بحث پیرامون مجله بازیرایانه

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
سلام
یک جمله معروف میگه:
You know what’s worse than people talking about you? It’s people NOT talking about you.
شخصا فکر می کنم مایه خوشحالیه که تعدادی از دوستان لطف می کنند و گهگداری گوشه چشمی به ما دارند.
در مورد بحثی که در مورد مقاله آقای میر مظفری مطرح شد (عقاید سرخپوستان) این مساله ناشی از اشتباه در صفحه بندی بوده؛ چون یک فایل قدیمی رو استفاده کردند و یادشون رفته متنش رو جایگزین کنند. دلیل: اول اینکه صریحاً گفته شده بازی پلتفرم و می دونیم بازی که ایشون در بارش صحبت کرده پلتفرم نیست.
دوم: برید مجله بازی رایانه شماره 11 مسلسل 95 مهر ماه 1385 صفحه 80 بخش جذابیت رو ببینید (در باره بازی سرخپوستی Brave). دو تا جمله به اندازه یک نقطه هم تفاوت ندارند.
سوم: برید شماره 11 مسلسل 100 خرداد 1386 صفحه 78 رو ببینید که در باره یک بازی RPG نوشته شده. عیناً همون اشتباه با همون جمله تکرار شده. این مساله ناشی از بی اطلاعی نویسنده نبوده؛ بلکه صرفاً جایگزین کردن متن موقع صفحه بندی فراموش شده. البته من نمی گم بازی رایانه بی نقصه. هر فرد و هر چیزی تو این دنیا ناقصه. هر کسی اشتباه می کنه و استثنایی هم وجود نداره. اما اشتباه تو صفحه آرایی یک بحثه و اشتباه علمی بحث دیگه است. من فقط خواستم اون ها رو از هم جدا کنم.
مدت زیادی بود اینجا نمیومدم و بعد از این مزاحم دوستان نمی شم. ولی لازم شد این توضیح رو بدم تا ابهام ها رفع بشه. از دوستی هم که مساله رو مطرح کرد و اسمش رو نمی دونم تشکر می کنم؛ چون نشون داد که خیلی ها در باره ما حرف می زنند و من از این بابت خوشحال هستم.

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
دوستان دستتون درد نکنه مجله مثل همیشه عالی بود. :love:
شما که Spore Playble Demo رو گذاشتید، میشه اون فایل 70 مگی رو که 75 درصد چیزها رو آزاد میکنه رو بذارید ؟ :biggrin1:
با سپاس

General Stalin

کاربر سایت
May 18, 2008
51
نام
Yoshiya Kiryū
اخه شما که نویسنده بازینما هستید برای چی میاد مجله بازی رایانه نقد میکنید
شما و دیگر نویسنده های بازینما اول باید مشکلات مجله خودتون برسید بعد به مجله دیگه نقد کنید
ببخشید قصد توهین ندارم ولی یک ذره به این موضوع از بیرون نگاه کنید ببینید چه صورتی بدی داره توی بخشی از سایت که مربوط به انتشار مجله بازی رایانست نویسنده های بازینما مجله بازیرایانه نقدکنن......

منم با حرف MG.Snake موافقم. خیلی ظاهر خوبی نداره که نویسنده بازی نما بیاد و از بازی رایانه انتقاد کنه. اما احساس میکنم انتقادهای آقای فوزی (اگه اشتباه نکنم) و آقای خرم بی ربط به پادکست بازی رایانه و مسخره کردن بازی نما بوسیله اعضای تحریریه (و بازی سنتر) نباشه.
اون تاپیک که قفل شد و نشد حرفی بزنم، اما به نظر من اون تیکه ی بازی نما تو پادکست مجله یه مقدار بچگانه و کاملاً دور از شخصیت یه مجله حرفه ای بود.

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
797
نام
behrooz
من نمي‌دونم چرا بعضي‌ها مي‌خوان وقايعي كه توي بازي اتفاق افتاده رو مخفي كنند!؟ پس اون بهشت مصنوعي كه تو ضلع جنوبي قلعه‌ي حشاشين بود به چه منظور ساخته شده؟ يعني يوبي سافت و شخص جيد ريموند هم تمامي منابعشون غلط بود؟!!
اين يه عكس از اون حوريان بهشتي هست كه تو بهشت مصنوعي بودند و يوبي‌سافت تو كتاب خودش قرار داده.
260d55v.jpg

وای عجب چیزی :eek::eek:
پس در این صورت یوبی سافت بزرگترین مرجع تاریخی هست:eek::confused::(
آقا شهریار بهتره کوتاه بیای چون هر دفعه نظرات شما جالب تر میشه البته امیدوارم مثل دوستان دیگه جواب من رو هم کوبنده ندید وروی حرفای خودتون یه مقدار فکر کنید
و یک چیز دیگه اینکه من فکر کنم شما فن بوی یوبی سافت باشی:-"

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
شما که Spore Playble Demo رو گذاشتید، میشه اون فایل 70 مگی رو که 75 درصد چیزها رو آزاد میکنه رو بذارید ؟ :biggrin1:
من اینو قبل از اومدن مجله گفتم ولی نزاشتن :mad:
البته مجله عالیه خسته نباشین

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=25497

منم با حرف MG.Snake موافقم. خیلی ظاهر خوبی نداره که نویسنده بازی نما بیاد و از بازی رایانه انتقاد کنه. اما احساس میکنم انتقادهای آقای فوزی (اگه اشتباه نکنم) و آقای خرم بی ربط به پادکست بازی رایانه و مسخره کردن بازی نما بوسیله اعضای تحریریه (و بازی سنتر) نباشه.
اون تاپیک که قفل شد و نشد حرفی بزنم، اما به نظر من اون تیکه ی بازی نما تو پادکست مجله یه مقدار بچگانه و کاملاً دور از شخصیت یه مجله حرفه ای بود.
من هم فكر مي‌كنم اين موضوع ارتباط مستقيمي با پادكست داره و هيچ لزومي نمي‌بينم كه اعضايبازي‌نما بيان و در مورد بازي‌رايانه نظر بدن، همون طور كه ما اين كار رو نمي‌كنيم. در مورد اون پادكست هم بگم كه بار‌ها شده بود كه بازي‌نما تو قسمت پاسخ به نامه‌ها با ما شوخي كرده بود حالا ما هم خواستيم كه يك بار با اون‌ها شوخي كنيم.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
سال قبل قهرمانی نوظهور قدم به دنیای بازی های ویدئویی گذاشت.سربازی تنها که آمده بود تا در نبرد با دشمن,غیر ممکن ها را ممکن کند, نام او سالید اسنیک بود.در گذر زمان قهرمان ما به شخصیتی افسانه ای در دنیای بازی های ویدئویی تبدیل شد و عنوان Metal Gear به بازی های اکشن مخفی کاری جان و معنا بخشید. نقل قول:
Twenty-one years ago, the gaming world was introduced to a hero: a soldier that fought alone against impossible odds to save the world. Over time, the hero grew into a legend that changed the gaming landscape and redefined stealth action games with his epic battles.
نقل قول:
پس از گذشت دو دهه از خدمت این سرباز کهنه کار, او آمده تا آخرین ماموریتش را با افتخار به اتمام برساند و برای همیشه با علاقمندانش به شکلی فراموش نشدنی خداحافظی کند.
نقل قول:
After more than two decades of service, Solid Snake is finally receiving an honorable discharge in the latest chapter in the Metal Gear Solid franchise
نقل قول:
MGS4 در بخش های تکنیکی, هنری, اکشن, مخفی کاری و موارد بسیاری مرزها را شکست و به راستی اعتبار و شاهکار کوجیما,استودیوی او و شرکت کونامی است.
نقل قول:
Indeed, Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots shatters the proverbial bar, becoming a technical, cinematic and gaming standard that future action and stealth titles will be judged by. It's been a long time coming, but this game is a true classic and a masterpiece from Hideo Kojima, Kojima Productions and Konami.
(البته جمله بندی قسمت بالا یکم فرق می کنه !)

نقل قول:
در سال 2014 ( 5 سال بعد از حوادث و اتفاقات Big shell ... ) جنگ تغییر کرده و چهره دیگری به خود گرفته, به شکلی که سرزمین های بکر و دست نخورده هم درگیر آن شده اند.جنگ به نوعی صنعت تبدیل و جایگزین اقتصاد در سراسر دنیا شده است.در این بین نیروهای PMC به بهانه کمک به کشورها برای سرکوب دشمنان داخلی و خارجی وارد نوعی تجارت شده اند.به این صورت که آنها تحت اختیار گروه یا کسانی قرار می گیرند که خدمات شان را به قیمت بالاتری بخرد.
نیروهای PMC مدام در سعی و تلاشند تا برای کسب سود و منفعت بیشتر کارایی خود را به همگان نشان دهند و این کار مستلزم ایجاد اغتشاش و خرباکاری در شهرها و کشورهاست.نانو تکنولوژی به نوعی قابلیت برتر تبدیل شده که کارایی,وفاداری و توان نیرهای PMC را تحت اختیار و کنترل دارد.
نقل قول:
The world of Metal Gear Solid 4 is quite a bleak one. In fact, in many ways, it's precisely the one that Solid Snake and Otacon have been hoping to avoid. Set six years in the future, war and conflict are no longer a sporadic occurrence with hot spots around the globe; instead, the entire planet is engulfed in constant battle. War has become its own self-sustaining industry, replacing the overall global economy with the contracts of private military corporations, or PMCs, that sell their services to the highest bidder.
These mercenaries constantly try to prove their effectiveness on the battlefield to gain even more contracts, which causes more and more destruction as nanomachine-enhanced soldiers clash in cities, in buildings and on the streets.
خدا رو شکر چند سطر از این متن ترجمه نشده ولی بازم ادامه می دیم !

نقل قول:
هرج و مرج همه جا را فرا گرفته طوری که نیروهای غیر نظامی هم از خطر جنگی که هم چنان ادامه دارد, در امان نیستند.
نقل قول:
With such a chaotic environment, not even civilians are safe from the constant fighting, as skirmishes can break out at any point.
د نقل قول:
ر این میان سالید اسنیک که به دلیل اختلال در نانو ماشین های بدنش به شکلی ناگهانی و سریع پیر شده و حالا خود را یک سرباز بازنشسته می داند, توسط فرمانده سابق خود کلنل کمپل دعوت می شود تا آخرین ماموریت خود را برای نجات دنیا از خطری که آن را تهدید می کند انجام دهد و اسلات را از بین ببرد.
نقل قول:
This is the setting that Solid Snake has been called out of retirement for: one final mission issued by Col. Campbell to save the world from one last threat.
خب تاحالا بحثای این تاپیک به من ربطی نداشت ولی این حرف آقا بهزاد(که برای من مهم نیست نویسنده ی هر مجله یا ماهنامه ای هست) لازمه اعتراضمو نشون بدم.
من از نویسنده ی این مطلب آقای حمیدرضا دشتی تشکر کرده بودم و حالا لازمه تشکرمو پس بگیرم.البته همون موقعی که تشکر کرده بودم هم گفتم که با بعضی از قسمتای مطلب (که حالا فهمیدم همونایی که خودشون اضافه کرده بودن) موافق نبودم.(جدا از اسم مطلب که قضیش جداست)
درکل میدونستم همچین مطلبی (مطلبی که بیشترش ترجمه بود) و درکل از نظر من خیلی خوب بود کار هرکسی نمیتونه باشه!
البته من برعکس همه ایندفعه از اینکه یه ترجمه بدون ذکر منبع توی مجله چاپ شده ناراحت نیستم چون درکل دوست داشتم همچین مطلبی رو از یه منبع آگاه(احتمالا IGN ) بخونم.

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
خب تاحالا بحثای این تاپیک به من ربطی نداشت ولی این حرف آقا بهزاد(که برای من مهم نیست نویسنده ی هر مجله یا ماهنامه ای هست) لازمه اعتراضمو نشون بدم.
من از نویسنده ی این مطلب آقای حمیدرضا دشتی تشکر کرده بودم و حالا لازمه تشکرمو پس بگیرم.البته همون موقعی که تشکر کرده بودم هم گفتم که با بعضی از قسمتای مطلب (که حالا فهمیدم همونایی که خودشون اضافه کرده بودن) موافق نبودم.(جدا از اسم مطلب که قضیش جداست)
درکل میدونستم همچین مطلبی (مطلبی که بیشترش ترجمه بود) و درکل از نظر من خیلی خوب بود کار هرکسی نمیتونه باشه!
البته من برعکس همه ایندفعه از اینکه یه ترجمه بدون ذکر منبع توی مجله چاپ شده ناراحت نیستم چون درکل دوست داشتم همچین مطلبی رو از یه منبع آگاه(احتمالا IGN ) بخونم.
این مربوط به نقد بازیه که توسط آقای حسن زادگان نوشته شده بود.;)
منم یه تشکر به آقای دشتی بدهکارم خیلی از ابهاماتمو رفع کرد.

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407

asd.gif

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
خداییش یعنی چی ؟ یارو اسم نویسنده ها رو قاطی کرده پس تو رو خدا شما بیا دارش بزن !!!!! حرکات شما با این چیزایی که میزاری غیر قابل قبوله!!!

:arrowd::arrowd::arrowd:
.البته همون موقعی که تشکر کرده بودم هم گفتم که با بعضی از قسمتای مطلب (که حالا فهمیدم همونایی که خودشون اضافه کرده بودن) موافق نبودم.(جدا از اسم مطلب که قضیش جداست)

قبلا هم یک بار گفتم!
سعی کنید به جای قضاوت عجولانه، کمی هم فکر کنید!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اسم شما رو نمیدونم ولی عزیزم ایشون هر کاری هم که کرده باشه ( پست بالایی ایشون رو هم خوندم نیاز به نقل قول شما نبود )باز هم مستحق این نیست که شما مسخرش کنی
شما یه بار دیگه هم چند صفحه قبل با گذاشتن عکس جیم کری هم همین کارو کردی !!!!
کلا کار درستی نیست ( از طرف یه دوست بود);)

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
اسم شما رو نمیدونم ولی عزیزم ایشون هر کاری هم که کرده باشه ( پست بالایی ایشون رو هم خوندم نیاز به نقل قول شما نبود )باز هم مستحق این نیست که شما مسخرش کنی
شما یه بار دیگه هم چند صفحه قبل با گذاشتن عکس جیم کری هم همین کارو کردی !!!!
کلا کار درستی نیست ( از طرف یه دوست بود);)
اسم من حمیدرضا دشتی است!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اسم من حمیدرضا دشتی است!
اقا شرمنده نشناختمت !!! خداییش اقا حمید از شما انتظار بالاتری دارن برو بچ سایت :cheesygri
نمیدونم چرا در طی این چند روز تمام اعضای بازی رایانه که میان اینجا اعصاب ندارن:laughing::-"البته در موردپست های برو بچ بازینما شما کاملا حق دارین و کار اونها کاملا اشتباه :sick:هست ولی در مورد این دوستمون reza razor اگه یه ذره مهربانانه تر برخورد میکردین بهتر بود ;)
یکی از طرفداراتون :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر