بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
نه عوض نکردم!!

چون من رفتم جستجو کردم بیشتر هارد داخلیشون رو عوض کردن .....

یه کار دیگه میتونی بکنی که این هستش دوبارته دانگرد کنی و دوبارته بکردی به روجرو 4.55 ....... ولا شما که میگیئ تمام ایم کارها رو انجام دادم نشد تنها کار اینه .....

البته حتما قبل از این کار با بقیه دوستان هم یه مشورتی بکن و خبرش رو بهم بده

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
دوستان من خروجی رو از اچ دی ام ای میگیرم و به مونیتور وصل میکنم و با فیش از مونیتور خروجی میگیرم به اسپیکر<br />
قبلا همه چی اوکی بود قبل آپدیت 4.60 رو که زدم صدای ترتر میده کنسول وقتی داخل بازی میرم <br />
به تی وصل میکنم موردی نداره <br />
لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه<br/>

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان من خروجی رو از اچ دی ام ای میگیرم و به مونیتور وصل میکنم و با فیش از مونیتور خروجی میگیرم به اسپیکر<br />
قبلا همه چی اوکی بود قبل آپدیت 4.60 رو که زدم صدای ترتر میده کنسول وقتی داخل بازی میرم <br />
به تی وصل میکنم موردی نداره <br />
لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه<br/>

خوب کابل تو عوض کن داداش ؟؟

rock_punk

کاربر سایت
Jun 16, 2009
16
نام
reza
سلام دوستان یه سوال داشتم .تازه move خریده بودم که درحال راه اندازیش .. دیگه دیسکه بازیو نیاورد بعد دیدم کلا دیسکو نمیخونه یعنی ایکونش دیگه نشون نمیده چیکار کنم ؟‌مرسی اگه زود جواب بدین . میشه از move باشه که این بلا رو سرش اورد ؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوستان یه سوال داشتم .تازه move خریده بودم که درحال راه اندازیش .. دیگه دیسکه بازیو نیاورد بعد دیدم کلا دیسکو نمیخونه یعنی ایکونش دیگه نشون نمیده چیکار کنم ؟‌مرسی اگه زود جواب بدین . میشه از move باشه که این بلا رو سرش اورد ؟

نه همچین امکانی نداره ...... شما یه بار وارد تنظیمات شوید و دستگاه رو ریستارت کنید ببینید جواب میگیرید یا نه ؟؟؟
اگر هم نشد وارد سیف مود شوید و گزینه ی ریبولت ریستارت رو بزنید

fl8

کاربر سایت
Nov 22, 2012
14
یه مشکلی برام پیش اپمده اونم اینه که تمام بازیام ارور 8002920A میده و هیچکدوم از سیوهام لود نمیشه ....
لطفا کمک کنید .....
ممنون
:confused::confused:

rock_punk

کاربر سایت
Jun 16, 2009
16
نام
reza
نه همچین امکانی نداره ...... شما یه بار وارد تنظیمات شوید و دستگاه رو ریستارت کنید ببینید جواب میگیرید یا نه ؟؟؟
خیلی ممنون از اینکه لطف کردین جواب دادین . دادم به تعمرکار ببینیم چیمیشه اونجا یبار ورژنشه عوض کرد بازم درست نشد ایشالا که از درایوش نباشه میگه اگه از درایوش باشه باید بیخیالش بشم :(

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
خیلی ممنون از اینکه لطف کردین جواب دادین . دادم به تعمرکار ببینیم چیمیشه اونجا یبار ورژنشه عوض کرد بازم درست نشد ایشالا که از درایوش نباشه میگه اگه از درایوش باشه باید بیخیالش بشم :(

خواهش میکنم

یه مشکلی برام پیش اپمده اونم اینه که تمام بازیام ارور 8002920A میده و هیچکدوم از سیوهام لود نمیشه ....
لطفا کمک کنید .....
ممنون
:confused::confused:

و اما ارور شما

این ارور نماینگر این هستش که اطلاعات بازی شما خراب شده هست و سیستم ps3 شما نمیتواند ازاین اطلاعات استفاده کند و این اتفاق ممکن است بر اساس چند بار خاموش کردن نادرست استفاده شود .....
راه حل:

1- Delete the corrupt data

داده های فاسد رو حذف کنید .(منظور همون GAME DATD هستش)
و اگر داده ها پاک نمیشوند .... به حالت امن یا هموان Safe Mode وارد شوید و گزینه ی Restore File System را انتخاب کنید ... (و برای رفتن به این حالت یکبار دست خود را روی پاور فشار داده تا دستگاه خاموش شود و دست خود را بلند کرده و باری دیگر دست خود را روی پاور فشار داده تا دستگاه روشن و صدای بیپ اول نه و هنگامی که 2 تا بیپ پشت سر هم خورد دست خود را بلند کرده ... شما وارد سیف مود شده اید و برای انتخاب گزینه دسته را با کابل به دستگاه وصل کنید)

2- و اگر مشکل ادامه پیدا کرد هارد رو باید یکبار فرمت کنید ...
به تنظمات رفته به سیستم ستینگ وارد شده و گزینه ی Restore PS3 System رو کلیک کنید.

و تمام این راه حل ها رو ساپورت سونی گفته

hanikiller

کاربر سایت
Aug 4, 2014
3
من چند تا کار روی PS3 کردم که احساس می کنم همونا باعث خراب شدن

کنسولم شده پس اگه در زمینه کپی خور کردن مهارت و تجربه دارید با دقت تا آخر بخونید شاید مشکل خیلی ها رفع بشه:

اول اینکه من برای بازی کردن بتای Destiny برنامه react psn ورژن 3.14 رو نصب کردم اون موقع ورژن CFW ام 4.55 روجیرو بود مولتیمن

هم 4.55 بعد چند روز اشتباهی دستم خورد و وارد برنامه react psn شدم چند تا چیز پر شدن و به XMB برگشتم دیدم که 1 عکس سی

دی شده 4 5 تا که من اضافی ها رو DEL کردم خود برنامه که قبلا 5 6 خط نوشته داشت حالا میومدی روش فقط 1 خط نوشته بود اونم پاک

کردم یوزر react psn رو هم پاک کردم اما وقتی می رفتم تو مولتیمن و بازی لود میکردم و میومدم به XMB و روی بازی میزدم صفحه

همینطوری سیاه میموندو مجبور بودم PS3 رو خاموش کنم دیدم که مشکلش حل شدنی نیست اومدم 4.60 حبیب ریختم و مولتی من

4.60 حالا وقتی برنامه مولتی من رو اجرا میکنم هر طوری که بخوام ازش خارج شم صفحه سیاه میمونه چه با exit to xmb چه با لود بازی

و اصلا انتخاب یه فایل PKG تویه منینجر کنسول کلا صفحه که سیاه شد دیگه XMB نمیاد گفتم با irish manager امتحان کنم با اون هم بازیو

لود می کنم اما روی عکس سی دی که میزنم ارور می ده که عدد ارورش هم (FFFFFFFFF) هست که تا حالا ندیدم اصلا" .

لطفا" اگه کسی می دونه مشکل چیه از کمک دریغ نکنه الان کنسولم با یه کنسوله بریک تفاوتی نداره دگه گفتم بیام تو فروم استاد های PS3 سوال کنم شاید مشکلم حل بشه

rock_punk

کاربر سایت
Jun 16, 2009
16
نام
reza
ببخشین دوسته عزیز اون تعمیر کاره میگه درایو شو عوض میکنم سریالش یا key شو نمیشناسه باید بفرستیم تهران یکی هس باید او ن بگه حل میشه یا نه نظرتون چیه ؟ واقغع یعنی تا این حد خراب شده خواهش میکنم جواب بدین

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
ببخشین دوسته عزیز اون تعمیر کاره میگه درایو شو عوض میکنم سریالش یا key شو نمیشناسه باید بفرستیم تهران یکی هس باید او ن بگه حل میشه یا نه نظرتون چیه ؟ واقغع یعنی تا این حد خراب شده خواهش میکنم جواب بدین

درود
بله احتمالش هست که بلوریتون مشکل پیدا کرده باشه که نمیتون دسیک رو بخونه و با تعویض اون معمولا درست میشه ..... و جای نگرانی نیست و دستگاه شما فت هستش یا اسلیم؟

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein
سلام
من تازه بن شدم .......... امروز آنبن کردم
یه اکانت جدیدم ساختم ولی وقتی میخوام sing in بشم این ارور رو میده چند بارم امتحان کردم ولی نشد دستگاه هم خاموش و روشن کردم ولی باز درست نشد

an eror has occured. you have been signed out of psn(8002A224

ممنون میشم زود کمکم کنید:(

rock_punk

کاربر سایت
Jun 16, 2009
16
نام
reza
درود
بله احتمالش هست که بلوریتون مشکل پیدا کرده باشه که نمیتون دسیک رو بخونه و با تعویض اون معمولا درست میشه ..... و جای نگرانی نیست و دستگاه شما فت هستش یا اسلیم؟
دستگاه من فت هست . تعمیر کاره میگه درایو بلوری شو عوض میکنم بازم نمیشناسه امکانش هس ؟ من هرچقدر تو نت گشتم هیشکی این مشکلو نداشت و هرکی درایوشو عوض کرده مشکلشونم حل شده نمیدونم چرا این تعمیر کاره این همه بزگش میکنه میگه key دستگاهت هیچ درایو بلوریو نمیشناسه . :( اینم از شانس من بخدا دیگه نمیدونم چیکار کنم دستگاهم همینجوری خوابیده مغازه تعمیر کاره.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دستگاه من فت هست . تعمیر کاره میگه درایو بلوری شو عوض میکنم بازم نمیشناسه امکانش هس ؟ من هرچقدر تو نت گشتم هیشکی این مشکلو نداشت و هرکی درایوشو عوض کرده مشکلشونم حل شده نمیدونم چرا این تعمیر کاره این همه بزگش میکنه میگه key دستگاهت هیچ درایو بلوریو نمیشناسه . :( اینم از شانس من بخدا دیگه نمیدونم چیکار کنم دستگاهم همینجوری خوابیده مغازه تعمیر کاره.

سلام
خوب باید بگم که .............. :-?:-?:-?
اره همچن مشکلی ممکمه پیدا بشه ............ یعنی key دستگاه بپره اما تا جایی که من میدونم این مشکل برای XBOX پیش میومده ...... اونم برای اینکه از بورد درایو کی شو رو بگیرن و بتونن آپدیت LT 3 یا 2 بزارن ...........
اما چطور کی بلوریتون پریده خدا اعلم .....
اما خوب تا بعدالظهر یه اجازه یی به من بدید که برم از دوستم که تعمیر کار هست بپرسم و جواب قطی رو به شما بدم دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر