بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام
اقا شرمنده من تاپیک bioshock رو پیدا نکردم یه جاش گیر کردم همون اولش که یه الاغی میاد نارنجک پرت می کنه یه تابلو میوفته جلو در بعد میگه برو یه چی بیار اینو بشکون من هر چی می گردم چیز خاصی پیدا نمی کنم!!!
میشه راهنمایی کنید؟!!!
یعنی هیشکی bioshock بازی نکرده؟!

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اصلا اینجا معلومه چه خبره!!!
یکی داره سوال در مورد bad company می پرسه بعد ربط پیدا می کنه به بحثی که اصلا به تاپیک ربط نداره و ربط پیدا می کنه به تگسی که قرمز کردین..به هر حال این کلمه بحث از عنوان تاپیک مدیرای محترم بر دارن فقط تبادل نظر باشه بهتره ..
سطح کیفی فروم های بازی سنتر مخصوصا تو قسمت کنسول هاش(فروم های پی سی بهتره )خیلی داره افت می کنه.علتش اینه که اینجا همه سنی هست طبق امار سایت تو یه نظر سنجی حتی زیر 14 سال هم داریم.ولی منه 23ساله که می یام پست می دم و یه سوال خیلی محترمانه می پرسم دوست ندارم یه زیر 20 سال بیاد با لحن بد جواب پست منو بده این مسئله واقعا خیلی ناراحت کنندس.
من کاری ندارم یه 14 ساله بهتر یه 30 ساله بازی می کنه یا نه ولی یه 14 ساله نصف بازی های 360 نباید بازی کنه چون اکثرا بالای 16 ساله پس نظر هم نباید راجب هر بازی بده:mad: و مسئله دیگه چیزی که مشخسه اینه که وقتی من در مورد گرافیک یه بازی می نویسم مثلا بده.یه 14 ساله مگه چند عنوانو بازی کرده بیشتر ماها؟:eek:خوده من 10 سال پیش وقتی 13 ساله بودم اونایی که سنشون می رسه خاظرتون باشه بازی سه بعدی mdk اومده بود حدودا سال 99 بود اگه اشتبا نکنم چون سنم کم بود به حدی گرافیک این بازیو بالا می دیدم و لذت می بردم که الان از بازی های روز دنیا با این گرافیم ای انچنانی نمی برم!!!پس کسی که سنش کمه خیلی بیشتر تحت تاثیر یه گیم قرار می گیره و فن هم که بشه اصلا هر کی بیاد یه سوال بپرسه مثلا ارزش خرید داره بش بر می خوره و یه پستی می ده که باعث می شه بحث به وجود بیاد.
11 ساله pcgamer بودم الانم 2 ماه 360 .اونم به خاطر عنوان هایی که از دست دادم و الان دارم یکی یکی تمومشون می کنم پس خوبه بهتر همو بشناسیم جا بحث کردن هم یکم اروم تر:love:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه نفر مرد پیدا میشه بیاد کامل در مورد BULLY ریجن J توضیح بده؟!!
من خیلی این بازی رو دوست دارم اما میگم چون ژاپنی هست نشه درست بازی کرد.:unsure:
:horse:
ببین ! کلا ممکنه اولش یکی دردسر داشته باشی - اما منوی بازی کلا چیزه خاص و بدر بخوری به نظر من نداره به جز چندتا جای Load - Save که خودت یاد میگیری --- توی بعضی از کلاسهای درس دچار مشکل میشی - اما با این حساب میتونی بدون مشکل مراحل اصلی بازی رو به پایان برسونی - مثل من
;)
[
خدا کنه این star wars بازی خوبی دربیاد تا ما هم بریم بخریم :)
من که طرفدار Star wars هستم میگم احتمالا بازی خیلی خوبی در میاد -
من تریلرهای از BIA:HH دیده ام. تو را خدا راستش را بگو تو بهترین عنوان 360 یعنی GEOW2 را با بازی معمولی مثل BII برابر میدانی؟ درسته که نسخه قبلی خوب بود ولی نسخه جدیدی در نسل جدید عرضه نشده است که مشخص شود چند مرده حلاجه. ولی GEOW2 یک شبه ره صد ساله را رفته و چنان محبوبیتی میان گیمرها پیدا کرده که کاملا بیسابقه بوده است. البته مقایسه این دو بازی که دو سبک مختلف دارن اشتباه مطلق است ولی وقتی نوشته شما را خواندم نتوانستم از جواب دادن منصرف شوم. بهتره تا آمدن BII صبر کنیم من که خیلی امیدی بهش ندارم.
در مورد BIA هم باید گفت انی بازی به نظر من در زمان عرضه خودش از بهترینهای جنگ جهانی خواهد بود و مورد استقبال هم قرار خواهد گرفت . من این حرف رو با توجه به سابقه پیشین Gear BOx میگم

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اصلا اینجا معلومه چه خبره!!!
یکی داره سوال در مورد bad company می پرسه بعد ربط پیدا می کنه به بحثی که اصلا به تاپیک ربط نداره و ربط پیدا می کنه به تگسی که قرمز کردین..به هر حال این کلمه بحث از عنوان تاپیک مدیرای محترم بر دارن فقط تبادل نظر باشه بهتره ..
سطح کیفی فروم های بازی سنتر مخصوصا تو قسمت کنسول هاش(فروم های پی سی بهتره )خیلی داره افت می کنه.علتش اینه که اینجا همه سنی هست طبق امار سایت تو یه نظر سنجی حتی زیر 14 سال هم داریم.ولی منه 23ساله که می یام پست می دم و یه سوال خیلی محترمانه می پرسم دوست ندارم یه زیر 20 سال بیاد با لحن بد جواب پست منو بده این مسئله واقعا خیلی ناراحت کنندس.
من کاری ندارم یه 14 ساله بهتر یه 30 ساله بازی می کنه یا نه ولی یه 14 ساله نصف بازی های 360 نباید بازی کنه چون اکثرا بالای 16 ساله پس نظر هم نباید راجب هر بازی بده:mad: و مسئله دیگه چیزی که مشخسه اینه که وقتی من در مورد گرافیک یه بازی می نویسم مثلا بده.یه 14 ساله مگه چند عنوانو بازی کرده بیشتر ماها؟:eek:خوده من 10 سال پیش وقتی 13 ساله بودم اونایی که سنشون می رسه خاظرتون باشه بازی سه بعدی mdk اومده بود حدودا سال 99 بود اگه اشتبا نکنم چون سنم کم بود به حدی گرافیک این بازیو بالا می دیدم و لذت می بردم که الان از بازی های روز دنیا با این گرافیم ای انچنانی نمی برم!!!پس کسی که سنش کمه خیلی بیشتر تحت تاثیر یه گیم قرار می گیره و فن هم که بشه اصلا هر کی بیاد یه سوال بپرسه مثلا ارزش خرید داره بش بر می خوره و یه پستی می ده که باعث می شه بحث به وجود بیاد.
11 ساله pcgamer بودم الانم 2 ماه 360 .اونم به خاطر عنوان هایی که از دست دادم و الان دارم یکی یکی تمومشون می کنم پس خوبه بهتر همو بشناسیم جا بحث کردن هم یکم اروم تر:love:

همينه ديگه، وقتي يه تاپيك باشه براي بحث در مورد 200عنوان بازي 360، همين شلم شوربايي ميشه كه ميبيني.

جناب آريا خان هم عنايت بفرمايين، همينو عرض ميكردم.

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
call of duty 4
army of two
gears of war
Soulcalibur IV

من بازي call of duty 4 رو هر كار كردم كه دو نفره بشه دشمنا رو كشت نشد كه نشد فقط دو نفره بايد همديگر و بكشيم آيا مثل بازيarmy of two نمي شه دو نفري ماموريت رفت اگه تنظيمات خواصي براي دو نفره شدن داره لطفا بهم ياد بدين
با سپاس فراوان

يه سوال ديگه داشتم اينكه من دو تا 360 دارم خواستم بدونم آيا مي شه اين دو كنسول رو باهم شبكه كرد و يه بازي رو من و داداشم يكه با يه تلوزيون و من هم با يه تلوزيون ديگه بازي كنيم مثلا همين call of duty 4 بازي كنيم شبيه گيم نتها كه كانتر رو بازي مي كنند

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یه سوال داشتم میخواستم بدونم که آیا میشه با دو XBOX 360 از طریق WIFI بازی انجام داد یا خیر؟
دو تا 360 رو ميتونين مستقيم به هم وصل كنين كه يه سري از بازيها از اين امكان پشتيباني ميكنن مثله Perfect Dark Zero و اگه اشتباه نكنم Gears of War.

در مورد WiFi شك دارم ولي اگه بشه چون خود كنسول فرستنده WiFi نداره، بايد براي هر يك از دو كنسول يه فرستنده wiFi بگيرين بعد يه WiFi Router هم داشته باشين.

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
ببین ! کلا ممکنه اولش یکی دردسر داشته باشی - اما منوی بازی کلا چیزه خاص و بدر بخوری به نظر من نداره به جز چندتا جای Load - Save که خودت یاد میگیری --- توی بعضی از کلاسهای درس دچار مشکل میشی - اما با این حساب میتونی بدون مشکل مراحل اصلی بازی رو به پایان برسونی - مثل من
;)
خوب من منظورم منو نیست اونو میشه یه کاریش کرد ولی وقتی که توضیح مراحل رو مینوسه و مثلا میگه فلان کار رو بکن این چی جوریه؟
شما J دارید؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود

gammer:
Bioshock یه 15 ساعتی بازی بود اونم واسه پارسال. فک نکنم کسی یادش مونده باشه. البته اگر زیاد به جاش گیر کنید یک فلش راهنما روی صفحه ظاهر میشه.

pcgamer:
میگم تو بخش پروفایل یه جا درستت کنن یه اسکن از صفحه اول سه جلد مون بزاریم بد نباشه ... شوخی بود :D. البته کوچیک بزرگ نداره اینجا، بعض وقتا یه ادمهای شناخته شده و بزرگی ( البته بسته گی داره بزرگ رو چی معنی کنی :D) میاد با یه لحن عجیب غریبی حرف میزنه که تو چاله میدون هم نمیشونی. کلا جاش اینجا نیست، بیخیال.

newworld:
متاسفانه تنها کمبودی که Call of Duyt 4 داره بخش Cooperate نداره!.
اون میشه System Link و به دوتا TV نیاز دارید.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
همينه ديگه، وقتي يه تاپيك باشه براي بحث در مورد 200عنوان بازي 360، همين شلم شوربايي ميشه كه ميبيني.

جناب آريا خان هم عنايت بفرمايين، همينو عرض ميكردم.
آیدین جان من شاید نتونستم اون طور که باید و شاید توضیح بدم. ببینین الآن برای هر بازی ای که اومده یا داره میاد , یه تاپیک زده شده. مثلآ برای Battlefield Bad Company که الآن اینجا داره راجع بهش بحث میشه , این تاپیک وجود داره که توی اون بحث بشه. وگرنه بیخودی که تاپیکهای مخصوص بازیهای مختلف زده نمیشه ! برای بحث و گفتگو و مشکلات و ... در مورد اون بازی خاص هست. مثلآ به جای اینکه دوستمون سوالشون رو راجع به Bioshock توی این تاپیک بپرسن , میتونن توی تاپیک مخصوص بازی که 38 صفحه جلو رفته و فقط و فقط روی یک بازی خاص ( Bioshock ) متمرکز شده سوالشون رو مطرح بکنن یا توی لینکی که شما لطف کردی گذاشتی.
کلآ این تاپیک به گفته سازنده اون ( هادی عزیز ) برای این کار ساخته شده :
هدف:
ما تجربیات خودمون از بازیهایی که انجام دادیم رو اینجا قرار میدیم تا بقیه دوستان موقع خرید با توجه به سلیقه خودشون راحت تر بتونن تصمیم بگیرن.
یعنی این تاپیک بیشتر برای این ساخته شده که وقتی کسی در انتخاب یک بازی تردید داشت , به وسیله بقیه دوستان راهنمایی بشه , دقیقآ همون کاری که آقای pcgamer انجام دادن و درخواست معرفی بازیهای Co-op رو کردن : http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=482276&postcount=1439

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
osos :
من اوچیکتم ;)من شوخیتو نگرفتم واضح تز بتایپ :love:
Dinosaur :
ممنون کلی ذوق کردم ازم تعریف کردین حالا یه مدال کاربر فعالی چیزی به من بدین :cheesygri
در ضمن خیلی خوب منظورتون گفتین این جوری خیلی بهتره اگه همه رعایت کنن دیگه از موضوع تاپیک خارج نمی شه
یه سوال داشت این درجه سنی هایی که رو بازی می زنه رو کسی دقیقا اگه می دونه بگه؟
یه چیزایی می دونم نمی دونم تا چه حد درسته درجه سنی M می شه +18 ؟؟ و RP می شه 12+ ؟ و T می شه +3 ؟؟ +16 که نمی دونم ؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر