بهترین بازیهای سال 2015 از نگاه سایتها و مجلات

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
با تمام ارادتی که به tlou دارم و با ویچر خیلی جال نمی کنم.......این مقایسه مع الفارق هست کاملا:d:d(چون گل زدن جایزه نیس که..یهو دیدی یکی اومد تو یه دقیقه شانسی سه تا گل زد.....بحث ما جایزه هست).

تعداد گل رو چرا مقایسه می کنید؟بیایید تعداد جوایز مسی و رونالدو رو مقایسه کنید.......فکر کن مثلا مسی سه سال پشت سر هم توپ طلا رو ببره بعد بازنشست بشه.....بعدش رونالدو بیاد تو یه سال جایزه توپ ابریشمی و ..... رو که همین سال به جوایز اضافه شدن رو ببره و مثلا یهو تو یه سال به جای یک توپ طلا 3 تا توپ طلا که همین امسال به لیست جوایز اضافه شدند رو ببره:d:d
این یجورایی نامتوازن و نامتعادل هست(گرچه شاید طرفدارای دواتیشه رونالدو بگن همین که هست و باید قبول کنید(در صورتی که خودشون ته اون مغزشون میدونن که منطقی نیس این مقایسه)

+

جریان جوایز tlou و witcher هم همینطور .....به نسبت جوایز نگاه کنیم منطقی تر هست(گرچه کلا من با این سیستم از ریشه مشکل دارم:d)

.

شما تعداد گلی حساب نکن به قهرمانی ها اروپایی رئال مادرید نگاه کن :d چند تا قهرمانی سیاه و سفید داره که کلا 4 تا تیم تو مسابقات بودن بین 4 تا تیم رئال اول شده . الان چمیونز لیگ 32 تا تیم داره و قهرمان شدن توش به مراتب سخت تر . چیکار کنیم بریم به یوفا شکایت کنیم که می گه پر افتخار ترین تیم رئال مادرید هست ؟ :d اونا حسابه یا حساب نیست ؟ قهرمانی بارسلونا از نظر ارزشی طبق فرمولاسیون شماها که مخرج و ... می گیرید ارزش بیشتری داره . یا اث میلان چون قهرمانیاشون موقعی بوده که تیمای بیشتری در مسابقات حضور داشتن . کل سیستم دنیا رو با این حساب کتابا دارید بهم می ریزید شماها :d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,765
نام
مراد حلیمی
شما تعداد گلی حساب نکن به قهرمانی ها اروپایی رئال مادرید نگاه کن :d چند تا قهرمانی سیاه و سفید داره که کلا 4 تا تیم تو مسابقات بودن بین 4 تا تیم رئال اول شده . الان چمیونز لیگ 32 تا تیم داره و قهرمان شدن توش به مراتب سخت تر . چیکار کنیم بریم به یوفا شکایت کنیم که می گه پر افتخار ترین تیم رئال مادرید هست ؟ :d اونا حسابه یا حساب نیست ؟ قهرمانی بارسلونا از نظر ارزشی طبق فرمولاسیون شماها که مخرج و ... می گیرید ارزش بیشتری داره . یا اث میلان چون قهرمانیاشون موقعی بوده که تیمای بیشتری در مسابقات حضور داشتن . کل سیستم دنیا رو با این حساب کتابا دارید بهم می ریزید شماها :d
بحث ما اولش واضح بود....کاملا هم مشخص.....فقط اون مثال فوتبال و گل کاملا قیاس مع الفارق هست و به زور میخواهیم فوتبال و فرمش رو با سیستم جوایز بازیها هم پوشانی کنیم که غلطه

بحث جوایز فقط مطرحه .......این که یک سالی کلا یک مرجع وجود داره ولی سال بعدش کلا حضور نداره.
دقیقا مثل این میمونه که بگی یه سال که tlou هست اسکار وجود داره سال بعدش اسکار رو حذف می کنن و ویچر نمیتونه در اون شرکت کنه(و جایزه بگیره).

مساله ما سر کیفیت منابعی که جایزه میدن نیس که با 4 تیم بودن لیگ و تعداد گل مقایسه کنیم(یه بحث جداس)بحث ما اینه که سالی که tlou اومد ما مثلا 90 تا چمپیونز لیگ داشتیم سالی که ویچر اومده شده مثلا 60 تا چمپیونز لیگ:d:d:dاین منطقی نیس مقایسش
حالا این که کیفیت اینا هم چطور بوده بحث ثانویس.

.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
با تمام ارادتی که به tlou دارم و با ویچر خیلی جال نمی کنم.......این مقایسه مع الفارق هست کاملا:d:d(چون گل زدن جایزه نیس که..یهو دیدی یکی اومد تو یه دقیقه شانسی سه تا گل زد.....بحث ما جایزه هست).

تعداد گل رو چرا مقایسه می کنید؟بیایید تعداد جوایز مسی و رونالدو رو مقایسه کنید.......فکر کن مثلا مسی سه سال پشت سر هم توپ طلا رو ببره بعد بازنشست بشه.....بعدد
رونالدو بیاد تو یه سال جایزه توپ ابریشمی و ..... رو که همین سال به جوایز اضافه شدن رو ببره و مثلا یهو تو یه سال به جای یک توپ طلا 3 تا توپ طلا که همین امسال به لیست جوایز اضافه شدند رو ببره:d:d
این یجورایی نامتوازن و نامتعادل هست(گرچه شاید طرفدارای دواتیشه رونالدو بگن همین که هست و باید قبول کنید(در صورتی که خودشون ته اون مغزشون میدونن که منطقی نیس این مقایسه)

+

جریان جوایز tlou و witcher هم همینطور .....به نسبت جوایز نگاه کنیم منطقی تر هست(گرچه کلا من با این سیستم از ریشه مشکل دارم:d)

.

نه دیگه نشد شما مخلوطش کردی :D مثال من خیلی ساده بود و میخام بگم که تو شمارش دیگه ماده تبصره در نظر نمیگیرن و هر کودوم بیشتر باشه اول میشه. طبق مثال خودتون هم بریم جلو گوتی یک چیز ثابت هست مثل توپ طلا که مسی الان بیشترین توپ طلا رو داره فارغ از اینکه چند فصل بیشتر یا کمتر از بقیه بازی کرده و همین الان هم بازنشسته بشه تا زمانی که کسی ۶ تا توپ طلا نگرفته مسی اوله. توپ ابریشمی و ... دیگه توپ طلا(گوتی) نیستن که بحث ما یه چیز ثابته مثل گوتی یا توپ طلا :D دیگه خیلی اصرار کنیم توپ ابریشمی رو میشه مثلا انتخاب مردم در نظر گرفت و از گوتی (توپ طلا) جداش کرد که باز ویچر بیشتر توپ ابریشمی گرفته :D

پ.ن: بحث به کجاها کشیده شد. بیشتر شذن گوتی ویچر و تلو برای من یکیه فقط مثال رو زدم که بگم رتبه اول ( :| )بر حسب تعداد حساب میشه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,765
نام
مراد حلیمی
نه دیگه نشد شما مخلوطش کردی :D مثال من خیلی ساده بود و میخام بگم که تو شمارش دیگه ماده تبصره در نظر نمیگیرن و هر کودوم بیشتر باشه اول میشه. طبق مثال خودتون هم بریم جلو گوتی یک چیز ثابت هست مثل توپ طلا که مسی الان بیشترین توپ طلا رو داره فارغ از اینکه چند فصل بیشتر یا کمتر از بقیه بازی کرده و همین الان هم بازنشسته بشه تا زمانی که کسی ۶ تا توپ طلا نگرفته مسی اوله. توپ ابریشمی و ... دیگه توپ طلا(گوتی) نیستن که بحث ما یه چیز ثابته مثل گوتی یا توپ طلا :D دیگه خیلی اصرار کنیم توپ ابریشمی رو میشه مثلا انتخاب مردم در نظر گرفت و از گوتی (توپ طلا) جداش کرد که باز ویچر بیشتر توپ ابریشمی گرفته :D

پ.ن: بحث به کجاها کشیده شد. بیشتر شذن گوتی ویچر و تلو برای من یکیه فقط مثال رو زدم که بگم رتبه اول ( :| )بر حسب تعداد حساب میشه
تعداد گل زدن و چند فصل بازی کردن میشه کیفیت کار اون بازیکن
ولی تعداد جوایزی که اخر سال می گیره همون تعداد جوایزی هست که سه سال پیشم می گرفتن(خودتم خوب میدونی:d)......عین فیلم.....تو جوایز فیلم هم که سالانه برگزار میشه تعداد جوایز ثابت هست(چند تا مراسم ثابت شناخته شدس)

ولی فرقی که بازی داره اینه که تعداد جوایز سال به سال بالا و پایین میشه چون فقط بسته به تعداد جوایز مراسم نیس و بسته به سایتاس که ماشالله یه سال مثل قارچ زیاد میشن یه سالم حال می کنن جایزه نمیدن(یه حالت سینوسی داره)

پ.ن: بحث سر جاش بود:dخودت رفتی یه مدیایی رو که سالانه تعداد جوایزش بالا پایین میشه رو با مدیایی که سالهاس تعداد جوایزش یکسان مقایسه کردی و تاپیک به این سمت رفت:d
برو یه مدیایی رو گیر بیار که هر سال جوایزش بالا و پایین میشه بعد مقایسه کنیم

.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
در دادگاه ذهنی شما و با فرمولاسیونی که مخترعش خودتون هستید این اتفاق افتاده دیگه !؟

کی یاد داده اینو به شما ؟ یعنی چون تعداد چوایز کمتری امسال ثبت شده ما باید تمامی جوایزی که کمتر ثبت شده رو به ویچر اختصاص بدیم ؟ شما از کجا می دونی اگه فلان قدر سایت دیگه ثبت می شد جوایز بین بلودبورن و متال گیر و ... تقسیم نمی شد و اعداد اونا بالا نمی رفت ؟ و طبق این صحبت شما اصلا رکورد اسکایریم زده نشده بوده توسط tlou و یه خروار سایت و مجله و فروم که با عناوین most awarded game history از تلو یاد کردن اینی که شما می گی رو بلد نبودن و شما باید بری یادشون بدی :d این لینکاشه :

Naughty Dog***8217;s The Last of Us Is the Most Awarded Game in Recorded History by Critics | DualShockers

Naughty Dog***39;s The Last of Us is the Most Awarded Game in History by Critics | N4G

The Last of Us Is the Most Awarded Game in History by Critics

اینا اونموقع نمی دونستن که تعداد جایزه رو نسبت به تعداد جایزه دهنده ها حساب می کنن ؟ که فکر کردن تلو رکورد اسکاریم رو زده ؟ و منتظر اطلاع رسانی شما بودن ایا ؟ :d

در اخر اینکه مهمترین نکته ای که تو کامنت قبلیم بهش اشاره کردم بحث اختلاف Critics’ Picks تلو با ویچر هست که چیزی نزدیک به 15 ، 16 تا اختلاف با هم دارن . یعنی اگه نظر کاربر ها نبود ویچر حتی نزدیک تلو هم نمی شد چه برسه به اینکه الان یه دونه کمتر داره . همینجوری هم حال می کنم یه یاد اوری هم در مورد متای رقیب تلو که 97 بود با متای نزدیک ترین رقیب ویچر که 87 هست داشته باشم !!

موفق باشیم

امسال تعداد جوایز کمتر نشدن مطمئنا.تعداد جوایز ثبت شده توی این سایت کمتر شدن.دلیلش هم مشخصه.اون سال یک شور حسینی ایجاد شده بود که ملت میرفتن از اینور اونور همه ی سایت ها رو پیدا میکردن و توی کامنت ها مینوشتن اونها هم ثبت میکردن.

مشکل بیشتر از سیستم این سایت هست که تعداد مجلات و یا سایت های پوشش یافته ثابتی نداره و یک سیستم کاملا رندومی داره و به نظرم نمیشه به آمارش تکیه کرد مگر اینکه همونطور که گفتم نسبت بگیری.

دوتا حالت داره.

یا باید این سایت تعداد مجلات و سایت های قابل پوشش ثابتی داشته باشه و بر این اساس بشه به آمارش رجوع کرد.

یا باید آمار این سایت را بر اساس تعداد جوایزی که هر سال ثبت میکنه متوسط گیری کرد.

در غیر این صورت هر گونه ارجاع بهش ناصحیح هستش.این فرمولاسیون هم نیاز به خلقت و ابداع نداره و کسی که مینیمم منطقی رو متوجه بشه میتونه این چند کلمه رو متوجه بشه.;)

این بحث هم به نظرم کاملا واضحه و ادامه دادنش اصلا ارزشی نداره.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تعداد گل زدن و چند فصل بازی کردن میشه کیفیت کار اون بازیکن
ولی تعداد جوایزی که اخر سال می گیره همون تعداد جوایزی هست که سه سال پیشم می گرفتن(خودتم خوب میدونی:d)......عین فیلم.....تو جوایز فیلم هم که سالانه برگزار میشه تعداد جوایز ثابت هست(چند تا مراسم ثابت شناخته شدس)

ولی فرقی که بازی داره اینه که تعداد جوایز سال به سال بالا و پایین میشه چون فقط بسته به تعداد جوایز مراسم نیس و بسته به سایتاس که ماشالله یه سال مثل قارچ زیاد میشن یه سالم حال می کنن جایزه نمیدن(یه حالت سینوسی داره)

پ.ن: بحث سر جاش بود:dخودت رفتی یه مدیایی رو که سالانه تعداد جوایزش بالا پایین میشه رو با مدیایی که سالهاس تعداد جوایزش یکسان مقایسه کردی و تاپیک به این سمت رفت:d
برو یه مدیایی رو گیر بیار که هر سال جوایزش بالا و پایین میشه بعد مقایسه کنیم

.

شما بحثو بردی به توپ ابریشمی و... :D تعداد گل هم یه آمار هست مثل آمار گوتی دیگه . من مثالم تعداد گل و بازی بود که متغیره مثل تعداد گوتی. شما میگی تعداد گوتی باید اسکایریم بالاتر باشه چون تعداد کل گوتی کمتره بود و مثلا این با ۲۴۹ تا باید پایین تر از ۲۲۲ تا قرار بگیره و معلوم نیست در حالت برابر ۲۲۲ تا شاید میشد ۲۶۰ تا. این دقیقا همون مثال گل ها هست دیگه چون چون معلوم نیست اگه تعداد بازی دو بازیکن مساوی باشه تعداد گل ها چه وضعیتی خواهد داشت پس اونی که بیشتره اول حساب میشه. شاید من متوجه نمیشم. بحث من فقط اعداد و رتبه بندی هست

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
من نمیدونم بعد از 3 سال این TLOU چیکار کرده که همچنان در ذهن ها مونده :d بالاخره بهترین بازی نسل بوده دیگه ... از نظره متا و تعداد نمره کامل هم باز برتری مشخصه و از نظره تعداد گوتی سایت ها (نه کاربرها) بازم TLOU با اختلاف بیشتره . سال 2013 با 2015 هم تفاوتش فکر کنم خیلی مشخص باشه مگر اینکه بعضی ها بزنن به کوچه علی چپ ! فقط یکی از رقبای تلو GTA V بود که تا الان 60 میلیون فروخته با متا 97 با اون ابهتش بازم اینقدر گوتی گرفته
من دارم با دوست خودم بحث می کنم
شمام هرچقدر میخوای ترول کن و پستای تکراری بزن
با کی کار داری شما ؟! من نه ریپلی کردمت نه منظورم شخص شما بودم کلی گفتم غیر از شما هم دوستان همیشه در صحنه بودن شما با دوستت بشین تا فردا بحث کن اینجا تاپیک عمومیه عزیزم

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,765
نام
مراد حلیمی
شاید من متوجه نمیشم. بحث من فقط اعداد و رتبه بندی هست
ببین...خیلی سادس فقط کافیه یه لحظه از فوتبال بیایی بیرون:dچون کاملا بی ربطیه تعداد گل زدن.
جوایز بازی مثل گل زدن نیست....اینطوریه:

فکر کن ما کلا پنج تا مراسم برای جایزه بهترین فیلم داریم: اسکار - کن - برلین - ونیز- گلدن گلب
حالا یه فیلم میاد تو سه تا از اینا میشه بهترین فیلم و در نتیجه(اگه مثه این بلاگ) وزنشون رو یکسان بگیریم میشه بهترین فیلم (مثه مشابهش تو tlou).....حالا سال بعد میگن اسکار برگزار نمیشه و کن هم حال می کنیم حساب نمی کنیم(مثه کاری که همین بلاگ و چند مورد امسال انجام داده متاسفانه:|) و فیلم امسال میاد از سه تا مراسم باقیمونده هر سه تاشم میبره.(مثه مثلا ویچر)

حالا آیا از نظر تعداد جایزه اونی که 3 تا از 5 تا جایزه رو گرفته بیشتر جایزه برده یا اونی که 3 تا از 3 تا رو برده؟؟؟دیگه فکر نکنم راحت تر از این بشه توضیح داد:d(اتفاقی که هیچوقت تو سینما مثلا اتفاق نمی افته ولی تو بازی هر سال اتفاق می افته)

وضع این بلاگ اونقدری خراب که سال به ال هر سایتی رو بخواد حساب می کنه میذاره برا همین بالا پایین میشه نتایج(رفتم چک کردم اول فکر کردم اونایی که سال جدیدیترش نیومدن جایزه اعلام نکردن)
بعد ببین ما چقدر بیکاریم که میشینیم سر جوایز همچین مرجع معلوم الحالی بحث می کنیم با هم:d

+

بیش از این به نظرم بحث مفید نباشه چون واضح ...خیلی واضحه
به نظرم وقتی این بلاگ و کلا صنعت بازی مثل سینما میتونه ادعای انتخاب بهترین سال رو بکنه که یه تعداد ثابتی مراسم و مجله و ..... داشته باشه نه همینجور بختکی یه سال 200 تا مرجه باشه یه سال 300 تا.

من نمیدونم بعد از 3 سال این TLOU چیکار کرده که همچنان در ذهن ها مونده :d بالاخره بهترین بازی نسل بوده دیگه ... از نظره متا و تعداد نمره کامل هم باز برتری مشخصه و از نظره تعداد گوتی سایت ها (نه کاربرها) بازم TLOU با اختلاف بیشتره . سال 2013 با 2015 هم تفاوتش فکر کنم خیلی مشخص باشه مگر اینکه بعضی ها بزنن به کوچه علی چپ ! فقط یکی از رقبای تلو GTA V بود که تا الان 60 میلیون فروخته با متا 97 با اون ابهتش بازم اینقدر گوتی گرفته

من دارم با دوست خودم بحث می کنم
شمام هرچقدر میخوای ترول کن و پستای تکراری بزن

.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
عزیزانی که شدیدا یه مساوات و انصاف علاقه مند هستند و دنبال ک.م.م و ب.م.م میگردن تا انصاف رعایت بشه، این نکته رو هم در نظر بگیرند که دور از انصاف هست اگر رقیب اصلی TLOU رو فراموش کنیم. بازی که به تنهایی تعداد آرائش از مجموع آراء سه بازی بعد از «ویچر» بیشتر هست.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
واقعا اطلاعات فوتبالی در حد ننه بزرگ من:|
چه چیزایی رو مقایسه میکنید:|
از این tlou بدبخت بکشید بیرون:| هنوز اثراتش هست

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
عزیزانی که شدیدا یه مساوات و انصاف علاقه مند هستند و دنبال ک.م.م و ب.م.م میگردن تا انصاف رعایت بشه، این نکته رو هم در نظر بگیرند که دور از انصاف هست اگر رقیب اصلی TLOU رو فراموش کنیم. بازی که به تنهایی تعداد آرائش از مجموع آراء سه بازی بعد از «ویچر» بیشتر هست.

بنظرم این مورد رو هم نمیشه ملاک قرار داد از کجا معلوم جی تی ای امسال نصف ۲۰۱۳ هم گوتی نمیگرفت یا برعکس؟ بر اساس احتمال نمیشه حرف قطعی زد همونطور که احتمال بیشتر شدن گوتی یه بازی در شرایط تعداد برابر رو نمیشه اثبات کرد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بنظرم این مورد رو هم نمیشه ملاک قرار داد از کجا معلوم جی تی ای امسال نصف ۲۰۱۳ هم گوتی نمیگرفت یا برعکس؟ بر اساس احتمال نمیشه حرف قطعی زد همونطور که احتمال بیشتر شدن گوتی یه بازی در شرایط تعداد برابر رو نمیشه اثبات کرد.

من اون کامنت رو جهت طرفداران تساوی حقوق و مخرج مشترک :d گفتم. فقط همین وگرنه هدفم مقایسه نبود.
=====================================================================
پ.ن : سال 2013 تموم شد رفت و طرفدارها هنوز دارن برای بار چندم TLOU رو بازی میکنند و از اون لذت میبرن و بقیه منتظر هستند یکی از رکوردهای بازی شکسته بشه. بیخیال این مقایسه ها بشید. نسل 7 تموم شد و TLOU بدون شک یکی از بهترین بازیهای نسل و تاریخ هست. تلاش برای کمرنگ کردن این موضوع تلاشی بیهوده است.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
امثال تعداد جوایز کمتر نشدن مطمئنا.تعداد جوایز ثبت شده توی این سایت کمتر شدن.دلیلش هم مشخصه.اون سال یک شور حسینی ایجاد شده بود که ملت میرفتن از اینور اونور همه ی سایت ها رو پیدا میکردن و توی کامنت ها مینوشتن اونها هم ثبت میکردن.

مشکل بیشتر از سیستم این سایت هست که تعداد مجلات و یا سایت های پوشش یافته ثابتی نداره و یک سیستم کاملا رندومی داره و به نظرم نمیشه به آمارش تکیه کرد مگر اینکه همونطور که گفتم نسبت بگیری.

دوتا حالت داره.

یا باید این سایت تعداد مجلات و سایت های قابل پوشش ثابتی داشته باشه و بر این اساس بشه به آمارش رجوع کرد.

یا باید آمار این سایت را بر اساس تعداد جوایزی که هر سال ثبت میکنه متوسط گیری کرد.

در غیر این صورت هر گونه ارجاع بهش ناصحیح هستش.این فرمولاسیون هم نیاز به خلقت و ابداع نداره و کسی که مینیمم منطقی رو متوجه بشه میتونه این چند کلمه رو متوجه بشه.;)

این بحث هم به نظرم کاملا واضحه و ادامه دادنش اصلا ارزشی نداره.

شما چرا اینقدر می زنی جاده خاکی ؟ عرض کردم اونهمه منابعی که برات لینکشو گذاشتم نمی فهمن تلو نتونسته رکورد اسکایریم رو بزنه ؟ فقط شما تونستی متوجه بشی ؟ یا اونا معطل این بودن شما فرمولاسیون خلق کنی براشون ؟ یا اونا مینیموم منطق هم ندارن و فقط شما داری این منطق رو !؟ اول جواب اینو بده همه متوجه بشن .
امار و ارقام مشخصه و هر سال معتبرترین ها دارن توی اون بلاگ ثبت می شن . حالا چون 4 تا سایت که سالی یه بارم اسمشون رو نمی شنوی کم و زیاد می شن باید چیکار کنیم ؟ شما کلا اصل موضوع رو متوجه نشدی فکر کنم ! معنی Critics’ Picks رو که می دونی مسلما !؟ الان فقط تو همین یه مورد 17 تا اختلاف وجود داره با ویچر 3 و دقیقا 20 اختلاف با اسکایریم . الان چیکار کنیم ؟ مخرج بگیریم ؟ کسر بگیریم چیکار کنیم که اینا اول و دوم بشن و تلو سوم بشه ؟ :))

ب

مساله ما سر کیفیت منابعی که جایزه میدن نیس که با 4 تیم بودن لیگ و تعداد گل مقایسه کنیم(یه بحث جداس)بحث ما اینه که سالی که tlou اومد ما مثلا 90 تا چمپیونز لیگ داشتیم سالی که ویچر اومده شده مثلا 60 تا چمپیونز لیگ
yahoo_4.gif
yahoo_4.gif
yahoo_4.gif
این منطقی نیس مقایسش

.

اتفاقا مساله ما وقتی وارد جزئیات بشیم راجع به همه چیز هست ! شما می خوای بری دنبال این که تعداد جوایز کمتری ثبت شده و اگه فلان اتفاق می افتاد فلان جایزه رو ویچر می گرفت و نباید اینارو قیاس کرد . بنده هم میام می گم تلو داشته با یه برند معتبر هیولا با متای 97 مبارزه می کرده پس جایزه هاشو نباید با امسال که ویچر داره با فال اوت متا 87 ای رقابت می کنه قیاس کنی . تو اگه تونستی تو این مسئله منو قانع کنی که شرایط رقابتی اینا برابر هست منم سر تعداد جوایز کمتر ثبت شده شما قانع می شم ! اینا همش دیگه می شه جزو حاشیه هایی که شما درست می کنید . اصل موضوع همون چیزی که منابعش رو گذاشتم با 20 اختلاف Critics’ Picks با ویچر و اسکاریم و السلام .

the last of us most awarded game in history

آخرین ویرایش:

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
واقعا اطلاعات فوتبالی در حد ننه بزرگ من:|
چه چیزایی رو مقایسه میکنید:|
از این tlou بدبخت بکشید بیرون:| هنوز اثراتش هست
دوست من ، نه کسی دشمنی با tlou داره و نه قصد انکار کردن موفقیت هاش رو .
شما اگر پست های topic رو دنبال کنی ، متوجه میشی چه کسانی با پست های تنش آفرینشون قصد مسموم کردن این topic و به طور کلی تر این forum رو دارن .
به عنوان مثال پست پایین رو بخونید .
اينهمه دوستان هميشه در صحنه خود كشي كردن اخرم ركورد tlou شكسته نشد ! خسته نباشيد مي گم !

p.s:ضمنا اختلاف راي منتقد ها زياد و قابل مشهوده و چيزي كه باعث شد ويچر به تلو نزديك بشه بيشتر انتخاب شدن توسط خواننده ها يا همون كاربر ها بوده !

موفق باشيم
هیچ جنجال و یا تنشی در این topic وجود نداره و بعد این پست زده میشه ، به نظر شما قصد نویسنده ی این پست چی میتونه باشه ؟!
این دوسنمون نمیدونه که رکورد ها به وجود میان تا شکسته بشن . این دوستمون حتی نمیدونه که هنوز هم احتمال داره witcher3 جوایز بیشتری رو ببره و این دوستمون حتی این موضوع رو هم نمیدونه که نمیتونه با همچین پست های ضعیفی به افتخارات و دست آورد های witcher3 خدشه ای وارد کنه . و با این حال ، به رجز خوانی برای دشمن موهومی میپردازه!
همین دوستمون در پست دیگری که ان قدر اون پست بی ربط بوده که خودش پاکش کرده ، میزان موفقیت یک بازی رو به میزان رم کنسول ربط میده !
جالب تر وقتی میشه که همین دوستمون در جایی دیگه در پست دیگه ای که محتوای اون به مثابه headshot کردن منطق هست ، این پست رو میده :
وچر یه بازی مولتی پلتفرمه ، رکورد tlou رو هم بتونه بزنه خیلی چیز مهمی نیست . دنبال قصه های بهتر باشن دوستان تو حاشیه !!
به نظر شما و بقیه ی کاربرای بازیسنتر ، چه کسی واقعا اهل حاشیست ؟!
خب ، کاربر دیگه ای که فکر میکنم اکثرمون میشناسیمش و از حواشیش مطلعیم ، پست زیر رو مینویسه .
فکر کنم این مراسم مسخره gdc مونده. بدندبرابر میشند! تازه بفتا هم هست! اگه ببره میشه 250 تا! البته امیدوارم هیچ کدومو نبره:)
قصد این کاربر چیه ؟!
این کاربر چرا با witcher3 دشمنی داره ؟!
ایا این کاربر اهل حاشیست ؟!
در ادامه پست زیر رو از کاربر دیگه ای میبینیم .

با کی کار داری شما ؟! من نه ریپلی کردمت نه منظورم شخص شما بودم کلی گفتم غیر از شما هم دوستان همیشه در صحنه بودن شما با دوستت بشین تا فردا بحث کن اینجا تاپیک عمومیه عزیزم
این دوست عزیزمون حتی نمیدونه همین دوستان اهل حاشیه ی خودش هستن که بعد از سه سال باز هم دست از تعصب ها و توهم هاشون دست برنداشتن و نسبت به شاهکار های جدید حالت تهاجمی دارن که مبادا رکورد tlou شکسته نشه !
تعصب تا حدی منطق رو برای این افراد به حاشیه برده که برای خدشه وارد کردن به افتخارات witcher3 حاضرن که کل بازی های 2015 که حتی شاید بازی های مورد علاقه ی خودشون هم توش باشه رو زیر سوال ببرن !
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و در پایان هم یک عده میان میگن " از این tlou بدبخت بکشید بیرون " ، در حالیکه در واقع عده ای اهل حاشیه ، این بازی رو تبدیل به پتکی کردن تا بر سر بازی های دیگه بکوبونن . پس لطفا حداقل مظلوم نمایی نکنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر