به خاطر یک مشت دلار، Resident Evil 6 اکشن ساخته شد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد

resident-evil-6-debut-trailer_590x342-550x318.jpg

دیروز اولین تریلر از سری جدید بازی RE یعنی Resident Evil 6 منتشر شد. عنوانی که کاملا از اصل خود میتوان بگوییم دور شده است و به سوی یک بازی کاملا اکشن روی اورده است، دلیل این کار چه چیزی میتواند باشد؟ اگر شما نیز کنجکاو هستید بدانید چرا RE6 اکشن شده است!؟ به جوابهای اقای Dave Turner رئیس بازاریابی شرکت کپکام انگستان گوش فرا دهید. وی در مصاحبه که با MCV داشت اذعان کرد:

"ما فهمیدیم که سری بازیهای Resident Evil هر چه اکشن تر میشوند محبوبیت ان نیز مضاعف تر میشود، زیرا بازی Resident Evil 5 پرفروش ترین سری، در کل عناوین قبل بود. و همین امر باعث شد تا این بازی را به طور کامل به صورت اکشن در بیاوریم."

وی در اخر افزود:

"امیدواریم که میلیونها طرفدار سری بازی COD از بخش انلاین و هر انچه ما در بازی Resident Evil اضافه نموده ایم لذت کافی را ببرند."

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
2 حالت هست:
اگر مثل من خوشتون میاد از بازی،بازیش میکنیم و حال میکنیم.
اگر بدتون اومد از بازی،خب بازی نکنین (که هزار درصد میخرین و شونصد بار تمومش میکنین).مجبور نیستین که.

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
:d:d

همچین میگید ۱ مشت دلار انگار فقط ۱ مشت دلاره. بالاخره اونام زندگی دارن.:d پول میخوان. مرگ خوبه نه؟ ولی فقط واسه همسایه؟:d

نگران نباشید بازی بسیار بسیار خوب میشه.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
تو اون تاپیک اخبار که اصلا پست ندادم فقط پست هارا خوندم
دقیقا تو تاپیک pcهم الان داشتیم با دوستان راجب همین چیزها بحث می کردیم !
موضوع اینجاهست الان این چیزی که ما تو تریلر دیدیم اصلا رزیدنت اویل بود !!! حالا فکر کنید الان لیون هم امد تو بازی .!
کجاست اون ارمان های اویل 1و 2و 3
شمارهای 1و 2و 3 دیگه تکرار نخواهند شد.شاید بتونند به اون عناوین نزدیک بشوند . اون موقع سازندها فقط با جون دل بازی را می ساختند اما الان 90 درصد تفکرشون برای بازی سازی شد فقط فقط پول ..

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
موضوع اینجاهست الان این چیزی که ما تو تریلر دیدیم اصلا رزیدنت اویل بود !!! حالا فکر کنید الان لیون هم امد تو بازی .!
شمارهای 1و 2و 3 دیگه تکرار نخواهند شد.شاید بتونند به اون عناوین نزدیک بشوند . اون موقع سازندها فقط با جون دل بازی را می ساختند اما الان 90 درصد تفکرشون برای بازی سازی شد فقط فقط پول ..

بحث اینجاس که دیگه لازم به تکرار نیست.وقتی میتونن با فرمول جدید کلی فن جدید برای بازی درست کنن چرا که نه. اون دوران تموم شده. الان بازی ای گرافیک نداشته باشه هیچجا پشیزی واسش ارزش قائل نیستن.

چند نفر از شما هنوز دوست داره بشینه تخته نرد بازی کنه؟زمان خودش خدای بازی ها بود ولی الان انقدر وسایل مختلفی هست که وقت اون بازی رو نمیکنی.
98-05 Re اومد از یه فرمول خاصی استفاده کرد و جواب داد، از اون موقع به بعد هم سبک رو کلا عوض کرد که خیلی خوب هم جواب داد(رجوع شود به میانگی نمرات RE 4 ). گذشته رو ول کنید به آینده بچسبید:dاون دوران طلایی تموم شده دیگه;;)

پ.ن:تفاوت ها رو درک کنید.یه مشت دلار اون موقع با یه مشت دلار الان زمین تا آسمون فرق می کنه!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
مطمئنا اگه همون دوربین کلاسیک رو بازی سوار بود همه اینایی که می گن او آرمان ها کجاست می گفتن : اه اه اه.. این بازی شده مثل cod .. همش یه جوره

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,769
نام
امین
جمع کنین با با پس کوجیما هم باید متال گیر بعدی رو اکش بسازه و سایلنت هیل هم باید اکشن بشه و کلا تمامی بازی ها پیش به سوی اکش بره. کپکام نابود شده این شرکتی که الان داه فعالیت میکنه فقط اسم کپکام رو یدک میکشه .

Video Games

کاربر سایت
Sep 19, 2010
5
دوست عزیز مثل این میمونه که من بیام بگم تریلری که از GTA V دیدیم اصلا جی تی ای بود کجاست جی تی ای 1 و 2 !!!!!!! اینجوری نمیشه که !!! سه شماره اول RE توی زمان خودش موفق میتونست باشه نه الان.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,769
نام
امین
دوست عزیز مثل این میمونه که من بیام بگم تریلری که از GTA V دیدیم اصلا جی تی ای بود کجاست جی تی ای 1 و 2 !!!!!!! اینجوری نمیشه که !!! سه شماره اول RE توی زمان خودش موفق میتونست باشه نه الان.
دوست عزیز مگه gta از اصل خودش دور شده همیشه اصالت و کیفیت خودش رو در این سالها حفظ کرده و در هر شماره هم پیشرفت و نو آوری داشته شما saint row رو که بازی کردی سبک gta هست ولی شعار بازی و خیلی چیز هاش با gta فرق داره اگه gta بیاد که شبیه saint row باشه صد در صد همه طرفدارهاش میریزن سر بازی و میکو بوننش

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
حالا ببینم میتونید دعوا درست کنید.لطفا بیاین نظر خودتون رو بگین و به نظرات بقیه هم احترام بذاریم.

از تریلر خوشم اومد. اکشن خیلی باحالی داشت. مطمئنم همه ی شما هم این نظر رو دارین ولی وقتی اسم RE رو میبینین و یاد گذشته میوفتین حس خوبی بهتون دست نمیده.
راه حل هم اینه که به عنوان یه فرنچایز جدید بهش نگاه کنید مثل همین Metal Gear جدیده:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
به خاطر یه مشت دلار نبوده فرهاد جان اولا رزیدنت اویل 6 بصورت کامل با توجه به ایده های فن های بازی به کپکام ساخته شده و داره میشه . دوما فن های رزیدنت اویل 2 دسته هستند یه دسته فن های قدیمی بازی هستند و کسانی که با ززیدنت اویل بزرگ شدن و دسته دوم کسانی هستند که تازه از رزیدنت اویل 4 نشستن شروع به بازی کردن و اصلا لذت بازی کردن رزیدنت اویل های کلاسیک رو نچشیدن. خب به طبع چون رزیدنت اویل داره اخیرا اکشن شده تو این 3 سال فن های اکشن پسند رزیدنت اویل بیشتر هستند و هم اون دسته اول هم این دسته از کپکام خواستن تا RE6 اونجوری که مبپسندند درست کنه خب اونایی که جزو دسته اول هستن خواستار ترسناک شدن بازی برگشت به ریشه و اتمسفر سری های کلاسیک اینا هستند و از کپکام خواستم تا رزیدنت اویل6 رو کاملا ترسناک بسازه از طرفی این فن های جدید و اکشن پسند ها هم خواستار اکشن شدن بازی و شباهت اون به رزیدنت اویل5 بودند و کپکام برای این که بتونه هر دو گروه رو راضی نگه داره رزیدنت اویل 6 رو دقیقا طوری ساخته که هم طرفدارن اکشن راضی باشن از بازی و هم طرفداران ترسناک شدن. و این حرف من نیست از خودم هم نمیگم. تو مراسم دیروز Sasaki کارگردان بازی گفت به عنوان یک فن بزرگ بایوهازارد من خواستم تا ایده های و پیشنهادات شما رو در بازی بگنجونم.

numberXIII

کاربر سایت
May 21, 2008
133
2 حالت هست:
اگر مثل من خوشتون میاد از بازی،بازیش میکنیم و حال میکنیم.
اگر بدتون اومد از بازی،خب بازی نکنین (که هزار درصد میخرین و شونصد بار تمومش میکنین).مجبور نیستین که.

بله اینم یه نظر کارشناسی در حد فضا بدتون اومد بازی نکنید !!! 8-| همین جهت گیریا و بازخورد بازی بین گیمراست که به شرکت جهت می ده و اجازه می ده هر آشغالی رو با یه پسوند یا پیشوند بندازند جلوتون چشاتونو ببندینو ضعفا رو نبنیدو این جور فکر کنید فردا بازیهای بزرگتری رو به گند می کشن واسه سود بیشترشون میندازن جلوتون ! مثل pes !
بازی گریز اف وار که نباید میساختن حداقل اسمه لامصبشو عوض کنن مثل بازی MGS rizing خیاله طرفداراشو راحت کنن #:-s

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
واقعا یاد RE3 و قبلیاش بخیر... با اون گرافیکش که الان اصلا نمیشه تحملش کرد هنوز هم که بازی می کنم حال می کنم. گند زدن به اصالت اویل!!! بابا این همه بازی اکشن هست به جای اینکه بیان یه بازی متفاوت و دلهره اور ارائه بدن چسبیدن به این سبک. از چشم من که افتاد. هنوز RE3 رو با اون گرافیکش ترجیح میدم تا این.
کیفیت خیلی مهم تر از کمیت هست که متاسفانه همه ی توجه اینا به کمیت هستش و خبری از کیفیت عالی نیست.

Video Games

کاربر سایت
Sep 19, 2010
5
دوست عزیز مگه gta از اصل خودش دور شده همیشه اصالت و کیفیت خودش رو در این سالها حفظ کرده و در هر شماره هم پیشرفت و نو آوری داشته شما saint row رو که بازی کردی سبک gta هست ولی شعار بازی و خیلی چیز هاش با gta فرق داره اگه gta بیاد که شبیه saint row باشه صد در صد همه طرفدارهاش میریزن سر بازی و میکو بوننش
الان یعنی مشکل شما Third-person shooter که از RE4 به این سری اضافه شده ؟! خب من که گفتم برای جذب بیشتر گیمرها (دید به اکثریت) مخصوصا گیمرهای غربی این سبک رو اضافه کردند.

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
اين يه فكته ، نميدونم چرا بعضيا دوست دارن ازش فرار كنن اونا بازي ميسازن واسه يه مشت دلار نه واسه رضاي خدا يا خوشي دل ما ! بنابراين كپكام يا هر سازنده ي ديگه حق داره كه تموم گذشته رو نابود كنه و با فرمول هاي امروزي بازي رو بسازه كه مورد لطف سايت ها قرار بگيره و در آخر هم فروش خوبي داشته باشه پس هيچ اعتراضي به اونا وارد نيست اگرم اعتراضي هست بايد به خودمون و اين تغيير سليقه ي كذايي باشه ! خود ما كاري كرديم كه سازنده ها به اين سمت بيان ! سالي N تا بازي مياد كه گرافيك و فلان نداره اما خيلي چيزاي ديگه داره كه به چشم نمياد و زير همين به چشم نيومدن له ميشن و به چشم نميان ! خب اينم ميگه من واسه چي له بشــم ؟!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هر کی هرچی دلش خواست بگه!!!
بازی داره ساخته میشه و تونسته یه ملتی راضی نگه داره.هر چقدر هم دلتون میخواد فحش نصیب کپکام کنید.
کپکام اولین شرکتی بود که گند زد و اولین شرکتیه که داره خودشو جمع و جور میکنه......
حمید جان راست گفتی:
دوما فن های رزیدنت اویل 2 دسته هستند یه دسته فن های قدیمی بازی هستند و کسانی که با ززیدنت اویل بزرگ شدن و دسته دوم کسانی هستند که تازه از رزیدنت اویل 4 نشستن شروع به بازی کردن و اصلا لذت بازی کردن رزیدنت اویل های کلاسیک رو نچشیدن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر