برنامه دیشب Spike TV و آخرین تایتان به نام Kratos

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من داشتم این پست رو توی تاپیک میزدم و لحظه به لحظه مینوشتم که چیا نشون میده.... بعد در طی ویدئو مواردی توسط سازندگان گفته شد که حالت خبری پیدا کرد...

از ناظم محترم پدرام اجازشو گرفتن که این پست رو توی بخش اخبار ایجاد کنم....

صحنه های نشان داده شده رو داخل اسپویلر قرار میدم تا کسانی که نمیخوان، اسپویل نشه براشون. چون بشدت دارای اسپول می باشد. مواردی که حالت خبری دارند رو بیرون از اسپویلر می نویسم.

*از عکس امضای دوستان استفاده شده است*

image.php

پیش از خوندن اسپویلر و موارد ذکر شده بگم که دمویی رو که بازی کردین رو کلا از ذهنتون خارج کنید.
هر چی که میگم تماما ریل تایم هستن و فرض کنید یک نفر داره بازی میکنه و تمامی دکمه ها و HUD موجود هست روی تصویر.

- یکی از تایتان ها که داشت از کوه میرفت یه تیکه از کوه رو کند و انداخت بالای کوه به سمت اولیمپیوس؛ همون لحظه Poseidon خدای دریا از اون بالای شیرجه میره به سمت تایتان که دوربین میاد عقب و شاهد یه مورچه در برابر فیل هستیم... مستقیم میره تو سینش و تایتانه از کوه کنده میشه و میره به اعماق دریا :D

- صحنه مبارزه با هیدس رو داره نشون میده.... به یقین میتونم بگم هیچ تفاوتی با CG نداره.

- الان داره با Adam Puhl مصاحبه میکنه. طراح مبارزات بازی.

- یکی از جادو های بازی نشون داده شد. بیشترتون اون صحنه که توی دمو هم بود رو دیدید که وقتی میخواین برین به سمت هلیوس (کلشو میکنه) یه لشکری میاد دورش شیلد میگیرن و نیزه ها رو بیرون نگه میدارن. این جادو دقیقا همونه. از بالا لشکر ریختن رو سر کریتوس و یهو نیزه ها به سمت اطراف اومدن بیرون و همرو دور کردن.

- داره در مورد کفش ها که توی تریلر های اولیه بود توضیح میده. و اینکه اینا فقط واسه سریع دویدن نیستن... در بعضی جاها از مراحل بهشون احتیاج دارید تا برید بالا. یه صحنه هم نشون داد که از دیوار راست رفت بالا.... و همچنین در طول مبارزات در آن لحظه کریتوس جاشو عوض میکنه وتا دشمنان به خودشون بیان از پشت میزنتشون.

- الان یه صحنه نشون داد که نفهمیدن چی بود یا بهتره بگیم کی بود :D از نمای چشم قربانی دوربین نشون میداد که صورت کریتوس دیده می شد و کریتوس با خشم داشت نفس میکشید و سعی در ترکوندن کله یارو رو داشت :D

- الان کریتوس همانند یه تک سلولی :D در بین دو انگشت تایتان گرفتار شده :D

- مصاحبه با کارگردان هنری بازی : Ken Feldman

- شمشیر رو میزنه رو زمین و میگه :D Zeus Your Sun has returned و صحنه های بسسسسس بزرگ از شهر المپیوس.

- صحنه ای که گایا به وسیله اون موجود (تریلر آخری) دستهاش از روی کوه کنده میشه وبه پایین سقوط میکنه و کریتوس هم به دنبالش میره پایین. گایا خودشو به گوشه ای از صخره گیر میگیره و حالا کریتوس هست واون موجود..

- مصاحبه با Todd papy طراح ارشد بازی... یه جوری داشت به گزارشگره نگاه میکرد انگار میخواست بگیره کلشو بکنه :D همونیه که توی E3 داشت دمو رو بازی میکرد.

- یه نفری که بازم نشون نداد کیه، اما به صورت روح بود .... دو تا شمشیر های جدیدشو بهش داد که روشون آتیش هست/. شبیه همون Blades of atena هست. شایدم همونه که ارتقا پیدا میکنه.

- فقط کافی هست تا افکت آب بازی رو ببینید تا به عمق فاجعه پی ببرید. (فاجعه اینجا به صورت پارادوکس استفاده میشه :D)

گزارشگر از کارگردان بازی میپرسه که بازم ادامه میدین بازی رو؟

در جواب گفت که. ببینید خیلی چیز ها از کریتوس میشه گفت و میشه چیز های بزرگتری رو هم ازش نشون بدیم. اما من دیگه فکر نمیکنم که چیزی برای گفتن باقی مونده باشه. داستان بین کریتوس و خدایان به پایان میرسه. اما این به این معنی نیست که نمیشه قسمت های دیگه ای از دنیای کریتوس رو نشون نداد.

گزارشگر میپرسه که پس منظور شما اینه که میتونید باز هم GOW نشون بدید از بعد های دیگه ی زندگی کریتوس و یا شخصیت های دیگه ای که با کریتوس در رابطه هستند؟

پاسخ در یک کلام : بله

- درمورد اندازه cronos پرسیده میشه که قراره روش جنگ کنیم... (همونی که گفتم تک سلولی بین انگشتان تایتان) و درجواب کارگردان میگه که... تقریبا 16000 فوت ارتفاع داره.

- صحنه ای نشون داد که کریتوس با بی رحمی ناخن Cronos رو از جاش کند :D و خون همه جا رو برداشت.

پایان ویدئو با تشکر از کارگردان بازی.

مواردی که به صورت خبری هستند. از گفته های داخل اسپویل گلچین کردم.

- داره در مورد کفش ها که توی تریلر های اولیه بود توضیح میده. و اینکه اینا فقط واسه سریع دویدن نیستن... در بعضی جاها از مراحل بهشون احتیاج دارید تا برید بالا. یه صحنه هم نشون داد که از دیوار راست رفت بالا.... و همچنین در طول مبارزات در آن لحظه کریتوس جاشو عوض میکنه وتا دشمنان به خودشون بیان از پشت میزنتشون.

گزارشگر از کارگردان بازی میپرسه که بازم ادامه میدین بازی رو؟

در جواب گفت که. ببینید خیلی چیز ها از کریتوس میشه گفت و میشه چیز های بزرگتری رو هم ازش نشون بدیم. اما من دیگه فکر نمیکنم که چیزی برای گفتن باقی مونده باشه. داستان بین کریتوس و خدایان به پایان میرسه. اما این به این معنی نیست که نمیشه قسمت های دیگه ای از دنیای کریتوس رو نشون نداد.

گزارشگر میپرسه که پس منظور شما اینه که میتونید باز هم GOW نشون بدید از بعد های دیگه ی زندگی کریتوس و یا شخصیت های دیگه ای که با کریتوس در رابطه هستند؟

پاسخ در یک کلام : بله

- درمورد اندازه cronos پرسیده میشه که قراره روش جنگ کنیم... (همونی که گفتم تک سلولی بین انگشتان تایتان) و درجواب کارگردان میگه که... تقریبا 16000 فوت ارتفاع داره.

این بازی 16 مارچ منتشر می شود.. بی صبرانه منتظر آخرین تایتان و وقایع او هستیم.
موفق باشید :rose:

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
با اين تفاسير احتمال سكته زدن هنگام مشاهده ي اين تريلر بسيار بالاست :biggrin1:

من اين Gif رو ديدم يه لحظه فكر كردم CG هستش بعد ديدم R3+L3 داد واقعا هنگ كردم . اصلا نميدونستم چه عكس العملي نشون بدم :biggrin1: تو صيف نشدني بود . من با ديدن همين gif كف خون قاطي كردم چه برسه به اين كه اون تريلر رو ببينم . فوق العادست . شايد گرافيك بالا تو خيلي از بازي ها ( ! ) باشه اما تصور اين گرافيك در كنار همچين گيم پلي نفس گيري واقعا سخته خشونت بسيار بالاي بازي انسان رو از خود بي خود ميكنه . داستان زيباي بازي رو هم بهش اضافه كنين . در كل حدودا 3 هفته مونده . خيلي سخت شده انتظار . بد موقعي هم مياد . دير بگيري ميره تا بعد از تعطيلات .

111tnhx.gif

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من اين Gif رو ديدم يه لحظه فكر كردم CG هستش بعد ديدم R3+L3 داد واقعا هنگ كردم .
نوید این همون صحنه ای هست که توی اسپویل گفتم معلوم نیست کله می رو میخواد منفجر کنه :D کلا دوربین از دید چشم های یارو نشون داده میشه. کریتوس میکوبدش اینور و اونور. با کله میره تو صورتش :D

بعدش میکوبتش به یه تخته سنگ که اونجا دوربین میاد بیرون و شخص رو نشون میده اما اصلا معلوم نیست کیه.

هر کی هست خدا رحمتش کنه! :biggrin1:
کاش رحتمش کنه :D اما فکر کنم نمرد اونجا. خدا کمکش باشه. پسر خیلی زجر آور بود اون صحنه. کاملا شدت ضربه تو خونات جریان میگیره :D

یه لحظه حس ترس از کریتوس به خوبی به ببینده القا میشه.

آخرین ویرایش:

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
نوید این همون صحنه ای هست که توی اسپویل گفتم معلوم نیست کله می رو میخواد منفجر کنه :D کلا دوربین از دید چشم های یارو نشون داده میشه. کریتوس میکوبدش اینور و اونور. با کله میره تو صورتش :D
بعدش میکوبتش به یه تخته سنگ که اونجا دوربین میاد بیرون و شخص رو نشون میده اما اصلا معلوم نیست کیه.

SPOILER ALERT

به دست های اون بدبخت توجه کن! خود Poseidon هستش... :arrowd:

38830173.jpg

11721307.png

...........................................

خیلی دوست دارم بدونم چی به سر زئوس میاد... کشته شدنش خیلی باید جالب باشه! :smile:

saeed89

کاربر سایت
Mar 21, 2008
199
نام
سعید
خدا صبرم بده دارم دانلودش میکنم . سکته نکنم خیلیه.

الان دیدم . وحشتناکه .هیچی نگم بهتره . فقط انتظار

آخرین ویرایش:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
واقعا گرافیک در حده تیم ملی برزیل 1970 بود. گیم پلی این سری هم که عالیه. موزیکه GOW هم که دیگه... داستان هم که یارو گفت یه Twist خدا داره که به فکره هیچ بشری نمیرسه. من که نمیتونم بازی کنم ولی حتما ویدئوهایه Let's Play شو تو یوتیوب میبینم. ولی من توصیه میکنم این ویدئوها رو نبینید چون اسپویل میشید بعد اون حالی که باید بده رو نمیده. از ما گفتن...

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
با حرفشون در مورد TWIST فکر کنم با اين تريلر به ظاهر يه چيزيو لو دادن ولی در اصل يه چشم بندی مدرن بوده!!!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ولی من توصیه میکنم این ویدئوها رو نبینید چون اسپویل میشید بعد اون حالی که باید بده رو نمیده. از ما گفتن... __________________
والا فکر نکنم با چند تا صحنه دیدن اونم از اول بازی چیزی از بازی کم بشه.

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
به جان بچم شبیه فحش ناموسی بود !! دقیقا 5 بار نگاه کردم :D موقعی های که می گفت فلان چیزو بزن دسته تو دستم بود می خواستم به خودم بقبولونم خود بازیه !! :D

//

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
:eek:؟مثل اینکه داره براورده میشه
خدا وکیلی CG های GOW II پیش این چیزی که من دیدم کم جزییات به نظر میاد ؟!!!:p

والا فکر نکنم با چند تا صحنه دیدن اونم از اول بازی چیزی از بازی کم بشه.
گفتن حدود 10 ساعت هست ... چیز خاصی از داستان اسپویل نشد فقط چند صحنه جنگ با هادس هست

اما با این حال اون حس Game play بازی داره منو زجر کش می کنه :cool::bash:

عجب هیجانی .. :wow:
عجب اکشن خارق العاده ای ...:o
عجب Boss هایی ...:coolgun:
عجب داستانی ...:worthy:
عجب گرافیکی ...:praying:
عجب خشونتی ...:excited:

?????? Best game of all time
----------------------------------------------------------------------
به دلیل استفاده بی جا از کلی شکلک واقعا پوزش می طلبم (دارم می پوکم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر