evil 5 پرفروش ترین سری، در کل عناوین قبل بود. و همین امر باعث شد تا این بازی را به طور کامل به صورت اکشن در بیاوریم."

وی در اخر افزود:

"امیدواریم که میلیونها طرفدار سری بازی COD از بخش انلاین و هر انچه ما در بازی Resident Evil اضافه نموده ایم لذت کافی را ببرند."

DMC-X360

کاربر سایت
Aug 25, 2011
17
بابا بازی به این خوبی اونوقت میگی بخاطر یه مشت دلار؟خدایی از رزیدنت اویل 5 خیلی بهتر شده.لئون هم که آخر اکشن!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
این خبر نه اصلا منبع مشخصی داره نه اصلا معلومه کجا بوده و از کدوم سایت اومده و ... خبرنگار هم تا می تونسته نظر شخصی ـش رو توش دخالت داده در حالی که وظیفه فرد نویسنده اینه که هر خبر و مطلبی رو بدون دخالت دادن نظر شخصی و جهت گیری خاص منتقل کنه. الان مثلا خیلی جذاااااااااااااااب شد و همه قش و ضعف رفتن؟ منبع اصلی رو بذارید بریم ببینیم اصلا چی بوده موضوع.
من خودم چند بار گفتم حس خوبی نسبت به این بازی ندارم ولی خب دیگه هر چیزی هم حدی داره...

واقعا ؟ مشکلی داری الان؟ تو که منبع رو میگی نمیدونی کجاست ؟ ان خبر هم که معلوم نیست از کجا اومده! پس از کجا میدونی من از خودم چیزی اضافه کردم؟! اینقدر سفسطه و مغلطه کردنت ناراحتم دیگه برای من نیا دروی وری بگو. لینک منبع هم میتونی بری پست اول ببینی.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بابا بازی به این خوبی اونوقت میگی بخاطر یه مشت دلار؟خدایی از رزیدنت اویل 5 خیلی بهتر شده.لئون هم که آخر اکشن!
اکشن شدن بازی هیچ مشکل‌ای نداره، بیشتر زامبی بیاد بیشتر بکشیم.:D ولی‌ ترس بازی رو فدایCod کردن نکنن
البته ترسRE به تاریخ پیوسته

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,098
نام
محمد امین
میگن دیوید کیج هم میخواد سبک HR رو به FPS تغییر بده چون متقاضی بیشتری دارد ، استاد یاموچی هم گفته پایتم..

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
واقعا ؟ مشکلی داری الان؟ تو که منبع رو میگی نمیدونی کجاست ؟ ان خبر هم که معلوم نیست از کجا اومده! پس از کجا میدونی من از خودم چیزی اضافه کردم؟! اینقدر سفسطه و مغلطه کردنت ناراحتم دیگه برای من نیا دروی وری بگو. لینک منبع هم میتونی بری پست اول ببینی.
شما تو اینجا لینک منبع رو به ما نشون بده تا ما هم بدونیم:
دیروز اولین تریلر از سری جدید بازی RE یعنی Resident Evil 6 منتشر شد. عنوانی که کاملا از اصل خود میتوان بگوییم دور شده است و به سوی یک بازی کاملا اکشن روی اورده است، دلیل این کار چه چیزی میتواند باشد؟ اگر شما نیز کنجکاو هستید بدانید چرا RE6 اکشن شده است!؟ به جوابهای اقای Dave Turner رئیس بازاریابی شرکت کپکام انگستان گوش فرا دهید. وی در مصاحبه که با MCV داشت اذعان کرد:

"ما فهمیدیم که سری بازیهای Resident Evil هر چه اکشن تر میشوند محبوبیت ان نیز مضاعف تر میشود، زیرا بازی Resident Evil 5 پرفروش ترین سری، در کل عناوین قبل بود. و همین امر باعث شد تا این بازی را به طور کامل به صورت اکشن در بیاوریم."

وی در اخر افزود:

"امیدواریم که میلیونها طرفدار سری بازی COD از بخش انلاین و هر انچه ما در بازی Resident Evil اضافه نموده ایم لذت کافی را ببرند."
نکنه منظورت از "لینک" اون "وی در مصاحبه که با MCV داشت" هست نه؟! عین می مونه که بخوای به یه نفر آدرس بدی بیاد اونجا بهش بگی بیا کانادا پیش اون ماشین سفیده.
پس از کجا میدونی من از خودم چیزی اضافه کردم؟!
کاملا مشخصه با توجه به سابقه شما و خبرهایی که میذاری. همیشه می خوای سعی کنی خبر هات رو به زور جنجالی کنی که مثلا بحث راه بندازی. اینم یه نمونه دیگه از اونا.
نکنه میخوای بگی این تو منبع اومده، ها؟
عنوانی که کاملا از اصل خود میتوان بگوییم دور شده است و به سوی یک بازی کاملا اکشن روی اورده است،
اگه آره لینک رو بذار تا ببینیم ما هم.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
نه درواقع 4 تا !!!
یه هفته دیگه رولیشنز میاد
1 فروردین هم ماموریت راکون سیتی
20نوامبر هم شماره 6
یه انیمیشن هم توسط خود کپکام و سونی در دست ساخت که گفتن 2012 اکران میشه

البته Damnation که انیمیشن هست و حسابش جدا این Resident Evil : Chronicles HD رو جا انداختین.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
سلام بچه ها من فقط میخوام یک چیز بگم و بس
شورش رو در آوردید واقعا به پست هاتون نگاه کنید خجالت اوره
بجای اینکه در مورد مسائل تکنیکی بحس کنید هی میگید 100 سال پیش یه بازی اومد توپ بود من هم موافقم ولی دیگه اون دوره گزشت مردم توجه نمیکنن شرکت ها مجبورن به خدا خیلی بازی های توپ شکست خوردن که سبک خودشون رو حفط کردن مثل
PRINCE OF PERSIA THE FORGOTTEN SAND
و خیلی ها سبک عوض کردن چون تنها راه پیروزی بود مثل
FEAR 3
ZIAD HAM MOAFAGH NABOOD

---------- نوشته در 04:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:56 PM ارسال شده بود ----------

بجای اینکه در مورد مسائل تکنیکی بحس کنید هی میگید 100 سال پیش یه بازی اومد توپ بود من هم موافقم ولی دیگه اون دوره گزشت مردم توجه نمیکنن شرکت ها مجبورن به خدا خیلی بازی های توپ شکست خوردن که سبک خودشون رو حفط کردن مثل
FEAR 3
ZIAD HAM MOAFAGH NABOOD

منظورم از سبک تمایل داشتن میشه گفت مثل فیر 3 که تمایل به اکشن داشت

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
FEAR 3
ZIAD HAM MOAFAGH NABOOD

من از رزیدنت اویل 6 خیلی خوشم اومده خیلی زیاد کار به اون قسمت اکشنش با کرس ندارم اما الانم میگم دوربین کلاسیک رو بیشتر میپسندم.

پس من تو غار زندگی میکنم هنوز! :d

Al2n

کاربر سایت
Jan 16, 2012
18
به خاطر یک مشت دلار اصلا بازی میسازن :D ! عاشق چشم و ابرومون که نیسن :D
ولی در کل الان نون تو بازی های مولتی مثل جهاد 3 یا کد هست

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
چه عجب حرف مارو نکوبیدن #:-s

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
هر حرفی بزنیم سریع جمله معروف و زیبای Haters Gonna Hate را میچسبونن بهش یا جملات زیبایی که هر دم شنیده میشه :
اگر بدتون اومد از بازی،خب بازی نکنین (که هزار درصد میخرین و شونصد بار تمومش میکنین).مجبور نیستین که
مجبور هم نیستیم، هر آشغالی که میرسه دستمون و یه اسم Resident Evil میذارن اولش قربون صدقش بریم ...نمیدونم تز جدید دوربین را کی انداخت تو دهن شماها تا هی بگین دوربین دوربین دوربین
دوربین کیلو چنده، کی دوربین خواسته؟مشکل کلا با این چیزی که فکرش را میکنین فرق داره ...اونایی که از اول فن رزیدنت اویل بودن و این بازی را دوست داشتن، ازشون بپرسی رزیدنت اویل یعنی چه، همشون میگن رزیدنت اویل بازی هست ترکیبی از یک داستان قوی ( راجع به همون مسائل آمبرلا و تجزیهات بیولوژیک )، اکشن ( در اندازه متعادلش ) همراه با دشمنایی که سخت میمیرن ( برای همین اسمشون زامبیه)، معماهای نسبتا سخت که برای حل کردنش لازمه کمی به مغز فاشر آورد و موسیقی ...رزیدنت اویل باید این نکات را داشته باشه ...که 1 - 2 - 3 اون را کامل داشتن، 4 هم تا حدودی داشت، اما دیگه 5 نداشت
5 کامل تبدیل شد به یه اکشن ناقص ...همه هم دارن میگن نباید 6 اینجوری بشه، اما خود کپکام درومده در جواب گفته " وقتی اینجوری پول گیر ما میاد، ما هم همینطوری میسازیم، میخواین بخواین، نمیخواین هم نخواین
"یه چیزی هست به نام " حقوق مصرف کننده "کپکام داره این حق را از ما میگیره، یه بازی اکشن را داره با قاطی کردن شخصیت، به نام Resident Evil به خورد ملت میده ...من بعنوان یک فن؛ بعنوان یک مصرف کننده از این کار ناراضیم و حق هم دارم ناراضی باشم ...چون بعنوان طرفدار این سری، همیشه سعی کردم با تمام مشکلات و دردسر هایی که داشتم این سری را بصورت ارجینال تهیه کنم ...حق منه که اعتراض کنم ...

تمام کامنتهای تاپیک را خوندم، اما فقط یک پست حرف دل من را زده بود:
دوربین ثابت به کنار توقع نداریم این ریسک بزرگو بکنه.ولی حداقل چند تا معما داشته باشه که بچه دبستانی ها نتونن راحت تا آخرش برن،اینم توقع زیادیه؟ :-?

واقعا این توقع زیادیه؟

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
بازی میتونه رغیب سرسختی برا operation raccoon city باشه.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
هر حرفی بزنیم سریع جمله معروف و زیبای Haters Gonna Hate را میچسبونن بهش یا جملات زیبایی که هر دم شنیده میشه :مجبور هم نیستیم، هر آشغالی که میرسه دستمون و یه اسم Resident Evil میذارن اولش قربون صدقش بریم ...نمیدونم تز جدید دوربین را کی انداخت تو دهن شماها تا هی بگین دوربین دوربین دوربین
دوربین کیلو چنده، کی دوربین خواسته؟مشکل کلا با این چیزی که فکرش را میکنین فرق داره ...اونایی که از اول فن رزیدنت اویل بودن و این بازی را دوست داشتن، ازشون بپرسی رزیدنت اویل یعنی چه، همشون میگن رزیدنت اویل بازی هست ترکیبی از یک داستان قوی ( راجع به همون مسائل آمبرلا و تجزیهات بیولوژیک )، اکشن ( در اندازه متعادلش ) همراه با دشمنایی که سخت میمیرن ( برای همین اسمشون زامبیه)، معماهای نسبتا سخت که برای حل کردنش لازمه کمی به مغز فاشر آورد و موسیقی ...رزیدنت اویل باید این نکات را داشته باشه ...که 1 - 2 - 3 اون را کامل داشتن، 4 هم تا حدودی داشت، اما دیگه 5 نداشت
5 کامل تبدیل شد به یه اکشن ناقص ...همه هم دارن میگن نباید 6 اینجوری بشه، اما خود کپکام درومده در جواب گفته " وقتی اینجوری پول گیر ما میاد، ما هم همینطوری میسازیم، میخواین بخواین، نمیخواین هم نخواین
"یه چیزی هست به نام " حقوق مصرف کننده "کپکام داره این حق را از ما میگیره، یه بازی اکشن را داره با قاطی کردن شخصیت، به نام Resident Evil به خورد ملت میده ...من بعنوان یک فن؛ بعنوان یک مصرف کننده از این کار ناراضیم و حق هم دارم ناراضی باشم ...چون بعنوان طرفدار این سری، همیشه سعی کردم با تمام مشکلات و دردسر هایی که داشتم این سری را بصورت ارجینال تهیه کنم ...حق منه که اعتراض کنم ...

تمام کامنتهای تاپیک را خوندم، اما فقط یک پست حرف دل من را زده بود:

واقعا این توقع زیادیه؟
دوست عزیز هم نسل های من و شما خیلی عقده ای و با کلاس و هارد کور گیمر و به غول یکی از دوستان غار نشین تشریف دارن پس از این به بعد اگه هر بازی سبکش عوض بشه نباید اعتراض کرد زور تون نکردن که بازی نکنین cod سبکش به وگاس تغییر پیدا میکنه رایمن یک بازی استراتژیک میشه و بازی GTa به اول شخص تبدیل میشه و نیکو بلیک در جنگ جهانی سوم بسیجی میشه و وارد جنگ خونین میشه و در این بازی بر اثر ویروس های آلوده ارتش روسیه تبدیل به زامبی میشن و نیکو بلیک با توپ وتانک به سوی دشمن حمله ور میشه . به هر حال GTA باید رکورد فروش cod رو بزنه هیچ کس هم حق نداره اعتراض کنه چون بازار میطلبه .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر