بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
شاتل و پارس انلاین قوی ترین ISP های فعال ایران هستند. پینگ تایم شاتل معمولا از 110 بالاتر نمیره. پینگ تایم مخابرات از 200 پایین تر نمیاد! :|

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
خیلی این قضیه برا جالبه وقتی میخوای فایلی ار سرور مایکروسافت بگیری سرعت دانلود بین 3.7تا 5 متغیره وقتی از سرور سونی یا ایرانی بگیره سرعت بالاتر از 2 نمیره خیلی جالبه

کسی به این فضبه بر خورذه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,740
شاتل و پارس انلاین قوی ترین ISP های فعال ایران هستند. پینگ تایم شاتل معمولا از 110 بالاتر نمیره. پینگ تایم مخابرات از 200 پایین تر نمیاد! :|
داداش جواب ما رو هنوز اونور ندادی میشه سریع بگی چون احتمالا تا 10 روز دیگه عوض کنم

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
ولله من الان شاتل دارم سرویس گیم هم زنگ زدم فعال کردن برام پینگ با ایران خیلی خوب شد ولی با کشورای دیگه تغییر آنچنانی نکرد و واقعا برای بازی با خارجی ها اصلن خوب نیست . برای این راجع به مخابرات پرسیدم چون تو لابی دوستانی که از مخابرات دارن میبینم که موقع بازی با خارجیا پینگشون از من بهتره به مراتب . غیر از سرویس گیم کار دیگه ای با شاتل نمیشه انجام داد پینگ با خارج از ایران پایین بیاد ؟

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
764
نام
nima
ولله من الان شاتل دارم سرویس گیم هم زنگ زدم فعال کردن برام پینگ با ایران خیلی خوب شد ولی با کشورای دیگه تغییر آنچنانی نکرد و واقعا برای بازی با خارجی ها اصلن خوب نیست . برای این راجع به مخابرات پرسیدم چون تو لابی دوستانی که از مخابرات دارن میبینم که موقع بازی با خارجیا پینگشون از من بهتره به مراتب . غیر از سرویس گیم کار دیگه ای با شاتل نمیشه انجام داد پینگ با خارج از ایران پایین بیاد ؟
مخابرات شانسیه بیشتر ... بستگی به مرکز مخابراتیت داره ... شاتل هم دوستای من دارن راضین تو r6 پینگه 140 تا 170 دارن و cod هم 110 تا 130 که نسبتا خوبه ... ولی شاتل نوسان زیاد داره .. کلا بنظرم زیاد حرسو جوشه پینگو نزن چون هر چقد هم isp عوض کنی بازم اونقد پایین نمیاد . اگه قطعی وصلی تایم اوت نداری همین سرویستو نگه دار

• Like
Reactions: mahdavy and tempest

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
764
نام
nima

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان كسي از اين سرويس هاي Art شاتل استفاده كرده ؟
سرعت دانلود و پينگش خوبه ؟
الان نوشته حداقل تبادل ترافيك 40gb منظورش چيه ؟ يعني بيشتر از 40gb استفاده كنيم سرعت كاهش پيدا مي كنه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
دوستان كسي از اين سرويس هاي Art شاتل استفاده كرده ؟
سرعت دانلود و پينگش خوبه ؟
الان نوشته حداقل تبادل ترافيك 40gb منظورش چيه ؟ يعني بيشتر از 40gb استفاده كنيم سرعت كاهش پيدا مي كنه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
بنده Art 1 رو به مبلغ 30تومن خریداری کردم...سرعتش 150 کیلوبایته و پینگش هم مثل بقیه سرویس هاست(به خط تون و فاصله تون تا مرکز مخابراتی گویا ربط داره)
برای حداقل هم این 16 گیگه هرچند تماس که گرفتم با 1525 گفتن که به هیچ عنوان سرعتتون محدود نمیشه اگه از این حجم بگذره(راست یا دروغ رو دیگه نمیدونم)

• Like
Reactions: prometheus

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
کسی اینجا مخابرات مشکل زود تموم شدن حجم رو نداره؟ ساعت رایگان هم با اینکه یه ربع دانلود رو دیرتر شروع میکنم از اون ور هم نیم ساعت زودتر تموم میکنم باز صبح میبینم 400 مگ حجم رفته!
تو طول روز هم به جز وب گردی کار دیگه ای انجام نمیدم، با برنامه هم حجم مصرفی رو چک میکنم ولی باز خیلی بیشتر از اونی که مصرف کردم کم میشه:|

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
این ایرانسل فوق العادست.واقعا عالیه.
من با طرح نامحدود شبانش،توی سه ساعت 43 گیگ دان کردم.فقط با 2000تومن.
یعنی عمرا هیچکدوم از این ثابتا همچین سرعتی بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر