بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
ما مشکل قطعی اینترنت و خش خش تلفن داشتیم. از مخابرات اومدن و یه قسمتی از سیم تلفن رو عوض کردن و مشکل قطعی نت و تلفن کامل حل شد. اما از اون روز به بعد سرعت دانلود با هر سایت و سروری روی 400 کیلوبایت محدود شده و نه پایین‌تر میره و نه بالاتر :D قبل از این قطعی‌ها روی 1.5 مگ بود.
کسی احیانا میدونه مشکل کجاست؟
به پشتیبانی های‌وب هم که زنگ میزنی طرف میگه برو سافت 98 یه فایل دانلود کن سرعت رو بهم بگو. تهشم میگه مودم رو خاموش روشن کن 8-|
ببین از این جعبه ها که یک خط را میکنه 10 خط نصب نکرده باشند.

• Like
Reactions: RED_BEARD39

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
رسما نه تنها قیمت بسته ها ۲ برابر شده که حتی ایرانسل بسته شبانه ۲ تا ۷شم کلا حذف کرده. همراه اول هنوز ۱ تا ۱۱ رو داره که سریع بگیرید تا اینم حذف نشده.
۱ گیگ ۳۰ روزه ۱۴ هزارتومن! :)) اگه عین انسانهای اولیه وسط جنگل کنار یه مشت حیوان زندگی میکردیم از الان شرایط بهتری می‌داشتیم!
یه مشت حر...زاده که شکم سیری ندارن نتونستن دزدی از بسته اینترنت رو هم نادیده بگیرن. تا چند وقت دیگه پول اکانت ظرفیتی و سرویس و دیسک رو باید بدیم فقط برا اینترنت مزخرف این بیشرفها.

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
رسما نه تنها قیمت بسته ها ۲ برابر شده که حتی ایرانسل بسته شبانه ۲ تا ۷شم کلا حذف کرده. همراه اول هنوز ۱ تا ۱۱ رو داره که سریع بگیرید تا اینم حذف نشده.
۱ گیگ ۳۰ روزه ۱۴ هزارتومن! :)) اگه عین انسانهای اولیه وسط جنگل کنار یه مشت حیوان زندگی میکردیم از الان شرایط بهتری می‌داشتیم!
یه مشت حر...زاده که شکم سیری ندارن نتونستن دزدی از بسته اینترنت رو هم نادیده بگیرن. تا چند وقت دیگه پول اکانت ظرفیتی و سرویس و دیسک رو باید بدیم فقط برا اینترنت مزخرف این بیشرفها.
خیلی موقعیت داشتیم که همه چیو درست کنیم ولی ما ترسوییم!

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,247
نام
Mansour
از اونجایی که چند روز قبل خبر دادن که شرکت ها درخواست افزاش 100 درصدی رو دادن
من انتظار حتی 50 درصد افزایش رو هم داشتم
این سیستم دیگه قدیمی شده اول یه قیمت نجومی میگن همه میرن تو شوک بعد یه قیمت کمتر میگن و همه از خوشحالی ذوق میکنن و سجده شون میکنن و...
سر بنزین سر گوشت سر هر کوفتی همین بود
بنزین لیتری هزار تومنه خبر میاد میشه 15 تومن همه شوک میشن و میزنن تو سر خودشون بعد میگن نه بابا تکذیب میکنیم بنزین لیتری 5 تومن میشه همه میگن خوب خدا رو شکر 5 تومن هم میشه یه کاریش کرد یه کم بیشتر سگ دو میزنم جبران میشه

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
بالاتر گفتم افزایش ۳۴ درصدی نیست و بیش از این حرفاست.
سریع باشیم و این حرفا بدرد نمی خوره حالا گیرم که یه ماه هم گرفتیم اگه حذف شد بعدش چی.

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
من همین الان دو بسته شبانه ایرانسل 2 تا 7 صبح 30 گیگ خریدم هنوز که هستش
fgg.png

• Like
Reactions: Rohshen

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
من همین الان دو بسته شبانه ایرانسل 2 تا 7 صبح 30 گیگ خریدم هنوز که هستش
View attachment 323571
تو سایتشم من هرچی میگردم بسته ۲ تا ۷ پیدا نمیکنم! بسته ای که شما خریدی نیست. ممنون میشم عکسشو بفرستی چون اون کدشم که فعالش میکرد الان یه بسته ۷۰ تومنی میاره!

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
تو سایتشم من هرچی میگردم بسته ۲ تا ۷ پیدا نمیکنم! بسته ای که شما خریدی نیست. ممنون میشم عکسشو بفرستی چون اون کدشم که فعالش میکرد الان یه بسته ۷۰ تومنی میاره!
نه سایت بانک من چون نمی خواهم هیچ آپ از این دزدا رو سیستم ام نصب باشه همیشه یا از سایت بانک ام میخرم یا USSD (کد دستوری)

• Like
Reactions: Erehx

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
نه سایت بانک من چون نمی خواهم هیچ آپ از این دزدا رو سیستم ام نصب باشه همیشه یا از سایت بانک ام میخرم یا USSD (کد دستوری)
خدا خیرت بده :D
اپ بانکو اصلا یادم نبود الان چک کردم هنوز بستش هست میشه خرید. دمت گرم

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
خدا خیرت بده :D
اپ بانکو اصلا یادم نبود الان چک کردم هنوز بستش هست میشه خرید. دمت گرم
به جای اینکه تحریمشون کنی با خریدت میری تشکرم ازشون میکنی. :)) زرنگ کی بودی

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
به جای اینکه تحریمشون کنی با خریدت میری تشکرم ازشون میکنی. :)) زرنگ کی بودی
(الان چک کردم هنوز بستش هست میشه خرید)
یا شما فارسی کلا بلد نیستی بخونی یا تشکر از دوستمون رو بابت اطلاع رسانیش با تشکر از ایرانسل (!) یکی میدونی! نمی‌دونستم دارم با مدیر ایرانسل صحبت میکنم :))
به هر حال فارسی خواندن یاد گرفتی جمله داخل پرانتز رو واضح و شفاف بدون مسخره بازی بخون تا بفهمی که نوشتم چک کردم -میشه- خرید. ننوشتم خرید کردم.
خواستی زرنگ بازی دربیاری ولی عدم خوندن جمله فارسی کار دستت داد. به حدی از تاپیک دیگه منتظر فرصتی مثلا حالگیری کنی که یادت رفت متنو بخونی! لول:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: milad3d

Milad.Samavati

کاربر سایت
Jul 23, 2023
198
آسیاتک یک ساله ۸ مگابیت (خطم بیشتر از ۸ جواب نمی ده) ،۳۰۰۰ گیگابایت بین المللی، ۲۴۰۰ عه.قبلا هم همین بود منتها من ماهیانه می گرفتم.
الان نمی دونم بگیرم تا گرون نشده یا نه؟
از طرفی بعضی سرویس هایی که استفاده می کنم فقط رو آسیاتک وصل می شن

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,471
نام
امین
آسیاتک یک ساله ۸ مگابیت (خطم بیشتر از ۸ جواب نمی ده) ،۳۰۰۰ گیگابایت بین المللی، ۲۴۰۰ عه.قبلا هم همین بود منتها من ماهیانه می گرفتم.
الان نمی دونم بگیرم تا گرون نشده یا نه؟
از طرفی بعضی سرویس هایی که استفاده می کنم فقط رو آسیاتک وصل می شن
چاره دیگه ای هم هست مگه؟
بدون نت چه میشه کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر