بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوست عزيز خواهش مي كنم بايد بگم من شنيدم شماره يك از 2 بهتر است كه بدتر نيست يعني حتي ميشه گفت شماره 2 با وجود عالي بودن درسبك خودش در حد يك نبود بله ارزش داره من مي خوام به خاطر اين بازي يه xbox 1 بخرم

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوستان ميدونيد چرا اين تاپيك خوابيده و گاهي هفته ها دست نخورده مي مونه چون اون زمان كه اين تاپيك زده شد بازي ها 8 تومان بود تازه 2 سال پيش 8 تومان ارزشش بيشتر از الان بود ولي الا ما بازي ها 4-5 تومان ميخريم كه با وجود تورم ارزشي نداره پس ترجيح ميديم بازي رو تهيه كنيم تا اينكه بيايم اينجا يا سايتاي خارجي پرس و جو كنيم ولي خوب دليل ندارهما اين بازي هاي ارزون اما بدرد نخور رو تهيه كنيم و بندازيم يه گوشه كه تازه امكان داره بعد يه مدت تعدادشون زياد بشه و پول نصف يه كنسول پول بازي هايي رو داده باشيم كه حتي 15 دقيقه هم بازيشون نكرديم پس بد نيست هر كس بعد از خريد يه بازي 2 خط در موردش اينجا توضيح بده هر چند تو تاپيك خودش توضيح داده ميشه راستي به نظر من سليقه يه ايراني هم وطن كه سلايقش با ما بيشتر جور در مياد بهتر از نمرات سايتايي باشه كه بعضا به خاطر پول نمرات عجيبي ازشون ديده ميشه مثل8.5 كه يكي از سايتاي معتبر به هل بوي داده بود با تشكر

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
دوستان این بازی braid قضیش چیه 9.5 از 10 گرفته از gspot؟

اینی که هیچکس توجه نمیکنه ؟ دلیلش اینه که platformer هست و 2 بعدی و فقط برا بچه ها میتونه جذاب باشه برا همین زیاد بهش توجه نمیشه(حد اقل تو ایران)
خود منم وقتی دیدم اینو تو سایت گیم اسپات تعجب کردم و خوشحال شدم که یه بازی 9.5 گرفته ولی وقتی فهمیدم بچه بازیه حالم گرفته شد

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوستان من يه پيشنهاد دارم با اين اوضاع بازي هايي كه تو شهريور ميان بهتر از همين الان كنسولامونو تو كولمن پر از يخ بزاريم راستي يه فكري واسه تهويشم بكنيد هوا تو كلمن جريان داشته باشه بهترينها ي شهريور سايلنت هيل فيس بيريكر جاست كاوس 2 و حدود 10 عنوان خوب ديگه

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اینی که هیچکس توجه نمیکنه ؟ دلیلش اینه که platformer هست و 2 بعدی و فقط برا بچه ها میتونه جذاب باشه برا همین زیاد بهش توجه نمیشه(حد اقل تو ایران)
خود منم وقتی دیدم اینو تو سایت گیم اسپات تعجب کردم و خوشحال شدم که یه بازی 9.5 گرفته ولی وقتی فهمیدم بچه بازیه حالم گرفته شد

اين بازي در روز اول 27،000 دانلود داشته با وجود قيمت 1600پوينتيش. منبع
بچه بازي؟ grow up.

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اين بازي در روز اول 27،000 دانلود داشته با وجود قيمت 1600پوينتيش. منبع
بچه بازي؟ grow up.

دوست عزیز سخت نگیر منظورم همون پلتفرمره :)

ممنون میشم یکی از دوستان درباره ی اینکه محیطهای batlle field bad company تو کجا ها هستن توضیح بده ;)

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
490
سلام دوستان من يه پيشنهاد دارم با اين اوضاع بازي هايي كه تو شهريور ميان بهتر از همين الان كنسولامونو تو كولمن پر از يخ بزاريم راستي يه فكري واسه تهويشم بكنيد هوا تو كلمن جريان داشته باشه بهترينها ي شهريور سايلنت هيل فيس بيريكر جاست كاوس 2 و حدود 10 عنوان خوب ديگه

می شود لیست بازی هایی که تا اخر شهریور می اید بگید + سبکشون؟

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
میگم به غیر از soul calibourIV که الان دارم بازی میکنم بازی به درد بخوری نیست دیگه؟ خسته شدم...

خبری ندارید چیا قراره بیاد؟ عجب وضعیه ها...360 داریم...هیجی نداریم بازی کنیم...البته بازی بی خود که زیاده...بازی خوب و با ارزش...

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
خوب برات مينويسم
BROTHERS IN ARMS
LEGO BATMAN
MERCENARIES2 ACTION
FAR CRY 2
FACE BREAKER SPORT
TOMY HAVX ACTION
INFINE UNDISCOVERY ROLE PLAYING
TIBERIUM ACTION
MIDNIGHT CLUB RACING
STAR WARS ACTION
PURE RACING
JUST CAUSE 2 OPEN WORLD
SILEN HILL HOMECOMING ACTION

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
490
خوب برات مينويسم
BROTHERS IN ARMS
LEGO BATMAN
MERCENARIES2 ACTION
FAR CRY 2
FACE BREAKER SPORT
TOMY HAVX ACTION
TIBERIUM ACTION
MIDNIGHT CLUB RACING
STAR WARS ACTION
PURE RACING
JUST CAUSE 2 OPEN WORLD

این بازی ها تا اخر شهریور می ایند

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
خوب برات مينويسم
BROTHERS IN ARMS
LEGO BATMAN
MERCENARIES2 ACTION
FAR CRY 2
FACE BREAKER SPORT
TOMY HAVX ACTION
TIBERIUM ACTION
MIDNIGHT CLUB RACING
STAR WARS ACTION
PURE RACING
JUST CAUSE 2 OPEN WORLD
اینا که بعضی هاش یعنی در واقع بشترش پاییز میاد.یه سر به تاپیک ریلیز دیت بزنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر