بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
142
نام
Moein
من یه مشکل عجیبی با شت تل دارم صبحا پارامترای خطم خوبه snr 16 ایناس بدون هیچ افتی. شب یا بعد از ظهر از یه ساعتی به بعد snr میاد رو 6 . بهشون هم میگم جواب میدن نویز داری خب اگه نویزه چرا صبحا همیشه همه چی خوبه

• Like
Reactions: Behnamm467

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
141
من یه مشکل عجیبی با شت تل دارم صبحا پارامترای خطم خوبه snr 16 ایناس بدون هیچ افتی. شب یا بعد از ظهر از یه ساعتی به بعد snr میاد رو 6 . بهشون هم میگم جواب میدن نویز داری خب اگه نویزه چرا صبحا همیشه همه چی خوبه
چگ کنید که خط تلفن از کنار برق رد نشده باشه

• Like
Reactions: MMDMO

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,354
نام
مهدی
منم همین مشکل رو دارم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,866
منم شاتل دارم و چند وقته این مشکل نوسان نویز رو دارم.مثلا سر یک ساعتی یهو نویز زیاد میشه و قطعی دارم ولی خیلی بعید میدونم از طرف خود شاتل باشه.آخه کاری نمیتونه بکنه که نویز بیافته رو خط ما!!!
من احتمال میدم یا از خط خودمون باشه یا مثلا مخابرات

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی
منم شاتل دارم و چند وقته این مشکل نوسان نویز رو دارم.مثلا سر یک ساعتی یهو نویز زیاد میشه و قطعی دارم ولی خیلی بعید میدونم از طرف خود شاتل باشه.آخه کاری نمیتونه بکنه که نویز بیافته رو خط ما!!!
من اینترنتم وایرلس هست و این مشکل نوسان رو دارم

• Like
Reactions: hamid_barca

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
141
کل اپراتور ها انگار این مشکل براشون پیش اومده! هر بار که قطع و وصل میکنم snr و پارامتر های خط عوض میشن

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,866
کل اپراتور ها انگار این مشکل براشون پیش اومده! هر بار که قطع و وصل میکنم snr و پارامتر های خط عوض میشن
راستش من نمیدونم به لحاظ علمی خود isp میتونه رو نویز تاثیر داشته باشه یا نه.تا جایی که میدونم snr باید مربوط به موارد فیزیکی مثل سیم کشی و تجهیزات مخابرات و ایراد مودم و چیزهای اینجوری باشه(و البته فاصله تا مخابرات)

از اونطرف هم میگم اگه مشکل از طرف خودمه و سیم کشی مشکل داره چرا همیشه نیست؟مثلا 2 روز snr ثابته بعد یهو میافته به نوسان و قطع شدن :-??
مثلا توجه کردم تقریبا هر روز حدود 4 صبح یه قطع و وصلی دارم

• Like
Reactions: mallo

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
منم که چند روز پیش از مودمم عکس گذاشتم، دیشب رفتم دوباره تست کردم. دیدم کاملا به روال قبلی برگشته و سرعت دانلودم درست شده بدون اینکه کوچک‌ترین تغییری بدیم :D وات دا فاک :D

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
141
سلام. اگه سیم تلفن رو بپیچونم نویز میافته روش؟

ضمن اطلاع:
توی فیزیک عمومی دانشگاه نوشته تاثیر خودالقایی سیم پیچ فقط روی جریان متناوب تاثیر داره (AC) و جریان الکترون ها رو به تاخیر میندازه. از اونجایی که برق سیم تلفن از نوع مستقیم (DC) هست پس نباید تاثیری داشته باشه! (سیم تلفنی که می‌خوام جمعش کنم از نوع فویل داره پس اگه فرض بگیریم که جریان متناوب هم داشته باشه و پیچش بدم تا جمع بشه؛ نباید روی جریان متناوبش تاثیر داشته باشه)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر