بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
اره عزیزم بسته به نوع بازی که داری از چه هاردی استفاده میکنی تیکهای داخلی یا بیرونی رو بزن
زدم درست نشد[/QUOTE]

داش این دو تا رو با دیسک باید اجرا کنی ها؟؟

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
سلام من یه ماهی هست که صدای فن کنسولم خیلی زیاد شده دورفن دستگاه خیلی بالا رفته باید چیکار کنم اگه بهش توجه نکنم مشکلی برای کنسول به وجود نمیاد

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
داش این دو تا رو با دیسک باید اجرا کنی ها؟؟
با دیسک هم اجرا کردم نشد[/QUOTE]

خوب اگر اینطوری باشه آخرین چیز رو بهت میگم انجام بده شاید درست شد و این هستش که ایبوت اورجینال بازی رو بگیر و با ایبوت خودش عوض کن که اگر درست نشد کلا مشکل از بازی .. هستش

سلام من یه ماهی هست که صدای فن کنسولم خیلی زیاد شده دورفن دستگاه خیلی بالا رفته باید چیکار کنم اگه بهش توجه نکنم مشکلی برای کنسول به وجود نمیاد

دستگاه شما از چه نوعی هستش؟؟؟؟ به احتمال زیاد fat باشه ....
بله درصورت توجه نکردن ممکنه که دستگاه شما مشکل چراغ زرد پیدا کنه و دراینصورت دستگاهتون مثل قبل هرگز نخواهد شد پس سریع اقدام به تعمیر دور فنتان بکنید قبل از اینکه خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد داش

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان یه دسگا گرفتم با اچ دی ام ای تصویر نمیده ولی صدا میده!
مشکلش چیه ؟فقط زود ج بدین ممنون

Sent from my HUAWEI Y300-0000 using Tapatalk 4 Beta
شما هم HDMI بزن هم سه فیش...
بعد برو تو قسمت ستینگ بعد Video output بعد هم HDMI اونجا تنظیمات HDMI رو انجام بده بعد فیشو بکن با HDMI تصویرو ببین...
ی راه دیگه هم بود که HDMI رو وصل میکردی بعد دستگاهو خاموش میکردی بعد دکمه ی پاور رو نگه میداشتی تا تصویر بده...ولی این راهم چون دقیق یادم نیست شما همون راه اولو برو...

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
شما هم HDMI بزن هم سه فیش...
بعد برو تو قسمت ستینگ بعد Video output بعد هم HDMI اونجا تنظیمات HDMI رو انجام بده بعد فیشو بکن با HDMI تصویرو ببین...
ی راه دیگه هم بود که HDMI رو وصل میکردی بعد دستگاهو خاموش میکردی بعد دکمه ی پاور رو نگه میداشتی تا تصویر بده...ولی این راهم چون دقیق یادم نیست شما همون راه اولو برو...

اخه تو av هم تصویر نمیده!

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
اخه تو av هم تصویر نمیده!

خب شما راه دومو امتحان بکن ببین جواب میده یا نه...البته اگه تو av هم تصویر نمیده که فک کنم مشکل سخت افزاریه...دوستانی که اطلاعات بیشتری دارن جواب ایشون رو بدن...

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
خب شما راه دومو امتحان بکن ببین جواب میده یا نه...البته اگه تو av هم تصویر نمیده که فک کنم مشکل سخت افزاریه...دوستانی که اطلاعات بیشتری دارن جواب ایشون رو بدن...

دمت گرم داداش ممنون از راهنماییت
با سه تا کابل امتحان کردیم ج نداد،گویا مشکل داشت
دسگاهو پس دادم...
بازم ممنون.

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
من یه PS3 فته 60 گیگ دارم اروره 80022D90 میده که واسه سیو نکردن و تروفی هست .چیکار باید بکنم؟4.50کپی خوره .اصلا سیو نمیکنه دیگه .و مثلا تو فیفا 14 همون اول 1 صفه میاد تروفی رو لود کنه رو 0% میمونه
ممنون اگه کمکم کنید چیکارش باید بکنم؟

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
من یه PS3 فته 60 گیگ دارم اروره 80022D90 میده که واسه سیو نکردن و تروفی هست .چیکار باید بکنم؟4.50کپی خوره .اصلا سیو نمیکنه دیگه .و مثلا تو فیفا 14 همون اول 1 صفه میاد تروفی رو لود کنه رو 0% میمونه
ممنون اگه کمکم کنید چیکارش باید بکنم؟

احتمالا فایل های این بازیتون مشکل داره و ناقصه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر