بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
من چند وقته می خوام تو PSNبرم تو اکانتم اما این ارور رو میده(SONY ENTERTINMENT NETWORK IS CURRENTLY UNDERGOING MAINTENANCE) کسی میدونه این چیه ؟ الان باید چیکار کنم؟

البته جای سوالتون اینجا نبود ولی این دفعه جواب میدم:
مشکل از خود psn ولی فک کنم الان حل شد دیگه!

Arkham Knight

کاربر سایت
Nov 19, 2012
164
سلام. من امروز PS3 روشن کردم برا اولین بار GTA IV رو روش اجرا کردم تا اجرا شد دستگاه هنگ کرد خاموش کردم بعد روشن کردم. حالا 1 دقیقه به 1 دقیقه گیر میکنه ول میکنه گیر میکنه ول میکنه(تو بازی و بیرون بازی) کسی میدونه مشکلش چیه؟

MHMProSoft_2008

کاربر سایت
Apr 14, 2008
325
نام
محمد
سلام. من امروز PS3 روشن کردم برا اولین بار GTA IV رو روش اجرا کردم تا اجرا شد دستگاه هنگ کرد خاموش کردم بعد روشن کردم. حالا 1 دقیقه به 1 دقیقه گیر میکنه ول میکنه گیر میکنه ول میکنه(تو بازی و بیرون بازی) کسی میدونه مشکلش چیه؟
گیم دیتای بازی رو پاک کن و از ریکاوری یک بار Rebuild Database بزن.

A-L-I_REZA

کاربر سایت
Jan 21, 2013
69
نام
ALIREZA
دوستان یه سوال داشتم چرا بعضی بازی ها رو که میخام از روی ps3 به روی هارد کپی کنم بعد از کپی عکس بازی رو سیاه و سفید نشون میده؟

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
264
نام
Pej-MAN
سلام دوستان
چند وقتی هست که بنده به صدای فن ps3 حساس شدم!
مدل 80گیگ از سری 65 نانو هستش
وقتی تو منو هستم بعد از 5 یا 10 دقیقه دور فن فکرکنم میره2(با در نظر گرفته شدن اولین کارکرد فن که اصلا صدا نداره که من میگم دور 1)
رو بازیا بعد از 10 دقیقه میره رو دور بعدیش که من میگم دور3 و دیگه اصلا نه بالا میره صدای فنش نه پایین میاد اگه باهاش 5ساعتم بازی کنی همینجوری میمونه و از پشت کنسول هم باد نسبتا گرم نه زیاد اما میشه فهمید داره گرما رو خارج میکنه میده همچنین وقتی از بازی بیرون میام و تو xmb یا multiman هم میرم دور فن پایین نمیاد یعنی در کل فکر کنم رو دور 3 میمونه البته خداروشکر تا حالا نه ارور گرما یه هر چی دیگه نداده
خودم تعمییر کار کامپیوترم به نظر شما اساتید نیازی هست کنسولو باز کنم و خمیر سیلیکونشو عوض کنم؟چون بهرحال این کنسول ساخت برج 8 2008 هستش
در کل از اساتید محترم میخوام اگه امکان داره زحمت بکشن نحوه صحیح کارکرده فن رو در ps3 فت کاملا برای بنده شرح دهند
ممنون

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه اصلا تم نریختم / کلا دستگاه کند شده وداخل بازی ها قاطی میکنه/ اسلیم هستش

خوب پس گیم دیتای بازی رو پاک کن و از ریکاوری یک بار Rebuild Database بزن.
این روش مثله روش کامپوتر هست که مرتب سازی برات میکنه تا از کندی در بیاد.
موفق باشی:x

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من الان کنسولم مشکلی براش پیش اومده اونم اینکه سی دی ها رو نمیخونه باید سی دی رو داخل دستگاه بزار تنظیمات را ریست کنم تا بتونه سی دی رو بخونه الانم ورژن 4.31 اصلی روش هست ( قبلاً جای دیگه پرسیدم فکر محل مناسبی بود مدیران پاک میکردند)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من الان کنسولم مشکلی براش پیش اومده اونم اینکه سی دی ها رو نمیخونه باید سی دی رو داخل دستگاه بزار تنظیمات را ریست کنم تا بتونه سی دی رو بخونه الانم ورژن 4.31 اصلی روش هست ( قبلاً جای دیگه پرسیدم فکر محل مناسبی بود مدیران پاک میکردند)

خوب از پس که cd و dvd عیر از اصل توش گذاشتی لنزش خراب شده و باید لنزشو عوض کنی تنها راهی که میشه بهت بگم

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
من احتمال ميدم مربوط به آي سي لودينگ باشه
وسط كار بازي گير نميكنه؟

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
خوب از پس که cd و dvd عیر از اصل توش گذاشتی لنزش خراب شده و باید لنزشو عوض کنی تنها راهی که میشه بهت بگم
من اصلاً دیسک غیر اصل توش نذاشتم. دادم بیرون برام دانگرید و هکش کردن دقیقاً بعد از این قضیه اینطوری شد الانم که از هک در اوردمش اینطوری شده. البته تنظیمات ریست میکنم قبلش دیسک میزارم داخلش اون دیسک میخونه. برای دیسک دیگه باید دوباره تنظیمات ریست کنم
من احتمال ميدم مربوط به آي سي لودينگ باشه
وسط كار بازي گير نميكنه؟
توی بازی که میره هیچ مشکلی نداره

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من اصلاً دیسک غیر اصل توش نذاشتم. دادم بیرون برام دانگرید و هکش کردن دقیقاً بعد از این قضیه اینطوری شد الانم که از هک در اوردمش اینطوری شده. البته تنظیمات ریست میکنم قبلش دیسک میزارم داخلش اون دیسک میخونه. برای دیسک دیگه باید دوباره تنظیمات ریست کنم

توی بازی که میره هیچ مشکلی نداره

اصلا ربطی به هک نداره
الان چند وقته داریش کنسول رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر