بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
من الان تو speediest.net چک کردم نوشته 52ms!این ms چیز خاصیه یا یعنی پینگ من 52 الان؟دی:
ویرایش :دوبار بعدی که چک کردم زیر پنجاه اومد!
برا کجا زیر 50 شده ؟

پیگ به مسافت هم ربط داره

پینگ من برای سرور های داخلی 16 میلی ثانیه است

برای سرور های خارجی 85 میلی ثانیه است

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
من پیشنهاد میکنم اگه خواستید isp تو عوض کنید برید الان سمت اسیاتک چشم نزنم گوش شیطون کر عالی شده من الان 2مگ دارم تو تایم رایگان شبی 16یا 17 گیگ راحت دان میکنم

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
برا کجا زیر 50 شده ؟

پیگ به مسافت هم ربط داره

پینگ من برای سرور های داخلی 16 میلی ثانیه است

برای سرور های خارجی 85 میلی ثانیه است
وقتی از تو قسمت ping test میزنم یه عددی میاره وقتی از قسمت speed test میزنم یه عدد دیگه ای میاره تفاوتشون هم از زمین تا آسمونه :| کدومش درست تره؟

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
فرقی ندارن

تو اسپید تست اگه سرور های داخل نقشه ایرانی انتخاب کنید , پینگ پایین تری نسبت به سرورهای واقع در نقشه کشور های خارجی بدست میارید

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,467
نام
Nimo
دوستان کسی از avagostar.net سرویس گرفته ؟ من از petiak میگرفتم و متوجه شد سرویساش رو ارزون داره میکنه ولی دانلود شبانه رو ورداشته که هیچ تفاوتی این ارزونی در نهایت نمیکنه میخواستم از اواگستر سرویس wireless بگیرم کسی از نظر سرعت و پینگ میدونه چجوریه ؟ در کلا چجوریا ؟ جایی رو برای دانلود شبانه و پینگ پیشنهاد میکنین ؟

آخرین ویرایش:

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
من پیشنهاد میکنم اگه خواستید isp تو عوض کنید برید الان سمت اسیاتک چشم نزنم گوش شیطون کر عالی شده من الان 2مگ دارم تو تایم رایگان شبی 16یا 17 گیگ راحت دان میکنم
سلام دوست عزیز شما تهران هستید؟ میتونید راهنمایی کنید چه سرویسی از آسیاتک بردارم که واسه کار با xbox one مناسب باشه، یعنی سرعت حداقل واقعیش 500 کیلوبایت باشه حجمش هم در حد بالای 10 گیگ روزانه باشه...ممنون

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
سلام دوست عزیز شما تهران هستید؟ میتونید راهنمایی کنید چه سرویسی از آسیاتک بردارم که واسه کار با xbox one مناسب باشه، یعنی سرعت حداقل واقعیش 500 کیلوبایت باشه حجمش هم در حد بالای 10 گیگ روزانه باشه...ممنون
سلام بله من تهرانم والا من گفتم که 2 مگ دارم سرعتش چه شب چه روز رو 1مگ هست بعضی وقتا هم تا 900 تا میاد البته بیشتر پنجشنبه و جمعه بوده این اتفاق در کل عالی شده این چند وقت اگه چشم نخوره شما تو سایت اسیاتک ببینید خودتون تعرفه ها اون بستگی به خودتون داره اما از من میشنوید همین 2 مگ کفایت میکنه برای این چیزی که شما میخوایید و تو تایم رایگان هم گفتم که شبی 17 یا 18 گیگ دان میکنم البته بگم این سرعت که من دارم نمیدونم ایا تو شهر شماها هم هم سرعتو میده یا نه

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
برای اینترنت نامحدود با قیمت مناسب چه isp ای رو پیشنهاد میکنید؟
اگه isp ی سراغ دارید که تعرفه شبانه رایگان داشته باشه و سرعتش توی شب خیلی کم نشه هم خوبه،پارس آنلاین یه تعرفه داره ولی فک کنم فقط دو ساعت مجانی هست :|

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
از دوستانی که آسیاتک دارن، کسی تجربه استفاده از سرویس غیر حجمی (مثلا با 17 گیگ حجم بین الملل) رو داره؟
میخوام ببینم کلا این چیه قضیش؟؟؟؟

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
سلام
خواستم از شاتل بگیرم گفت پورت های منطقه تون جا نداره :| بعدا که ظرفیت رو زیاد کردیم بهتون اطلاع میدیم.انگار ما هم بیکار نشستیم منتظر زنگ اوناییم :|
مخابرات دارم.دارم دیوونه میشم این قدر داغونه.
الان بین پارس آنلاین و آسیاتک کدومو بگیرم؟
سمت خیابان پیروزی تهران هستیم.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود دوستان یه سوال
من قراره تغییر مکان بدم به نوبنیاد تو تهران. تو این منطقه میدونم های وب سرویس نمیده ولی بقیه Isp ها رو مطمن نیستم.
من نیاز به یه سرویس اینترنت دارم که ماهی 25 تا 30 گیگ استفاده کنم وساعت دانلود رایگان هم داشته باشه. سرعت هم 1 و 2 مگ کافیه. سرویس خاصی میشناسید معرفی کنید؟
پیشاپیش ممنون

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
شاتل واقعا افتضاح شده تازگی ها , در حدی که می خوام برم سمت یه شرکت دیگه

سرعتو با تغییر سرویس افزایش نمیدن ,پینگشون الان یه ماهی میهش افتضاح شده , از 85 اومده روی 180 به بالا

با دانلود حدود 2 گیگ بدترین محدودیت ها رو روی شما اعمال می کنند , سرعتو منو گذاشتن روی 8 کیلوبایت در ثانیه , الان نسل دوم ایرانسل سرعتش روی 22 هست , خودتون حساب کنید

اصلا پیشنهاد نمی کنم سمتش برید , یه زمانی من شاتلو زیاد تعریف می کردم ولی الان حدود 2 ماهه مفت نمی ارزه

• Like
Reactions: Coffee Addicted

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر