بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
photo1648836387.jpeg

Espiid

سرویس " 16 مگ " آسیاتک.
از یک سایت خارجی اومدم چیزی دانلود کنم دیدم سرعت زده 30 کیلوبایت :| تست گرفتم با این مواجه شدم.
سرعت سرور داخلیم از 1.2-1.4 مگ شده 300-400 کیلوبایت.

• Angry
Reactions: NHM

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
دوستان من با نت مخابرات به زور وصل میشم به psn....یعنی دو سه بار باید نت رو از تو خود ps5 قطع وصل کنم تا اکی بشه.از وقتی اپدیت جدید ps5 رو وریختم اینجوری شده!!!

KINGLeopon

کاربر سایت
Dec 2, 2021
75
View attachment 250810

Espiid

سرویس " 16 مگ " آسیاتک.
از یک سایت خارجی اومدم چیزی دانلود کنم دیدم سرعت زده 30 کیلوبایت :| تست گرفتم با این مواجه شدم.
سرعت سرور داخلیم از 1.2-1.4 مگ شده 300-400 کیلوبایت.
مشکل مشابه دارم سرویس 16 مگ مخابرات منم سرعتش 300 تا 400 کیلوبایت شده

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
12981021464.png

WTF IS THIS SHIT !!!
سرعت آپلود از دانلود بیشتره :| انقدر کشور پیشرفته ای هستیم :|

• Like
Reactions: simplexcomic96

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
کلا یک سیکله . یک مدتی اینترنت های کابلی داغون میشن . سپس نوبت سیمکارتی ها میرسه

الان میری یوتیوب ویدئو میبینی با رزولیشن 144p سه برابر بیشتر از آپارات با 360p کنتور میندازه . قبلا از استفاده خارجی اینقدر کنتور نمینداخت

حالا با فیلترشکن چیزی دانلود کنی دیگه خیلی بیشتر از اینا کنتور میندازه

همراه اول بسته شبانه 100 گیگ ش که 50 تا بین الملل داره و سرعت ش نهایت میره تا 9مگ بعد 50 گیگ دانلود میومد رو 256 کیلوبایت . دیگه باید میرفتی تا بسته بعدی که بتونی برای 50 گیگ حجم 9مگی سرعت بگیری

الان دیگه اون 50 گیگ رو با سرعت 9مگ نمیده و همون 256 ـه از 1تا11هم خودشو بکشه نهایت 7گیگ دانلود میکنه و بعضی شب ها 4گیگ ! ببینن اهل دانلودی گویا میبرنت بلک لیست که از ابتدا همون 256 کیلو بایت رو بگیری

در آمد خوب. عدم رقابت .قوانین باحال.حجم زیادی سانسور وفیلترینگ و.... خروجی ش این میشه که هی پول میدیم هی کمیت تحویل میگیریم .امسال افزایش قیمت هم خواهند داشت قطعا

• Like
Reactions: TeTration

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
اینا طرح صیانتو اجرا کردن.چند روزه به روز وارد psn میشم
یکبار با پی سی نت رو از طریق هات اسپات ویندوز شیر کن به کنسول

منم نمیتونستم به لایو متصل بشم . از پی سی شیر کردم ipv6 شد و متصل ولی با مودم ipv4 میشه . البته که قبلا با ipv4 هم میشد وصل شد به لایو ولی یک هفته ست نمیتونم باید برم با پی سی شیر کنم تا برم لایو از طریق کنسول !!!!

• Sad
Reactions: mohsen2019

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
دوباره گرون کردن بسته های مخابرات رو؟ :|
160 رو چطوری یه شبه میکنن 300! واقعا در و پیکر نداره
بله ظاهرا دفعه قبلی چون هنوز چند روز از سال قبل مونده بود خواستن قانونی عمل کنن و قیمت ها رو برگردوندن ولی از دیروز دوباره قیمت های جدید اعمال شده

• Like
Reactions: prop and mohsen_mzh

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
View attachment 251090
تفاوت سرویس گلد و سیلور شاتل رو مشاهده میکنید، 35 گیگ بیشتر داره بعد 90 هزار تومن گرون تره :))
دیروز اینترنت شارژ کردم همین شاتل همیشه 165 میشد با مالیات اینا (150 تومنه) سرویس 16 مگ زدم تمدید و شارژ کردم دقت نکردم بعد دیدم 260 از کارتم کم شد زنگ زدم گفتم من زدم تمدید یعنی سرویس قبلیم باید تمدید بشه دیگه
گفت ما این سرویس به صورت پیش فرض گذاشتیم و شما باید تغییرش میدادید گفتن سرویس شما هم دیگه فعال شده نمیشه کاریش کرد و همون ظهر هم کابل تلفن سر کوچه ماشین سنگین رد شده بوده خورده بود بهش قطع شده

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580
من هر موقع میام این اینترنت رو شارژ کنم گند میخوره به این بسته ها. سری قبلی بسته 180 گیگ حذف شده بود یه بسته 420 گیگ بود با اینکه گرون بود ولی به درد خورد. بعد اینکه بسته رو خریدم روز بعدش دوباره بسته 180 گیگ برگشت. چند روز قبل هم سایت رو چک کردم بود. امروز اومدم شارژ کنم دیدم که تبدیل شده به 120 گیگ 75 تومن. ماهانه بالاتر از این نیست. دیگه این خیلی شارلاتان بازی هست.
این سرویس شاتل که گذاشتید خیلی بهتر از مخابرات هست. اول اینکه هم شبانه داره هم حجمش بیشتره. الان من 180 گیگ حجم بخوام باید 75 بدم بسته 120 گیگ بخرم که با مالیات و زهرمارش میشه 82 تقریبا. 50 گیگ هم حجم بخرم در نهایت میشه 92 تومن.
قبلا این بسته 180 گیگ در میومد تقریبا 87 تومن. الان میشه 174.
نمیدونم چه جور جانوری این چنین تصمیم هایی برای میلیون ها کاربر میگیره.

• Like
Reactions: Mreza_Dex

KINGLeopon

کاربر سایت
Dec 2, 2021
75
من هر موقع میام این اینترنت رو شارژ کنم گند میخوره به این بسته ها. سری قبلی بسته 180 گیگ حذف شده بود یه بسته 420 گیگ بود با اینکه گرون بود ولی به درد خورد. بعد اینکه بسته رو خریدم روز بعدش دوباره بسته 180 گیگ برگشت. چند روز قبل هم سایت رو چک کردم بود. امروز اومدم شارژ کنم دیدم که تبدیل شده به 120 گیگ 75 تومن. ماهانه بالاتر از این نیست. دیگه این خیلی شارلاتان بازی هست.
این سرویس شاتل که گذاشتید خیلی بهتر از مخابرات هست. اول اینکه هم شبانه داره هم حجمش بیشتره. الان من 180 گیگ حجم بخوام باید 75 بدم بسته 120 گیگ بخرم که با مالیات و زهرمارش میشه 82 تقریبا. 50 گیگ هم حجم بخرم در نهایت میشه 92 تومن.
قبلا این بسته 180 گیگ در میومد تقریبا 87 تومن. الان میشه 174.
نمیدونم چه جور جانوری این چنین تصمیم هایی برای میلیون ها کاربر میگیره.
دقیقا نمیدونم چرا به صورت چرخشی بسته ها حذف و اضافه میشن 😂😂 واقعا خنده داره

• Like
Reactions: prop

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر