بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
سلام . ممنون از دوستان به خاطر راهنمایی ها . اگر میشه یه مشورت هم به من برای این بازی ها بدید .
من بازی Generals رو خیلی دوست داشتم و هنوزم گاهی بازی می کنم :biggrin1: می خواستم بدونم نسخه جدید (Tiberium Wars) به اندازه ی اون قشنگ هست یا نه . راستی واسه بازی کردن Kane Wrath باید نسخه ی قبلی رو داشته باشیم یا با همین کامله ؟ کلا از بازی های استراتژی فضایی خوشم نمیاد اینم به خاطر GDI و Nod می خوام ببینم چجوریه :biggrin1:

همچنین موندم از بین دو تا بازی Table Tennis و Virtua Tennis کدومو بخرم . به نظر شما کدوم جذاب تره ؟

ممنون

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام . ممنون از دوستان به خاطر راهنمایی ها . اگر میشه یه مشورت هم به من برای این بازی ها بدید .
من بازی Generals رو خیلی دوست داشتم و هنوزم گاهی بازی می کنم :biggrin1: می خواستم بدونم نسخه جدید (Tiberium Wars) به اندازه ی اون قشنگ هست یا نه . راستی واسه بازی کردن Kane Wrath باید نسخه ی قبلی رو داشته باشیم یا با همین کامله ؟ کلا از بازی های استراتژی فضایی خوشم نمیاد اینم به خاطر GDI و Nod می خوام ببینم چجوریه :biggrin1:

همچنین موندم از بین دو تا بازی Table Tennis و Virtua Tennis کدومو بخرم . به نظر شما کدوم جذاب تره ؟

ممنون

کلا سری C&C خفنه و شما از خرید هیچ کدوم پشیمون نمیشی tiberium wars که فضایی
نیست اما kane's wrath چون یه کم زیادی مال آیندس هر کسی خوشش نمیاد
اتفاقا scrin قوی ترین تیمه

table tannes که تنیس رو میزه با virtua فرق میکنه
اما هرکی virtua رو خریده خوشش اومده

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
من بازی Generals رو خیلی دوست داشتم و هنوزم گاهی بازی می کنم :biggrin1: می خواستم بدونم نسخه جدید (Tiberium Wars) به اندازه ی اون قشنگ هست یا نه .

اگه مثل من عاشق جنرالز قبلی بودی این یکی اصلا به درد نمی خوره
واقعا این جنرالز یک چهارم zero hour هم نمیشه . خیلی فضاییه :sick::sick::sick:
کاش این جدیده هم مثل قبلی ها بود .. :( ولی نیست

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی

ممنون

اصلا قابل مقایسه نیستن اما اگر با فضایی حال نمیکنی نخر( خیلی فضایی هستن
اصلا ژنرال 2 یه چیز دیگه است دومیه جذابتره

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
سلام :smile:
یه سوال (لطفا" هرکس که بازی کرده بگه) : میخواستم ببینم بازیه Two World و Kingdom Under Fire : Circle Of Doom اصلا" داستان دارن یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
HALO3 رو فراموش کردی.

با این شرایطی که شما میگی از همه بهترش ARMY OF TWO که دونفرش فوق العادس.

مرسي از راهنمايتون اگه مي شه چند تا ديگه از اين سبك بازي مثل ARMY OF TWO يا conflict كه واقعا بازي قشنگي كيه چون من و برادرم با هم بازي مي كنيم مي خوام تمام بازي هايي كه دو نفره مي شه بازي كردو داشته باشم البته مثل بازي conflict اگه با شه كه خيلي توپه.
اگه چند تا از اين سبك بازي ها رو آقايون اسمشو برام بگين ممنون مي شم

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام
اقا شرمنده من تاپیک bioshock رو پیدا نکردم یه جاش گیر کردم همون اولش که یه الاغی میاد نارنجک پرت می کنه یه تابلو میوفته جلو در بعد میگه برو یه چی بیار اینو بشکون من هر چی می گردم چیز خاصی پیدا نمی کنم!!!
میشه راهنمایی کنید؟!!!

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام.
2 تا سوال داشتم.
به بازی هایی که دو نفره با xbox360 می شه بازی کرد به اصطلاحا چی می گن می گن co-op ?? منظورم به صورت افلاینه یعنی با دو تا گیم پد مثل takken
من کلا 4-5 تا بازی دارم که فکر نکنم هیچ کدوم دو نفره بشه بازی کرد gta4-assassins-forza2-paradise
یه لیست از بازی هایی که دو نفره می شه بازی کردو می خواستم ممنون

آخرین ویرایش:

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
سلام.
2 تا سوال داشتم.
به بازی هایی که دو نفره با xbox360 می شه بازی کرد به اصطلاحا چی می گن می گن co-op ?? منظورم به صورت افلاینه یعنی با دو تا گیم پد مثل takken
من کلا 4-5 تا بازی دارم که فکر نکنم هیچ کدوم دو نفره بشه بازی کرد gta4-assassins-forza2-paradise

call of duty 4
army of two
gears of war
Soulcalibur IV

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
متاسفانه هیچ بازی خوبی تا brothers in arms :HH نمیاد یعنی 23 سپتامبر گندشون بزنن بابا :evil:
تازه ممکنه همینم بازی خوبی در نیاد من دیگه هیچ بازی ای ندارم که تموم کنم و از 41 بازیم سه تا مونده که اونرم نمیشه بازی گفت و چیزای اشغالی هستن :evil:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
سلام.
2 تا سوال داشتم.
هم co-op ميگن هم Versus mode.
اين جديدترين بازي دونفره است:Soul Calibur IV كه بازي قشنگي هم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر