بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
درود

دوستان نظرشون درمورد Ghost Recon : Advanced Warfighter چیه ؟ من اولیشو روی pc بازی کردم و خیلی هم حال داده بود ! :cheesygri
ظاهرا نسخه X360 فرق داره ... نظرتون چیه ؟! هردوشو باهم بگیرم ؟! یا نسخه 2 ؟ :cool:
همینطور RSV2؟ اینم نسخه ی یکشو رو PC بازی کرده بودم ... از gr بیشتر خوشم اومده بود.

gl

وگاس رو نگیر که ضرر میکنی :evil:
معایب زیادی داره فقط به درد 2 نفره بازی کردن میخوره در مواقع بی بازی ای !
گیم پلیش پایینه
مثلا وقتی راه میری تصویر هیچ تکونی از قدم برداشتنت نمیخوره یا وقتی دوربین دار
میگیری دوربین تکون نمیخوره !!! :eek:
هوش مصنوعی دشمنا هم در حد باقالی ! در رو باز میکنی میری داخل اصلا متوجه حضورت
نمیشن مگر این که تیر اندازی کنی تفنگای خوبشم همه قفلن (از اینش خیلی بدم اومد حداقل
تو lock down یعنی نسخه ی قبل از وگاس تفنگا همه باز بودن)
حرکت کردن دشمنا منو یه جور یاد نسخه های قدیمی کانتر یا delta force میندازه !!
به نظر من امتیاز 8.5 گیم اسپات از سرشم زیاده بالای 8 نمیرزه
اگه بازی نداری برو بگیرش :-"

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
سلام به همه ی دوستان:cheesygri.من یه 1 هفته ای هست دارم از بی بازی ای میمیرم:hurted1: کسی هست یه بازی خوب به من در سبک اکشن(اول و سوم شخص هر دو) معرفی کنه.البته اگر در سبک های دیگم بود مشکلی نداره:crying1:.تابستون داره تموم میشه یه بازی باحال نیومده:-".
البته این بازی هارو دارم و نمیخواد پیشنهاد بدن دوستان: cod4,gow,me,ac,v2,gta iv,halo,bourne,bf:bc و چند تا دیگه....
یه سوال دیگه ایا این cod3 مثل 4 باحال هست و ارزش گرفتن داره؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ممنون ازراهنماییتون :love::smile: ولی تو dirt ماشین شاسی بلند هم انگار هست!
من یه مقایسه ای در مورد این بازی رو هر 3 پلتفرم انجام دادم.همه عکس ای این بازی تو نسخه پی سی و پلی 3 و ایکس باکس 360 با هم مقایسه کردم.واقعا متاسف شدم نسخه ایکس باکس 360 گرافیکس از همه کمتر بود.
بهترین نسخه پی سی بود!!با گرافیک عالی ماشین و جزئیات بالای محیط و مخصوصا درختاش خیلی طبیعی تر بود
بعد نسخه پلی 3 که گرافیکش در حد پی سی بود فقط جزئیات محیط و گرافیک درختاش کم شده بود
بعدش نسخه ایکس باکس 360 که طراحی ماشین ها و محیطش و درختاش و جزئیات به حداقل می رسه.
من اگه به گرافیک پی سی 9 بدم به 360 تش 7.5 می دم.یه سر به گیم اسپات بزنید عکس ها رو با هم مقایسه کنید
چرا!!؟؟:(( مگه این کنسول چی کمتر داره:(
nihilnigritude جان در مرود بازی ghost recon 2 advencedr warfighter من رو پی سی تمومش کردم واقعا عالی بود اصلا خسته کننده نمی شه!!!ولی نسخه 360 نگرفتم شماره 3 این بازی نیومده برا 360؟

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
سلام به همه ی دوستان:cheesygri.من یه 1 هفته ای هست دارم از بی بازی ای میمیرم:hurted1: کسی هست یه بازی خوب به من در سبک اکشن(اول و سوم شخص هر دو) معرفی کنه.البته اگر در سبک های دیگم بود مشکلی نداره:crying1:.تابستون داره تموم میشه یه بازی باحال نیومده:-".
البته این بازی هارو دارم و نمیخواد پیشنهاد بدن دوستان: cod4,gow,me,ac,v2,gta iv,halo,bourne,bf:bc و چند تا دیگه....
cod3 رو بگیر.با اینکه انتقاد زیاد ازش کردن ولی ارزش بازی کردن رو 100% داره.مخصوصا این که داری ار بی بازی ای عذاب می کشی.:biggrin1:

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
دوستان میشه چند تا از بازی هایی رو که توش از هدست استفاده میشه ( آفلاین نه تو Xbox Live ) رو معرفی کنید ؟
آخه من شنیدم یه بابایی می‌گفت اگه تو Vegas بگی Go هم تیمی هات میرن !

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام

خوشبختانه بازی خوب برا شما زیاده چون به احتمال زیاد کمتر از 20 تا بازی دارین
من چندتا از بهترین بازیایی که از بین کلی بازی که رو 360 کردمو میگم(حدود 42 تا) :
1. devil may cry 4
2. the darkness
3. dark sector
4.burn out paradise
5. fifa street 3
6. ninja gaiden 2
7. burn out revenge
cod 3 هم بازی قشنگی هست ولی از نظر حال کردن با بازیهایی که بالا گفتم بیشتر حال میکنی:p

آخرین ویرایش:

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
سلام
يه سوال داشتم (ببخشيد اگه خيلي سطح پايينه)
مي خواستم ببينم 360 بازي استراتژيكي هم داره؟؟:blushing:
آگه آره همشو معرفي كنيد و بهتريناشم بگيد و اگه زحمتي نبود اونايي كه قرار بياد هم بگيد.
مر30

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
اووف :D داره در حد تیم میلی :D.

Halo Wars ( چند وقت دیگه عرضه میشه ).
Universe at War
Red Alert 3 ( چند وقت دیگه میاد ).
World in Conflict
و ... .

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
خوشبختانه بازی خوب برا شما زیاده چون به احتمال زیاد کمتر از 20 تا بازی دارین
من چندتا از بهترین بازیایی که از بین کلی بازی که رو 360 کردمو میگم(حدود 42 تا) :
1. devil may cry 4
2. the darkness
3. dark sector
4.burn out paradise
5. fifa street 3
6. ninja gaiden 2
7. burn out revenge

cod 3 هم بازی قشنگی هست ولی از نظر حال کردن با بازیهایی که بالا گفتم بیشتر حال میکنی:p

ممنون دوست عزیز راهنمایی عالی بود همین طور ممنون از دوست دیگری که راهنمایی کردن

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
این TMNT چه طور بازی هست؟:confused:
یعنی این چند روز که بازی درست حسابی نداریم میتونه سرگرممون کنه؟
در ضمن من یه Game play از Too Human دیدم چنگی به دل نمیزنه یعنی بازی جالبی نبود پاک ناامید شدیم رفت:biggrin1:

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
این TMNT چه طور بازی هست؟:confused:
یعنی این چند روز که بازی درست حسابی نداریم میتونه سرگرممون کنه؟
در ضمن من یه Game play از Too Human دیدم چنگی به دل نمیزنه یعنی بازی جالبی نبود:biggrin1:

ادم بره اتاری دستی بزنه این tmnt نزنه اولاش جالبه ولی بعدش تکراری میشه کلا ارزش بازی رو 360 رو نداره !(البته این نظره من بود)!

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
درود
اووف :D داره در حد تیم میلی :D.

Halo Wars ( چند وقت دیگه عرضه میشه ).
Universe at War
Red Alert 3 ( چند وقت دیگه میاد ).
World in Conflict
و ... .
خيلي ممنون اگه بهترين از نظر خودتون (اونايي كه اومده) رو هم بگين عالي ميشه
اينكه گفتين RedAlert 3 يعني 1 و 2 هم برا 360 هستش ديگه آره؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر