برنامه دیشب Spike TV و آخرین تایتان به نام Kratos

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من داشتم این پست رو توی تاپیک میزدم و لحظه به لحظه مینوشتم که چیا نشون میده.... بعد در طی ویدئو مواردی توسط سازندگان گفته شد که حالت خبری پیدا کرد...

از ناظم محترم پدرام اجازشو گرفتن که این پست رو توی بخش اخبار ایجاد کنم....

صحنه های نشان داده شده رو داخل اسپویلر قرار میدم تا کسانی که نمیخوان، اسپویل نشه براشون. چون بشدت دارای اسپول می باشد. مواردی که حالت خبری دارند رو بیرون از اسپویلر می نویسم.

*از عکس امضای دوستان استفاده شده است*

image.php

پیش از خوندن اسپویلر و موارد ذکر شده بگم که دمویی رو که بازی کردین رو کلا از ذهنتون خارج کنید.
هر چی که میگم تماما ریل تایم هستن و فرض کنید یک نفر داره بازی میکنه و تمامی دکمه ها و HUD موجود هست روی تصویر.

- یکی از تایتان ها که داشت از کوه میرفت یه تیکه از کوه رو کند و انداخت بالای کوه به سمت اولیمپیوس؛ همون لحظه Poseidon خدای دریا از اون بالای شیرجه میره به سمت تایتان که دوربین میاد عقب و شاهد یه مورچه در برابر فیل هستیم... مستقیم میره تو سینش و تایتانه از کوه کنده میشه و میره به اعماق دریا :D

- صحنه مبارزه با هیدس رو داره نشون میده.... به یقین میتونم بگم هیچ تفاوتی با CG نداره.

- الان داره با Adam Puhl مصاحبه میکنه. طراح مبارزات بازی.

- یکی از جادو های بازی نشون داده شد. بیشترتون اون صحنه که توی دمو هم بود رو دیدید که وقتی میخواین برین به سمت هلیوس (کلشو میکنه) یه لشکری میاد دورش شیلد میگیرن و نیزه ها رو بیرون نگه میدارن. این جادو دقیقا همونه. از بالا لشکر ریختن رو سر کریتوس و یهو نیزه ها به سمت اطراف اومدن بیرون و همرو دور کردن.

- داره در مورد کفش ها که توی تریلر های اولیه بود توضیح میده. و اینکه اینا فقط واسه سریع دویدن نیستن... در بعضی جاها از مراحل بهشون احتیاج دارید تا برید بالا. یه صحنه هم نشون داد که از دیوار راست رفت بالا.... و همچنین در طول مبارزات در آن لحظه کریتوس جاشو عوض میکنه وتا دشمنان به خودشون بیان از پشت میزنتشون.

- الان یه صحنه نشون داد که نفهمیدن چی بود یا بهتره بگیم کی بود :D از نمای چشم قربانی دوربین نشون میداد که صورت کریتوس دیده می شد و کریتوس با خشم داشت نفس میکشید و سعی در ترکوندن کله یارو رو داشت :D

- الان کریتوس همانند یه تک سلولی :D در بین دو انگشت تایتان گرفتار شده :D

- مصاحبه با کارگردان هنری بازی : Ken Feldman

- شمشیر رو میزنه رو زمین و میگه :D Zeus Your Sun has returned و صحنه های بسسسسس بزرگ از شهر المپیوس.

- صحنه ای که گایا به وسیله اون موجود (تریلر آخری) دستهاش از روی کوه کنده میشه وبه پایین سقوط میکنه و کریتوس هم به دنبالش میره پایین. گایا خودشو به گوشه ای از صخره گیر میگیره و حالا کریتوس هست واون موجود..

- مصاحبه با Todd papy طراح ارشد بازی... یه جوری داشت به گزارشگره نگاه میکرد انگار میخواست بگیره کلشو بکنه :D همونیه که توی E3 داشت دمو رو بازی میکرد.

- یه نفری که بازم نشون نداد کیه، اما به صورت روح بود .... دو تا شمشیر های جدیدشو بهش داد که روشون آتیش هست/. شبیه همون Blades of atena هست. شایدم همونه که ارتقا پیدا میکنه.

- فقط کافی هست تا افکت آب بازی رو ببینید تا به عمق فاجعه پی ببرید. (فاجعه اینجا به صورت پارادوکس استفاده میشه :D)

گزارشگر از کارگردان بازی میپرسه که بازم ادامه میدین بازی رو؟

در جواب گفت که. ببینید خیلی چیز ها از کریتوس میشه گفت و میشه چیز های بزرگتری رو هم ازش نشون بدیم. اما من دیگه فکر نمیکنم که چیزی برای گفتن باقی مونده باشه. داستان بین کریتوس و خدایان به پایان میرسه. اما این به این معنی نیست که نمیشه قسمت های دیگه ای از دنیای کریتوس رو نشون نداد.

گزارشگر میپرسه که پس منظور شما اینه که میتونید باز هم GOW نشون بدید از بعد های دیگه ی زندگی کریتوس و یا شخصیت های دیگه ای که با کریتوس در رابطه هستند؟

پاسخ در یک کلام : بله

- درمورد اندازه cronos پرسیده میشه که قراره روش جنگ کنیم... (همونی که گفتم تک سلولی بین انگشتان تایتان) و درجواب کارگردان میگه که... تقریبا 16000 فوت ارتفاع داره.

- صحنه ای نشون داد که کریتوس با بی رحمی ناخن Cronos رو از جاش کند :D و خون همه جا رو برداشت.

پایان ویدئو با تشکر از کارگردان بازی.

مواردی که به صورت خبری هستند. از گفته های داخل اسپویل گلچین کردم.

- داره در مورد کفش ها که توی تریلر های اولیه بود توضیح میده. و اینکه اینا فقط واسه سریع دویدن نیستن... در بعضی جاها از مراحل بهشون احتیاج دارید تا برید بالا. یه صحنه هم نشون داد که از دیوار راست رفت بالا.... و همچنین در طول مبارزات در آن لحظه کریتوس جاشو عوض میکنه وتا دشمنان به خودشون بیان از پشت میزنتشون.

گزارشگر از کارگردان بازی میپرسه که بازم ادامه میدین بازی رو؟

در جواب گفت که. ببینید خیلی چیز ها از کریتوس میشه گفت و میشه چیز های بزرگتری رو هم ازش نشون بدیم. اما من دیگه فکر نمیکنم که چیزی برای گفتن باقی مونده باشه. داستان بین کریتوس و خدایان به پایان میرسه. اما این به این معنی نیست که نمیشه قسمت های دیگه ای از دنیای کریتوس رو نشون نداد.

گزارشگر میپرسه که پس منظور شما اینه که میتونید باز هم GOW نشون بدید از بعد های دیگه ی زندگی کریتوس و یا شخصیت های دیگه ای که با کریتوس در رابطه هستند؟

پاسخ در یک کلام : بله

- درمورد اندازه cronos پرسیده میشه که قراره روش جنگ کنیم... (همونی که گفتم تک سلولی بین انگشتان تایتان) و درجواب کارگردان میگه که... تقریبا 16000 فوت ارتفاع داره.

این بازی 16 مارچ منتشر می شود.. بی صبرانه منتظر آخرین تایتان و وقایع او هستیم.
موفق باشید :rose:

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,042
نام
نیما
کل برنامه بصورت HD توی Gametrailers هست و میتونید دانلود کنید .

چیزایی که دیده میشه دیوانه کننده ست و فقط صبر کردن رو خیلی خیلی سخت میکنه ... تماما Gameplay و یا Realtime هست و اصلا من نمیدونم چی بگم ...

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کل برنامه بصورت HD توی Gametrarilers هست و میتونید دانلود کنید .

چیزایی که دیده میشه دیوانه کننده ست و فقط صبر کردن رو خیلی خیلی سخت میکنه ... تماما Gameplay و یا Realtime هست و اصلا من نمیدونم چی بگم ...
دیدی نیما.. من هنوزم تو هنگ دارم به سر میبرم. اینم زدم برای اونایی که نمیتونن 414 مگ دانلود کنن.
الان بار 5 امه که دارم میبینم این ودئو رو هنوزم باورم نمیشه/

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,273
نام
امیر حسین
من نفهمیدم! آخرین تایتان به نام کریتوس یعنی چی؟ :d البته اسپویلر رو من نخوندم! این تایتان لقبیه که به کریتوس دادی یا نه قضیه ی دیگه ایه!
اگر قضیش اسپویله پس هیچی :d

انقدر تعریف نکنید از این تریلر ما وسوسه نمیشیم :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من نفهمیدم! آخرین تایتان به نام کریتوس یعنی چی؟
از خودم در نیاوردم :D اینو توی همین ویدئو بین صحبت هاشون گفتن... شاید منظورشون این بوده که بعد از خراب کردن شهر کریتوس دیگه هیچ تایتانی نمونده به جز کریتوس.

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
الان برای بار 4 از اول تا اخر دیدم تریلر رو:cheesygriخراب شدیم :laughing:
نگاه نکنید SPOILER چیزی های خوبی توش نیست
توی اخرین بار که دیدم که یکی مچ دست چپ گایا رو زده که داره در میاد:laughing: اخه:( ولی شمشیر های هرمس رو دیدید دست کریتوس:eek: طرف ازش می پرسه سی جی هست میگه نه ریل تایم خدا چه خر تو خری شده مگه با هم رفیق نبودن اینا پس چی شده خیلی چیزا نشون میدن ناخن کرونوس رو هم در میاره و.......

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
GOW II HD چه کرده با فک بچه ها ! واقعا به قول نیما معلوم نیست این استدیو های سونی با PS3 چیکار میکنن که اینجوری بنده خدا جواب میده ! امروز تو یه مصاحبه Stig کارگردان بازی گفت تو ساخت GOW III از تکنیک های به کارگرفته شده تو Killzone 2 و Uncharted 2 استفاده کردیم . راجع به Killzone 2 کاملا مشهود ِ چون Killzone 2 یکی از قوی ترین و ریزترین و پیچیده ترین افکت های گرافیکی رو داشت و همین افکت ها را شکل و شمایلی دیگه میشه تو GOW III و تریلرهایش دید . این حجم محیط با چنین گرافیک و فریم ریتی واقعا باور نکرنیه ، به شخصه به ادیتور IGN و خودمون حق میدم از کلمه باورنکرنی استفاده کنیم .
پیش به سوی GOW II HD ! :D

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
یه زمان بود که وقتی CG های گاد وار 2 رو میدیدیم , تو دل خودمون میگفتیم خدایا یعنی میشه بازی ای در حد گرافیک این CG ببنیم:eek:؟مثل اینکه داره براورده میشه

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من گرافیکی با این تکنیک و گیمپلی به این روونی ندیده بودم توی عمرم ! یعنی واقعا گرافیک بازی پاشو از CG هم بعضی مواقع جلوتر میزاره ! من نمیتونم تا عرضه ی بازی صبر کنم ! خدا به هممون صبر بده ! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر