*** بهترین گرافیک سال 2013 نسخه PC ؟؟؟ ***

بهترین گرافیک 2013 نسخه PC از نظر شما!!!

• مجموع رای دهنده‌ها
    152

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
بتلفیلد چهار میتونست تو لیست نباشه..!!:|
جان؟:-o
همین الان بعضی مپ های dlc هایbf3از بعضی بازی های نسل بعد گرافیک بیشتری دارن به این عکس ها نگاه کن خودم الان گرفتم روی اولترا هم نیست گرافیک
وقتی میری توی خود مپ به این وسعت جزئیات وحشتناک کار شدن
دیگه وصف bf4در کلمات نمیگنجه با اون تخریب پذیریش
bf4 مشکل داره خودمم چندان باهاش حال نکردم ولی به هیچ وجه نمیشه گرافیکش رو دست کم گرفت و روش مشکل گذاشت غوله واقعا

آخرین ویرایش:

ariansa

کاربر سایت
Dec 9, 2013
32
نام
آرین
منم یا این دوستمون (majidred2011) موافقم بازی های رو از سطح گرافیکی باید با سطح بازی خودشون مقایسه کرد اول شخص با اول شخص سوم با سوم ورزشی با ورزشی مسابفه ای با مسابقه ای بعد یه نتیجه بینشون بگیریم ! بازی bioshok فقط رنگا میزی کرده زیاد به طبیعی بودن گرافیک نزدیک نبوده - بازی crasis زیاد شاهکار نبوده شاید بخاطره اینکه طرفدارشین ازش تعریف کنین مثلا خودم طرفدار cod هستم و همیشه میگم بهترین بازی cod هست اما bf4 گرافیکش فوق العاده بود بهتر از crasis و bioshok بود اما رنگ آمیزی black flag فوق العاده بود و همین رنگ های شدید مانند مردمو به خودش جذب کرده ولی یه خورده تو رنگ آمیزی کارتونی شده اما بهتر از بازی bioshok بود ولی بهترین نبود بازی tomb raider هم رنگش کلاسیک بود و رنگش خام بود و نزدیک طبیعی هم هست (ن خیلی )
! تو رنگ آمیزی و طبیعی بودن به نظر من بازی انحصاری tlou هست فوق العاده بود جوری که کن پی سی باز از کرج پا میشدم میرفتم اونور تهران با ps3 پسرخالم بازی کنم !!!!!!!!!!!!!!!!! :d
و byond two souls رنگش یه خورده باگ داشت ( منظره هاش رو میگم ) اما شهر و آدماش فوق العاده بودن (حیف که بیشتر به صورت فیلم بود ) ! ولی چه فایده این مسخره ها برای پی سی نزدن !
درباره metro last night نظری ندارم زیاد از بازیش خوشم نیومد !
هیچی بهتر از پی سی نمیشه !

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
منم یا این دوستمون (majidred2011) موافقم بازی های رو از سطح گرافیکی باید با سطح بازی خودشون مقایسه کرد اول شخص با اول شخص سوم با سوم ورزشی با ورزشی مسابفه ای با مسابقه ای بعد یه نتیجه بینشون بگیریم ! بازی bioshok فقط رنگا میزی کرده زیاد به طبیعی بودن گرافیک نزدیک نبوده - بازی crasis زیاد شاهکار نبوده شاید بخاطره اینکه طرفدارشین ازش تعریف کنین مثلا خودم طرفدار cod هستم و همیشه میگم بهترین بازی cod هست اما bf4 گرافیکش فوق العاده بود بهتر از crasis و bioshok بود اما رنگ آمیزی black flag فوق العاده بود و همین رنگ های شدید مانند مردمو به خودش جذب کرده ولی یه خورده تو رنگ آمیزی کارتونی شده اما بهتر از بازی bioshok بود ولی بهترین نبود بازی tomb raider هم رنگش کلاسیک بود و رنگش خام بود و نزدیک طبیعی هم هست (ن خیلی )
! تو رنگ آمیزی و طبیعی بودن به نظر من بازی انحصاری tlou هست فوق العاده بود جوری که کن پی سی باز از کرج پا میشدم میرفتم اونور تهران با ps3 پسرخالم بازی کنم !!!!!!!!!!!!!!!!! :d
و byond two souls رنگش یه خورده باگ داشت ( منظره هاش رو میگم ) اما شهر و آدماش فوق العاده بودن (حیف که بیشتر به صورت فیلم بود ) ! ولی چه فایده این مسخره ها برای پی سی نزدن !
درباره metro last night نظری ندارم زیاد از بازیش خوشم نیومد !
هیچی بهتر از پی سی نمیشه !

کرایسس چیزی نیست ادم فنش بشه تجربه شخصی و از همه مهمتر غول بزرگی مثل AMD تایید کرد بازی دو سه نسل جلو هست از نظر گرافیکی بقیه بازی ها این طور نبوده اگه کراسیس برات گرافیکی چندانی نداشت سیستم تو ارتقاع بده ببین چیه این عجوبه درباره سبک ها ربطی نداره گرافیک منظورهست حالا میخواد ارپی جی باشه یا اول شخص

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
الان یه سوال دارم نریزید سرم فقط
میخوام بدونم ps4 میتونه کرایسیس 3 با نهایت جزئیات و روان اجرا کنه؟؟

دوست عزیز PS4 خودش بنا به گفته منابع معتبر چیزی حدود 50% قویتر از XBOX ONE هستش .

حالا این حرف من به این خاطر بود که بدونی طبق گفته DF بزرگترین سایت بررسی گرافیک بازی ها در جهان اعلام کرده :

گرافیک RYSE چیزی بهتر از CRYSIS 3 در اخرین تنظیمات PC HIGH END هستش و همچنین کنسول XBOX ONE قابلیت اجرای CRYSIS 3 رو در اخرین تنظیمات گرافیکی دارا میباشد .

و این مساله نشان دهنده این هستش که سخت افزار بسته کنسول ها بسیار کار امد هستند

اینم منبع معتبر از DF :

Digital Foundry vs. Ryse: Son of Rome • Articles • Eurogamer.net

حالا خودت تصور کن ببین PS4 چه کارا که نمیتونه بکنه ;)

موفق باشی

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
الان یه سوال دارم نریزید سرم فقط
میخوام بدونم ps4 میتونه کرایسیس 3 با نهایت جزئیات و روان اجرا کنه؟؟

کار هر کس نیست خرمن کوفتن گاو نر میخواهد و مرد کهن!:d

دوست عزیز PS4 خودش بنا به گفته منابع معتبر چیزی حدود 50% قویتر از XBOX ONE هستش .

حالا این حرف من به این خاطر بود که بدونی طبق گفته DF بزرگترین سایت بررسی گرافیک بازی ها در جهان اعلام کرده :

گرافیک RYSE چیزی بهتر از CRYSIS 3 در اخرین تنظیمات PC HIGH END هستش و همچنین کنسول XBOX ONE قابلیت اجرای CRYSIS 3 رو در اخرین تنظیمات گرافیکی دارا میباشد .

و این مساله نشان دهنده این هستش که سخت افزار بسته کنسول ها بسیار کار امد هستند

اینم منبع معتبر از DF :

Digital Foundry vs. Ryse: Son of Rome • Articles • Eurogamer.net

حالا خودت تصور کن ببین PS4 چه کارا که نمیتونه بکنه ;)

موفق باشی

عزیز مشکل شما کنسول گیمرا اینه که مسئله وضوح و aa سنگین رو به حساب نمییارید و همیشه تو بازیهای گرافیکی رو 30 فریم و کمتر باید حساب باز کنید.از اونجایی که اقای amin_irt پرسیدند با نهایت جزئیات و روون،به فرضم که بتونه تمام افکتهای گرافیکی کرایسیس رو در حالت very high اجرا کنه (که اونم باید کلی وقت و هزینه صرف بهینه سازی بازی بشه که بتونه )مطمئن باش تو وضوح 1080 و 8xmsaa میمونه.حالا shading وtess ایی که تو این بازی هست بماند..یادمه نسل قبل هم از این حرفا بود وقتی کرایسیس اومد همه میگفتن اژدهای نهفته چنین می کنه و چنان میکنه از این صحبتا.بعد که کرایسیس به صورت دانلودی برای کنسولها اومد همه دیدیم چقدر از سر و ته گرافیک بازی زده بودند و طبق معمول یه دستی به نورپردازی بازی کشیده بودند.
اگه XBOX ONE قابلیت اجرای CRYSIS 3 رو در اخرین تنظیمات گرافیکی دارا باشه من پی سی گیمینگ رو میبوسم میگذارم کنار و توبه میکنم:d

دوست عزیز من crasis رو با سیستم خوب بازی کردم و high بازی کردم با کارت گرافیک (ATI RADEON HD 7970 3GB) رو پی سی بازی کردم و رو لپتاپم با 6770 2 گیگ بازی کردم (تو لپتاپ باگ داشت) و اصلا باگی نداشتم ! از نظر من خوب نبوده اگه بازی انقدر گرافیک داشته تو مراسم vgx به چیزی میشده و نگفتم گرافیکش بده گفتم اونقدر که تعریف می کنین نیست - نظر من اینه ! بازی های تخیلی همیشه گرافیکش بیشتر از بازی های عادی نشون میده !
خداییش فقط یه کنسول فن میتونه بگه کرایسیس گرافیک نداشت.نظر شما محترم ولی فقط کافی بود یه همچین حرفی رو تو بخشهای کنسولی ما میزدیم 60 بار با انواع توهین نقل قول میشدیم:x
فقط خواهشا اینجا رو دیگه با این حرفا خراب نکنید به قدر کافی از قدرت نهفته شنیدیم:d

آخرین ویرایش:

ariansa

کاربر سایت
Dec 9, 2013
32
نام
آرین
کرایسس چیزی نیست ادم فنش بشه تجربه شخصی و از همه مهمتر غول بزرگی مثل AMD تایید کرد بازی دو سه نسل جلو هست از نظر گرافیکی بقیه بازی ها این طور نبوده اگه کراسیس برات گرافیکی چندانی نداشت سیستم تو ارتقاع بده ببین چیه این عجوبه درباره سبک ها ربطی نداره گرافیک منظورهست حالا میخواد ارپی جی باشه یا اول شخص
دوست عزیز من crasis رو با سیستم خوب بازی کردم و high بازی کردم با کارت گرافیک (ATI RADEON HD 7970 3GB) رو پی سی بازی کردم و رو لپتاپم با 6770 2 گیگ بازی کردم (تو لپتاپ باگ داشت) و اصلا باگی نداشتم ! از نظر من خوب نبوده اگه بازی انقدر گرافیک داشته تو مراسم vgx به چیزی میشده و نگفتم گرافیکش بده گفتم اونقدر که تعریف می کنین نیست - نظر من اینه ! بازی های تخیلی همیشه گرافیکش بیشتر از بازی های عادی نشون میده !

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
اولا بنده هم کنسول گیمرهستم هم pc گیمر ;) این مورد قابل اثبات هستش

دوما بنده اصلا برام اهمیت نداره که میتونه بکشه یا نمیتونه بکشه . من فقط یک منبع بسیار معتبر رو قرار دادم که این حرف رو زده .

حالا من کاری ندارم شما چه نظری دارید . سعی میکنم چیزی که موجوده اون رو بررسی کنم .

در این منبع هم به اون جزییات که شما اشاره کردید چیزی گفته نشده و فقط در حالت کلی برتر بودن حالت کلی گرافیک رو اشاره کرده .

قصد خراب کردن تاپیک رو ندارم و فقط سعی کردم به سوال دوست عزیزمون با یک منبع معتبر پاسخ بدم .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مراسم VGX اونقدر قابل استناد نیستا! با توجه به اینکه VGX امسال اصلا عنوان بهترین گرافیک رو نداشت و سال 2011 هم که داشت BF3 و Crysis 2 توش نامزد نبودن که من واقعا تعجب کردن از این حرکتشون :|

من خودم وقتی از نظر فنی به قضیه نگاه میکنم میبینم کرایسیس 3 خیلی از بقیه عناوین جلوتر هست اما خودم وقتی توی محیط این دو بازی قرار میگیرم بیشتر با گرافیک BF4 حال میکنم چون حالت Realistic تری نسبت به C3 داره! C3 جنگل هاش فوق العادس جوری که نمیشه تصورش کرده و توی هیچ بازییه دیگه ای هم نمیتونی همچین چیزی پیدا کنی!
حالا شما با گرافیک C3 حال نکردین نظر شماست و محترمه :x

ariansa

کاربر سایت
Dec 9, 2013
32
نام
آرین
مراسم VGX اونقدر قابل استناد نیستا! با توجه به اینکه VGX امسال اصلا عنوان بهترین گرافیک رو نداشت و سال 2011 هم که داشت BF3 و Crysis 2 توش نامزد نبودن که من واقعا تعجب کردن از این حرکتشون :|

من خودم وقتی از نظر فنی به قضیه نگاه میکنم میبینم کرایسیس 3 خیلی از بقیه عناوین جلوتر هست اما خودم وقتی توی محیط این دو بازی قرار میگیرم بیشتر با گرافیک BF4 حال میکنم چون حالت Realistic تری نسبت به C3 داره! C3 جنگل هاش فوق العادس جوری که نمیشه تصورش کرده و توی هیچ بازییه دیگه ای هم نمیتونی همچین چیزی پیدا کنی!
حالا شما با گرافیک C3 حال نکردین نظر شماست و محترمه :x
مرسی نظر شمام قابل احترامه - منم میگم گرافیک BF4 بهتر عمل میکنه ! چون کراسیس بازی تخیلیه گرافیک بیشتر به چشم میخوره !

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
کار هر کس نیست خرمن کوفتن گاو نر میخواهد و مرد کهن!:d

عزیز مشکل شما کنسول گیمرا اینه که مسئله وضوح و aa سنگین رو به حساب نمییارید و همیشه تو بازیهای گرافیکی رو 30 فریم و کمتر باید حساب باز کنید.از اونجایی که اقای amin_irt پرسیدند با نهایت جزئیات و روون،به فرضم که بتونه تمام افکتهای گرافیکی کرایسیس رو در حالت very high اجرا کنه (که اونم باید کلی وقت و هزینه صرف بهینه سازی بازی بشه که بتونه )مطمئن باش تو وضوح 1080 و 8xmsaa میمونه.حالا shading وtess ایی که تو این بازی هست بماند..یادمه نسل قبل هم از این حرفا بود وقتی کرایسیس اومد همه میگفتن اژدهای نهفته چنین می کنه و چنان میکنه از این صحبتا.
بعد که کرایسیس به صورت دانلودی برای کنسولها اومد همه دیدیم چقدر از سر و ته گرافیک بازی زده بودند و طبق معمول یه
دستی به نورپردازی بازی کشیده بودند.

اگه XBOX ONE قابلیت اجرای CRYSIS 3 رو در اخرین تنظیمات گرافیکی دارا باشه من پی سی گیمینگ رو میبوسم میگذارم کنار و توبه میکنم:d

خداییش فقط یه کنسول فن میتونه بگه کرایسیس گرافیک نداشت.نظر شما محترم ولی فقط کافی بود یه همچین حرفی رو تو بخشهای کنسولی ما میزدیم 60 بار با انواع توهین نقل قول میشدیم:x
فقط خواهشا اینجا رو دیگه با این حرفا خراب نکنید به قدر کافی از قدرت نهفته شنیدیم:d

یعنی چی این؟؟
:d

بعدشم به نظرم داری کم لطفی میکین یا خیلی ps4 رو دسته کم گرفتی :d
دیگه اینجوریم نیست ps4 نتونه مثل pc اجرا کنه شاید سه چهار سال بعد ps4 نتونه بازی های pc رو very high اجرا کنه ولی حداقل الان میتونه اینو دیگه مطمئن باش

بقول اون دوستمون البته من اینو دقیق نمیدونم باید بیشتر بررسی کنم ولی اگه راست باشه ryse گرافیکش از کرایسیس بالاتره و اگر واقعا اینطور باشه ایکس باکس وان داره عین هلو اجرا میکنه پس از دیگه برای ps4 نباید خیلی مشکلی باشه

یه چیزیم من بررسی کردم اومدم دیدم سیستمهایی که کرایسیس رو دارن با حداکثر کیفیت اجرا میکنن , قطعاتشون یکمی از ps4 ضعیفتر هستن
البته میدونم میشه رو یه سیستم چهارتا گرافک بست و اون معلومه ps4 رو قورت میده ولی اونا ملاک نیست فقط سیستمی که راحت با گرافیک بالا اجرا کنه مد نظر بود البته قیمتشون بیشتر میوفتاد

فک نمیکنم اینجوری باشه دیگه حداقل تو این بازی اینجوری نیست قبول کن ps4 قدرتمند هستش:d اینکه دیگه بیاد بمونه توش واقعا مسخره است اگه بخواد بمونه بهتر بود کنسول نمیزدن:d

اینو قبول دارم چون بررسی ها اینو نشون داد و ایکس باکس 360 اینا واقعا نمیتونستن حداکثر جزئیات رو نشون بدن و مجبور یه جاهاییشو بزنن

به نظرم بتونه, خیلیم ضعیف نیستنا..میخوای باز بگرد تو نت ولی فک راحت اجراش کنه بدون هیچ مشکلی :d

اون حرفتم کاملا قبول دارم

یه چیزیم بگم الان شاید بگید چرا هی من اینارو میپرسم یا به تاپیک ربط نداره
ولی از اون جایی که باید برای اینده گیمریمون یه فکری بکنیم و یه دستگاه جدید تهیه کنیم و از اون حایی که پول نداریم دو تا کنسول یا یه کنسول و با pc بگیریم مجبوریم یه مقایسه داشته باشیم تا بتونیم به هدفمون برسیم و دستگاه مورد نطر رو بگیرم
در عین حال گرافک هم مهمه جیبمون هم مهمه:d
یه چیز دیگه هم هست بچها پایه باشن یه تاپیک درست بشه قشنگ این مباحث توش مطرح بشه کرایسیسم یه جورایی از لحاظ گرافیکی تقریبا تو هر زمینه ایی حرف اول میزنه میتونه کمک کنه
ضمن اینکه بررسی دقیق سخت افزاری ps4 هم انجام بشه و بشه یه نتیجه گیری درست انجام داد
مرسی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
میگم اقا مجید ای کاش بازی زیبای arma رو هم تو لیست میگذاشتی.حیف یه همچین بازی با گرافیک بالاست که تولیست قرار نگرفت.
آره واقعا گرافیکش فوق العادس یادم رفت بزارم!
اگرم میزاشتم شک نکن رای هاش از 1-2 تا بیشتر نمیشد :D

- - -ویرایش - - -

آقا من رایمو پس میگیرم :D تا نصفه های کرایسیس رفته بودم و چون با گرافیک BF4 حالت Realistc تری داشت بیشتر باهاش حال کردم اومدم رای دادم حالا که کرایسیسو بیشتر بازی کردم میبینم خیلی از نظر فنی جلوتر از BF4 هست :D
صورتا اینقدر جزئیات داره که وقتی صورت طرف نزدیک دوربین میشه آدم کف میکنه :D جنگل هاشم که کل گرافیک BF4 ـو تو جیبش میکنه :D
حیف نمیشه رایو عوض کرد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر