بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
حدود 4 ساله تا حالا که مشکلی نداشته دقیقاً بعدا از این قضیه این اتفاق اتفاده

ماشالله ماشالله :dامیدوارم تا خر عمرت برات باشه
دوسته من هر چیزی عمری داره از همون اول میگفتی کاملا متوجه میشدم لنزت ضعیف شده و باز هم میگم ربطی نداره به هک کلا یه چیزه دیگه ست و نرم افزاری نه سخت افزاری خودت بهتر میدونی
برو لنزشو عوض کن تا لنز از همینم که هست گرون نشه
موفق باشی;)

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
ماشالله ماشالله :dامیدوارم تا خر عمرت برات باشه
دوسته من هر چیزی عمری داره از همون اول میگفتی کاملا متوجه میشدم لنزت ضعیف شده و باز هم میگم ربطی نداره به هک کلا یه چیزه دیگه ست و نرم افزاری نه سخت افزاری خودت بهتر میدونی
برو لنزشو عوض کن تا لنز از همینم که هست گرون نشه
موفق باشی;)
اخه دستگاه من سخت افزاری دانگرید شده من حس میکنم تی این قضیه دانگرید مشکلی برای لود کردن دیسک ایجاد شده چون وقتی دیسک را داخل میزارم و دستگاه رو ریست میکنم میاد بالا سی دی رو میخونه ولی وقتی اجکت میکنم دیسک بیرون میده ولی همچنان ایکون دیسک باقی میمونه و هیچ دیسک دیگری رو نمیخونه و برای خوندن دوباره باید تنظیمات را ریست کنم تا دیسک جدید رو بخونه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اخه دستگاه من سخت افزاری دانگرید شده من حس میکنم تی این قضیه دانگرید مشکلی برای لود کردن دیسک ایجاد شده چون وقتی دیسک را داخل میزارم و دستگاه رو ریست میکنم میاد بالا سی دی رو میخونه ولی وقتی اجکت میکنم دیسک بیرون میده ولی همچنان ایکون دیسک باقی میمونه و هیچ دیسک دیگری رو نمیخونه و برای خوندن دوباره باید تنظیمات را ریست کنم تا دیسک جدید رو بخونه

پس این از توانای من خراجه چون نمیدونم قضیه دانگرید و این چیزها ایا ربط داره یا نه
فقط میدونستم هک اولیه کاری با سخت افزاری نداره

SHADOW OF GAME

کاربر سایت
Dec 20, 2012
23
نام
امیر
سلام دوستان
برای من یه مشکلی پیش اومده خواهشن راهنماییم کنید بد جوری رفته رو اعصابم
یه چند وقتی هست وقتی می خوام ps3 رو روشن کنم هنگام بوت شدن این پیغام رو میده the file system on the system storage is corrupted and will be restored چند بار restor شد اما حالا دیگه سیستم بالا نمیاد و گیر میکنه restor هم نمیشه
مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
پس این مشکل بر میگرده صد در صد به دانگریتون
اگه فریمویرتون میدونید چیه دانلودش کنید و یه دفه دیگه از ریکاوری نصبش کنید البته اگه میدونید چیه و از این کار یکمی در حد معقول سر در میارید اگه نشد به خودش ارجاع بدید :)
سلام دوستان
برای من یه مشکلی پیش اومده خواهشن راهنماییم کنید بد جوری رفته رو اعصابم
یه چند وقتی هست وقتی می خوام ps3 رو روشن کنم هنگام بوت شدن این پیغام رو میده the file system on the system storage is corrupted and will be restored چند بار restor شد اما حالا دیگه سیستم بالا نمیاد و گیر میکنه restor هم نمیشه
مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(
شما هم ببینید به منوی ریکاوری میره اگه اره اخرین فریمویرتون که رو کنسول نصب بوده رو از رو ریکاوری نصب کنید اگه نمیدونید چی بوده تو پیغام خصوصی بگید بهتون راهنمایی کنم
دوستان كنسول اگه RED SCREEN شده باشه چطوري ميشه درستش كرد؟
شما هم دقیقا مثل دوست بالایی ببینید تو منوی ریکاوری میره اگه رفت از اونجا اقدام به نصب کاستوم فریمویرتون کنید درست میشه

نکته
دوستان منظورم از فریمویر ...کاستوم فریمویر یا فریمویره هک شده اس نرید یه موقع ارجینال نصب نکنید هکتون بپره
برای رفتن به ریکاوری وقتی دستگاه خاموشه دستتون رو روی دکمه پاور نیگه دارید تا بعد از روشن شدن دوباره خاموش شه دوباره دستتون رو بردارید و دوباره دکمه پاور رو بگیرید ایندفه بعد ۲ تا بوق نزدیک به هم دستتون رو بردارید یه منو باید بیاد که میگه دسته رو با سیم وصل کنید و از طریق منوی updat میتونید نصب کنید :)

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
اگه فریمویرتون میدونید چیه دانلودش کنید و یه دفه دیگه از ریکاوری نصبش کنید البته اگه میدونید چیه و از این کار یکمی در حد معقول سر در میارید اگه نشد به خودش ارجاع بدید :)
منظورتون فریمور اولیه هست !!!! همونیکه روی دستگاه بوده( اگر منوظرتون همونه اولیه اش 2.70 ) بوده

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
سلام....
دوستان من ميخواستم ريباگ نصب كنم..ولي الان يه مشكلي بوجود اومده........
وقتي كنسول رو روشن ميكنم..پاور سبز ميشه ولي خبري از تصوير نيست....هنگ كرده....
من ميتونم هارد رو با pc فرمت كنم؟؟؟؟
روش فرمت كردن هارد با pc چه جوري هست....
از چند نفر هم پرسيدم ميگن بريك نيست....
خودم كه فكر كنم هارد كنسول قاطي كرده....
در كل مشكلي براي هارد بوجود نمياد..............
بعضي از دوستان ميگن فرمت كن و دوباره فريمور اصلي 3.55 رو بريز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
كمك كنيد..............:((

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
سلام....
دوستان من ميخواستم ريباگ نصب كنم..ولي الان يه مشكلي بوجود اومده........
وقتي كنسول رو روشن ميكنم..پاور سبز ميشه ولي خبري از تصوير نيست....هنگ كرده....
من ميتونم هارد رو با pc فرمت كنم؟؟؟؟
روش فرمت كردن هارد با pc چه جوري هست....
از چند نفر هم پرسيدم ميگن بريك نيست....
خودم كه فكر كنم هارد كنسول قاطي كرده....
در كل مشكلي براي هارد بوجود نمياد..............
بعضي از دوستان ميگن فرمت كن و دوباره فريمور اصلي 3.55 رو بريز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
كمك كنيد..............:((
سلام کنسول رو که روشن میکنی (قسمت پشت کنسول اون درچه مربعی کوچیکه که برای صداست (دالبی فیبر نوری) روشنه (یه نور قرمز توش باید روشن باشه لیزری)) اگه روشن یا خاموشه بگو

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
سلام کنسول رو که روشن میکنی (قسمت پشت کنسول اون درچه مربعی کوچیکه که برای صداست (دالبی فیبر نوری) روشنه (یه نور قرمز توش باید روشن باشه لیزری)) اگه روشن یا خاموشه بگو
وقتي هارد داخلش هست يه لحظه چشمك ميزنه بعدش خاموش ميشه....ولي وقتي هارد رو خارج ميكنم خاموش هست........
در ضمن اين رو هم بگم وقتي هارد رو در ميارم كنسول تصوير ميده كه چنين نوشته اي داره....
cannot start:
the appropriate system storage was not found
بعضي از دوستان ميگن با برنامه LOW LEVEL FORMAT هارد رو فرمت كنم....درست ميشه...
فقط بايد فرمت بشه يا بايد پارتيشن بندي هم بشه؟؟؟؟
روش فرمت كردن با اين برنامه چه جوري هست؟؟؟؟

حل شد..........ممنون به خاطر راهنمايي ها:-*

Last edited by a moderator:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
وقتي هارد داخلش هست يه لحظه چشمك ميزنه بعدش خاموش ميشه....ولي وقتي هارد رو خارج ميكنم خاموش هست........در ضمن اين رو هم بگم وقتي هارد رو در ميارم كنسول تصوير ميده كه چنين نوشته اي داره....cannot start: the appropriate system storage was not foundبعضي از دوستان ميگن با برنامه LOW LEVEL FORMAT هارد رو فرمت كنم....درست ميشه...فقط بايد فرمت بشه يا بايد پارتيشن بندي هم بشه؟؟؟؟روش فرمت كردن با اين برنامه چه جوري هست؟؟؟؟حل شد..........ممنون به خاطر راهنمايي ها:-*
روش فرمت با اين برنامه خيلي راحته!هارد رو وصل ميكنيد بعد اگه از ويندوز 7 يا 8 استفاده ميكنيد بايد برنامه رو با run as adminstator اجرا كنيد تو صفحه 1 هار رو انتخاب ميكنيد بعدش اون پايين يادم نيست چي نوشته ولي منظورش همون next هست بعدش استارت فورمت رو ميزنيد و تمام.سكتور به سكتور هاردتون رو فرمت ميكنه!

---------- نوشته در 12:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:09 AM ارسال شده بود ----------

دوستان كنسول اگه RED SCREEN شده باشه چطوري ميشه درستش كرد؟
دوستان چراغ سبز روشن هست اينم بگم بعضي وقتا تصوير هم ميده ولي اكثرا تصوير نميده!

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
روش فرمت با اين برنامه خيلي راحته!هارد رو وصل ميكنيد بعد اگه از ويندوز 7 يا 8 استفاده ميكنيد بايد برنامه رو با run as adminstator اجرا كنيد تو صفحه 1 هار رو انتخاب ميكنيد بعدش اون پايين يادم نيست چي نوشته ولي منظورش همون next هست بعدش استارت فورمت رو ميزنيد و تمام.سكتور به سكتور هاردتون رو فرمت ميكنه!

---------- نوشته در 12:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:09 AM ارسال شده بود ----------

دوستان چراغ سبز روشن هست اينم بگم بعضي وقتا تصوير هم ميده ولي اكثرا تصوير نميده!
من روي xp به راحتي هارد رو فرمت كردم..........بازم ممنون.....:x

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid

:)
ارجاعش دادم به خودش متاسفانه خودشم سردرنیاورد توی چندتا فروم خارجی هم پیغام دادم هیچکس سر درنیارود. گویا یه مشکل عجیبیه چون هیچکس تاحالا اینطوری دستگاهش خراب نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر