*** بهترین گرافیک سال 2013 نسخه PC ؟؟؟ ***

بهترین گرافیک 2013 نسخه PC از نظر شما!!!

• مجموع رای دهنده‌ها
    152

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
با سلام!

دیدم هر ساله یک تاپیک با همین عنوان زده میشه ولی برا سال 2013 ندیدم پس یکی قرار دادم و بهترین عناوین رو توش گنجوندم!

Crysis 3

crysis_3_11022013_1.jpg

گرافیک گرافیک گرافیک! استدیویی که این عنوان رو ساخته همیشه به گرافیک بیشتر از چیزای دیگه اهمیت داده و واقعا هم شاهکار داده بیرون و قطعا یکی از بهترین گرافیکای سال رو روی PC داره!
Cry Engine 3 هنوز که هنوزه قدرتمنده و به این راحتیا نمیکشه کنار و همش در حال آپدیته!
یکی از صحنه های خارق العاده ی بازی:
Crysis-3-Top-Secret-Tessellated-Toad-Tech.jpg

Battlefield 4

battlefield-4-singleplayer-screenshot-640x360.jpg

DICE با انجین ورژن جدید خودش برگشته و یک شاهکار گرافیکی رو داده بیرون!
موتور بازی Frostbite 3 هست که واقعا موتور قدرتمندی هست! گرافیک بازی فوق العادس روی PC و همینطور تخریب پذیری ها واقعا عالیه و توی هیچ بازیی دیگه ای چنین چیزی رو نمیبینین!

Battlefield-4-flamewar.jpg

Assassin's Creed IV BlackFlag

assassins-creed-iv-black-flag-pc-screenshot-03-1000x562.jpg

عنوان سالانه یوبی سافت که یکی از محبوب ترین سری های تاریخه که فکر نکنم کسی باشه که باهاش آشنا نباشه حالا امسال یوبی سافت با عنوان سالانش برگشته و با انجین قدرتمند Anvil Next یک شاهکار داده بیرون! جزئیات بسیار بالا! نورپردازی فوق العاده! جلوه های بصری خارق العاده! که توی کمتر بازیی دیده میشه! گرافیک بازی روی PC جای واسه حرف نگذاشته!
مطمئنن اگه بازی رو روی کنسول های نسل قبلی رفتین و نسخه PC بازی رو تجربه نکردین هیچ گونه نظری پذیرفته نیست :) و باید حتما بازی رو روی PC یا هم کنسول های نسل جدید بازی کنید تا معنی این شاهکار رو درک کنید!

ac4-2.jpg

TOMB RAIDER 2013

TombRaider-2013-03-07-09-52-52-31.jpg

شاهکار اکشن ادونچر 2013 شرکت Square Enix !!!
نور پردازی فوق العاده و جلوه های بصری عالی و همینطور قابلیت Tress FX روی PC بازی رو دوچندان لذت بخش کرده!

METRO: Last Light

metro-last-light-general-screenshot-1-1024x576.jpg

مترو دوباره برگشته و با یک گرافیک خارق العاده هم برگشته!
جزئیات بسیار زیاد! افکت های بصری عالی! نور پردازی خارق العاده!
واقعا این عنوان یکی از بهترین گرافیک های 2013 و همینطور یکی از بهترین شوتر های 2013 بود!

Bioshock Infinite

Filme-de-Bioshock-Infinito-papel-de-parede-1024x2560.jpg

شاهکار شاهکار شاهکار!
بازیی که جایی واسه حرف نزاشت! گرافیک عالی! داستان خارق العاده! گیم پلی عالی!
و یکی از بهترین بازی های سال و بنظر من بهترین بازی PC امسال!

و همینطور فلسفی ترین و هنری ترین بازی سال!
گرافیک هنری بازی خارق العادس! افکت های بصری خیره کننده و هنری! رنگ بندی متنوع و شاد و اتمسفر عالی!
واقعا این عنوان اگه جز بهترین گرافیک های امسال قرار نگیره واقعا در حقش ظلم شده!

--------------

خوب این چند بازی قطعا بهترین گرافیک های 2013 رو داشتن بدون هیچ گونه شکی! حالا نظر شما!!
نظر خودم هم بعدا اعلام میکنم :)

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
بلاخر یه تاپیک خوب و دوست داشتنی دیدیم من رای دادم به کرایسس 3 چون دو سه نسل جلوتر بود گرافیکش موقعه لانچ

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
انتخاب یکم سخته ولی من هم به Crysis 3 رای دادم به نظرم هنوزم برترین تکنیکهای گرافیکی بین همه بازیها رو این بازی داره .از نظر گرافیکی هیچ کم کاری تو هیچ کجای بازی وجود نداره.

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
اگه فقط وفقط گرافیک بbf4بدون شک نسبت گرافیک توی مولتی پلیر به وسعت مپ هاش حیرت انگیزه چیزی که توی هیچ بازی دیگه ای نمیشه دید
1-bf4
2-مترو
3-کراسیس

TR,ACهم گرافیکشون معمولی بود

بیوشک از لحاظ هنری بدون شک اول ولی فنی خیر

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
قطعا بایوشاک بیکران ! :d اینقدر گرافیک بازی خوش رنگ و لعاب بودش، که من شخصا فقط نظاره گر محیط های زیبا و خلاقانه ـی این شاهکار بودم ! ..در کل بسیار عالی هست.
بعدشم مترو آخرین روشنایی ! :-":d این دو عنوان گرافیک های خیلی خوش رنگ و لعابی دارن ! :love: بحث فنی رو هم اصلا کار ندارم، چون این دو بازی خیلی Lovely هستند ! :x

آخرین ویرایش:

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
الان عکس برای کرایسیس تو بازی هست؟؟کلک و پرم ریخت
واقعا اون باشه دیگه باهاش هیچ بازی ایی میتونه تو این زمینه رقابت بکنه؟؟!!!!
ازش دمو دارین؟؟

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
اﺯ ﻧﻆﺮ ﮔﺮاﻓﻴﻚ ﺗﻜﻨﻴﻜﻲ ﻗﻂﻌﺎ ﻛﺮاﻳﺴﻴﺲ. ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﮔﺮاﻓﻴﻚ BF4 ﺩﺳﺖ ﻛﻤﻲ اﺯ ﻛﺮاﺳﻴﺲ ﻧﺪاﺷﺖ. ﻣﺘﺮﻭ ﻫﻢ از ﻧﻆﺮ ﻧﻮﺭﭘﺮﺩاﺯﻱ و lighting ﺷﺎﻫﻜﺎﺭ ﺑﻮﺩ.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اگه فقط وفقط گرافیک بbf4بدون شک نسبت گرافیک توی مولتی پلیر به وسعت مپ هاش حیرت انگیزه چیزی که توی هیچ بازی دیگه ای نمیشه دید
1-bf4
2-مترو
3-کراسیس

TR,ACهم گرافیکشون معمولی بود

بیوشک از لحاظ هنری بدون شک اول ولی فنی خیر
AC گرافیکش معمولی بود؟ دستت درد نکنه :D بازی های سوم شخصو همیشه باید با سوم شخص مقایسه کرد هیچ وقت نمیشه گرافیک عنوان اول شخصو با سوم شخص مقایسه کرد چون معیار هاش با هم فرق داره! و AC هم قطعا بهترین گرافیک سوم شخصو داشت! نمیدونم شما چطوری میگی گرافیکش معمولی بود!
مطمئنی نسخه نسل جدید یا نسخه PC رو روی الترا رفتی؟؟؟

اینم چندتا عکس که ثابت میکنه گرافیک بازی حداقل Top 5 سال هست!

الان عکس برای کرایسیس تو بازی هست؟؟کلک و پرم ریخت
واقعا اون باشه دیگه باهاش هیچ بازی ایی میتونه تو این زمینه رقابت بکنه؟؟!!!!
ازش دمو دارین؟؟
بعله! عکس اولیه که مربوط به مراحل اول بازی هست که خودم هم تقریبا با همین گرافیک تجربش کردن!
اما اون قورباغه ـه مال یک تریلر نمایش گرافیک بازی هست که گرافیکو به رخ میکشه و واقعا هم خیره کننده هست!

----------------------------------

نظر من به BF4 نزدیک تره! بخاطر اینکه بشدت Real بود و کرایسیس از این نظر نمیتونست بهش برسه البته جنگلای کرایسیس رسما گرافیک BF4 ـو قورت میداد ولی محیط های BF4 و جلوه های بصری BF4 بیشتر بهم چسبید!

به ترتیب:

1. Battlefield 4
  2. Crysis 3
  3. Assassin's Creed IV Black Flag
  4. Metro
  5. Bioshock
  6. Tomb Raider

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
د آخه Thumbnail رو برای این تاپیک ها اختراع کردند :d
مسلما رای من CRYSIS 3 هستش.
مطمئنی نسخه نسل جدید یا نسخه PC رو روی الترا رفتی؟
بعضی ها کارت گرافیک جدید بهشون مزه کرده :>

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
AC گرافیکش معمولی بود؟ دستت درد نکنه :D بازی های سوم شخصو همیشه باید با سوم شخص مقایسه کرد هیچ وقت نمیشه گرافیک عنوان اول شخصو با سوم شخص مقایسه کرد چون معیار هاش با هم فرق داره! و AC هم قطعا بهترین گرافیک سوم شخصو داشت! نمیدونم شما چطوری میگی گرافیکش معمولی بود!
مطمئنی نسخه نسل جدید یا نسخه PC رو روی الترا رفتی؟؟؟
اره رو 770 تست کردم ولی زیاد بازی نکردم بیشتر روی pcخودم بازیش کردم گرافیکش قشنگ و خوب بود ولی انچنان نبود هیچی برا من مثل اونsoftـــی AC:revolationنمیشه عالی بود اون نسخه
مثلا با چه عنوان سوم شخصی مقایسه کنم؟:D
اگه بخوام بحث مقایسه با سوم شخص های دیگه بیارم که میره تو فاز کنسول که بیخیالش چون تاپیک خراب میشه

حالا منم پیشنهاد میکنم بری مترو رو روی اخرین گرافیک تست کنی تا فکت بیوفته نیای بزاریش زیر AC:D

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
معلومه که کرایسیس3 بهترین گرافیک رو داشت...:dلامصب رو وقتی میذاری تو الترا چه حالی میده...:d البته کسانی که پی سی قوی ندارن اصلا حال نکردن با بازی:-"

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اره رو 770 تست کردم ولی زیاد بازی نکردم بیشتر روی pcخودم بازیش کردم گرافیکش قشنگ و خوب بود ولی انچنان نبود هیچی برا من مثل اونsoftـــی AC:revolationنمیشه عالی بود اون نسخه
مثلا با چه عنوان سوم شخصی مقایسه کنم؟:D
اگه بخوام بحث مقایسه با سوم شخص های دیگه بیارم که میره تو فاز کنسول که بیخیالش چون تاپیک خراب میشه

حالا منم پیشنهاد میکنم بری مترو رو روی اخرین گرافیک تست کنی تا فکت بیوفته نیای بزاریش زیر AC:D
من همشو بازی کردم :D
همشم تا ته تموم کردم! :D تو هم خودت داری میگی زیاد بازی نکردی! وقتی سوار کشتی میشی شلیک میکنی اون جلوه های ویژه خفن و دریای به اون عظمت با اون همه کشتی ببینی با اون گرافیک میفهمی چه شاهکاریه!
اون عکسای Ultra High Defenition هم واسه شما گزاشتم نگاه نکردی :D اونارو 770Ti هم فکر نمیکنم بتونه 60 فریم ثابت بگیره از بس سنگینه!
گرافیک بازی خارق العادس! عکسا هم همینو نشون میده!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
من همشو بازی کردم :D
همشم تا ته تموم کردم! :D تو هم خودت داری میگی زیاد بازی نکردی! وقتی سوار کشتی میشی شلیک میکنی اون جلوه های ویژه خفن و دریای به اون عظمت با اون همه کشتی ببینی با اون گرافیک میفهمی چه شاهکاریه!
اون عکسای Ultra High Defenition هم واسه شما گزاشتم نگاه نکردی :D اونارو 770Ti هم فکر نمیکنم بتونه 60 فریم ثابت بگیره از بس سنگینه!
گرافیک بازی خارق العادس! عکسا هم همینو نشون میده!
حرف حق جواب نداره :D
احتمالا بخاطر همون ضعف کارت منه و این که تموم بازی رو روی اولتارا بازی نکردم
ولی بازم مترو چیز دیگست غوله لامصب

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
وقتی کرایسیس 3 تو گزینه ها باشه دیگه مقایسه خیلی مسخره میشه!
فکر کنم تا چند سال آینده همچین گرافیکی رو باز نبینیم!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر