بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
783
یه اتفاق خیلی جالب افتاد امروز
رفتم تو پرتال شاتل و دیدم تمدید اینترنت رو زده 160 تومن در حالی که همیشه 100 تومن بوده
بعد تو سایتش دیدم قیمت طرحی که من دارم رو تغییر نداده و همون 94 تومنه

1647291987860.png

اول فک کردم گرون کرده بعد رفتم چک کردم دیدم من ماه پیش بسته 8 مگ سیلور گرفته بودم با همون مبلغ همیشگی

1647291394314.png

ولی الان چک کردم دیدم سرویس گلد واسم فعاله!!!!

1647291452554.png

جالبیشم اینه که من اصلا تغییر سرویس نداده بودم!!
و جالبتر این که تمدید سرویس هم که 160 تومن بوده بخاطر همین تغییر سرویس به گلد هستش

حالا من دوباره تغییر سرویس زدم رو همون سیلور با همون قیمت که بود ولی کلاهبرداریه جدیده؟؟ چون خیلیا اصلا دقت نمیکنن و فک میکنن گرون شده (تو مملکت گل و بلبل ما زیاد تعجب نداره) و پرداخت میکنن!

Attachments

• 1647291978595.png
    1647291978595.png
    21.3 KB · مشاهده: 6

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,668
نام
Moein
رفتم تو پرتال شاتل و دیدم تمدید اینترنت رو زده 160 تومن در حالی که همیشه 100 تومن بوده

View attachment 248712

اول فک کردم گرون کرده بعد رفتم چک کردم دیدم من ماه پیش بسته 8 مگ سیلور گرفته بودم با همون مبلغ همیشگی

View attachment 248709

View attachment 248710

و جالبتر این که تمدید سرویس هم که 160 تومن بوده بخاطر همین تغییر سرویس به گلد هستش

حالا من دوباره تغییر سرویس زدم رو همون سیلور با همون قیمت که بود ولی کلاهبرداریه جدیده؟؟ چون خیلیا اصلا دقت نمیکنن و فک میکنن گرون شده (تو مملکت گل و بلبل ما زیاد تعجب نداره) و پرداخت میکنن!
منم الان چک کردم گلد شده واسم بعد هیچ فرقی با سیلوری که توی قسمت تغییر سرویس هست وجود نداره :|

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo

View attachment 248712

View attachment 248709

View attachment 248710

تا 2 روز پیش که این گلد وجود خارجی نداشت الانم اصلا داخل سایت نیست فقط رو پنل مشترکین هست دقیقا چه فرقی داره ؟

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
783
تا 2 روز پیش که این گلد وجود خارجی نداشت الانم اصلا داخل سایت نیست فقط رو پنل مشترکین هست دقیقا چه فرقی داره ؟
اره دقیقا ولی تو تغییر سرویس هست اگه اشتباه نکنم
من الان که سرویس عوض کردم دسترسی به صفحه ش ندارم ولی چیزی که تو پرتال من هست حجمش زده 193 گیگ به جای 175 گیگ سیلور
من فکر میکنم میخوان اینو اضافه کنن، حجم سیلور رو کم کنن. یه جوری افزایش قیمت بدن با بسته های جدید، که جای مقایسه زیادی با قبلیا نداشته باشه و کمتر ملموس باشه.

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,658
عجیبه امروز nord تا کانکت میشم دیسکانکت میشه
شما این مشکلو نداشتید؟ (مخابرات)
تا حالا ندیده بودم time out بزنه
بدونه nord اوکیه همه چی

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
زیرساخت منطقه ما 2 مگ بیشتر کشش نداره

بعد با کلی تبلیغات و های و هوی همه 8 میگ میفروشن . میگم این 8 رو بکنید 2 کمی ارزونتر بشه هم اصلا گوش نمیدن . وعلا کلی پول الکی دارن میگیرن بابت عدد 8

اوضاع سیمکارت ها هم که خرابه شما نهایتا بتونی 50 گیگ با همراه اول دانلود کنی

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
702
نام
Mehdy
دوستان تا حالا کسی با فیلتر شکن فایل دانلود کرده؟؟
من یه هفته پیش سرویسم رو توی اینترنت مخابرات عوض کردم ولی جدیدا وقتی میریم توی یوتیوب و یا با فیلتر شکن فایل دانلود میکنم حجمی که برام توی پنل کاربری میندازه چند برابر(حتی تا4 یا 5 برابر) حساب میشه،به عنوان مثال دیشب یه فایل ویدئویی 110 مگابیتی رو از طریق idm مستقیم از یوتیوب گرفتم برام 790 مگ توی پنل ثبت کرد!!!!
فضیه رو کسی خبر داره؟؟

آخرین ویرایش:

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
مخابرات که هیچ حتی پیشگامان هم برای من هنگام دانلود یک فایل خارجی با فیلتر شکن دوبرابر کنتور میندازه

به نظرم کلا برنامه هایی هست که استفاده از فیلترشکن هزینه داشته باشه برای مصرف کننده ها

در روسیه هم حرکتایی میکنن که استفاده از فیلترشکن و پراکسی کمر کاربر رو خرد کنه

فضای نت میره کلا به سمت آفرهای ویژه برای استفاده داخلی و اپ ایرانی و... و هزینه برای استفاده از نوع خارجی

من واقعا درک نمیکنم اینترنت از نوع داخلی در برابر خارجی. دچار سوختگی مغز شدم . حجم بین الملل واقعا برام قابل هضم نیست نت یک چیز بین الملل هست و ما برای استفاده از نوع بین المللی باید هزینه بدیم :-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر