اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
فن آوا رو تست کن ضرر نمیکنی عزیز!

تستی که همین الان از سرویس خودم گرفتم! پهنای باند 24 مگ با اپلود نامحدود!

5623372201.png
این که وایرلس هست
چقدر ماهانه میدید؟

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستان من الان نزدیک 10 روزه همچنان با دانلود با لایو مشکل دارم هنوزم حل نشده؟؟ کسی راه حلی پیدا کرده؟؟؟؟ یا مثل پارسال باید صبر کنیم از شبی 12 گیگ رسیده به 3 گیگ اون بزور

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستان من الان نزدیک 10 روزه همچنان با دانلود با لایو مشکل دارم هنوزم حل نشده؟؟ کسی راه حلی پیدا کرده؟؟؟؟ یا مثل پارسال باید صبر کنیم از شبی 12 گیگ رسیده به 3 گیگ اون بزور

جالبه که هیچ کی صداشم در نمیاد اخیرا علاوه بر کندی سرعت از لایو انگار مشکل شدید تری پیش امده بازی ها بمحض ریزوم کردن در ثانیه ای استاپ میشن خیلی جالب شده دیگه انگار ف ل ت ر شدن لینک چرا اینطور شده اخه من و خیی از ددوستان دیگم اینطور شدیدم در شهر های مختلف و نت های مختلف

• Like
Reactions: shahryar84

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
جالبه که هیچ کی صداشم در نمیاد اخیرا علاوه بر کندی سرعت از لایو انگار مشکل شدید تری پیش امده بازی ها بمحض ریزوم کردن در ثانیه ای استاپ میشن خیلی جالب شده دیگه انگار ف ل ت ر شدن لینک چرا اینطور شده اخه من و خیی از ددوستان دیگم اینطور شدیدم در شهر های مختلف و نت های مختلف
کسی چیزی نمیگه چون کاربر ایکس باکس کمه

• Like
Reactions: shahryar84

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112

برای اینکه این دفعه مثل دفعه قبل مشکل رو سراسری نکردن هر غلطی دارن میکنن!!!
ما تو خونمون فقط دو تا خط اینترنت مخابرات داریم، اینترنت من خیلی جالب شده یوتیوب چند وقت واسه من فیلـ ـتر نبود ولی اون یکی خط فیلـ ـتر بود و افت سرعت داشت!
الان برای من یک سری سایتهایی که هیچوقت فیلتر نبودن بدون قندشکن باز نمیشن
امروز توییچ هم هر چند دقیقه dc میشه باز باید با قندشکن (آیپی جدید) ریفرش کنی تا کانکت شی!

edit: همین الان بدون قندشکن همین پست ثبت نمیشد؟! what is this sorcery

• Like
Reactions: majidazad

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
ما تو خونمون فقط دو تا خط اینترنت مخابرات داریم، اینترنت من خیلی جالب شده یوتیوب چند وقت واسه من فیلـ ـتر نبود ولی اون یکی خط فیلـ ـتر بود و افت سرعت داشت!
امروز توییچ هم هر چند دقیقه dc میشه باز باید با قندشکن (آیپی جدید) ریفرش کنی تا کانکت شی!

زحمت بکش DNS دستی بده ببین درست میشه
معمولا مخابرات هر از چند گاهی dns رو انگولک می کنه

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
فرقی نکرد بازم همینه

فکر نمیکنم از dns باشه، اگه dns بود یوتیوب رفع فیلتر نمیشد درسته؟
یا اینکه توییچ هرچند دقیقه دیسی نمیشد

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
این مشکل یک مشکل اساسی مر بوط به زیرساخته که دارن یک کارایی میکنند گند زدن به نت خیلی مشکل دارن بعضی ها هم مشکل ندارن هر راهی بگی من و دوستانم رفتیم مشکل مربوط به ما نیست که بتونیم حلش کنیم در کل چند وقته جوری رفتن روی اعصاب من که قابل توصیف نیست متاسفم که تو ایران هیچی رو حساب نیست و هر کی هر کار دلش میخواد انجام میده

فرقی نکرد بازم همینه

فکر نمیکنم از dns باشه، اگه dns بود یوتیوب رفع فیلتر نمیشد درسته؟
یا اینکه توییچ هرچند دقیقه دیسی نمیشد

• Like
Reactions: Dyrone

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
این مشکل یک مشکل اساسی مر بوط به زیرساخته که دارن یک کارایی میکنند گند زدن به نت خیلی مشکل دارن بعضی ها هم مشکل ندارن هر راهی بگی من و دوستانم رفتیم مشکل مربوط به ما نیست که بتونیم حلش کنیم در کل چند وقته جوری رفتن روی اعصاب من که قابل توصیف نیست متاسفم که تو ایران هیچی رو حساب نیست و هر کی هر کار دلش میخواد انجام میده
دقیقا همینه دوست من، ولی به خاطر اینکه همه همزمان مشکل ندارن دیگه صدای کسی درنمیاد.
مثل اینکه از دفعه های قبل درس گرفتن :)) الان یجوری کارشونو میکنن کسی نفهمه!! مشکل هم یکی دو روزه یا حتی یه هفته دو هفته نیست که بگی از isp
الان دوباره اون یکی خطو امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت
جالبه امروز حدودا از ساعت 3 تا 8 صبح درست شده بود

• Like
Reactions: majidazad

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
دقیقا همینه دوست من، ولی به خاطر اینکه همه همزمان مشکل ندارن دیگه صدای کسی درنمیاد.
مثل اینکه از دفعه های قبل درس گرفتن :)) الان یجوری کارشونو میکنن کسی نفهمه!! مشکل هم یکی دو روزه یا حتی یه هفته دو هفته نیست که بگی از isp
الان دوباره اون یکی خطو امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت
جالبه امروز حدودا از ساعت 3 تا 8 صبح درست شده بود
مثل اینکه مخابرات تو تهران می خواد اینترنت 100 مگ بده
واسه همین دارن تغییراتی تو زیرساختشون ایجاد می کنند

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
چند روزه اینترنت به فنا رفته تو محرم
با قــیلتر شکن هم یوتیوب وا نمیشه اینستا هم که 2-3 ماهه واسه من قیلتره
تو بازی هم مدام لفت میخورم

Monk_e83

کاربر سایت
Mar 1, 2012
69
نام
eHsan
دوستان حدود 2 هفته هست شایدم 3 هفته هست که شب ها پینگ داخلی بالا میره و پکت لاس میگیره ! در نتیجه در کل مسائل آنلاینمون مشکل پیدا میکنیم .
با برنامه Ping Plotter واسه پارس آنلاین مانیتور کردم و فرستادم و دیدن که مشکل وجود داره اما هنوز خبری نشده !
صبح ها همه چیز خوبه مثل همیشه اما شب ها این اتفاق میوفته .
جالبه برام که این همه گیمر داریم کسی متوجه نشده !
خواهشی که ازتون دارم اینه که یه بررسی کنید ببینید سرویس شما چطوریه !
برای هماهنگی همه با آی پی 91.98.98.98 تست بگیرید لطفا .
صبح تست بگیرید شب هم تست بگیرید .
معمولا مشکل واسه من حدودای 6 - 7 شروع میشه تا 12 - 1 شب ادامه داره .
در صورتی که مشکل مشابه برای شما هم وجود داره لطفا پشت گوش نندازید و با ISP هاتون تماس بگیرید .
تو ایران نتیجه گرفتن سخته و کمی سرسخت باید باشید ولی اگر همه دست به کار شیم و سماجت بخرج بدیم مجبور میشن یه کاری کنن .
در برنامه Ping Plotter در این بازه زمانی jttr داخلی قرمز میشه و فاصله زمانی ارسال پکت ها اتفضاح میشه حتی اگر پینگ مثلا 150 باشه مثل 250 میشه .
تو دوتا 2 رینبو سیکس و ... مشکل داریم در کنسول ها هم این اختلال خودش رو به صورت های مختلف نشون میده .
بازم تاکید میکنم باید پیگیر بود در غیر این صورت بزودی آنلاین گیمینگ در ایران تعطیل میشه .
خدا صبرمون بده ....:|
منتظر نتایج تست هاتون هستم عزیزان .
تشکر ...:Rose:

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
از بس دو تا 2 اینترنتم قطع شده یه بن افتضاح بهم خورده هر وقت بازی میکنم مجددا بن میشم میدونم قبلا اینطوری نبود و خیلی راحت بازی میکردم اینترنت قبل بهتر بود

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان حدود 2 هفته هست شایدم 3 هفته هست که شب ها پینگ داخلی بالا میره و پکت لاس میگیره ! در نتیجه در کل مسائل آنلاینمون مشکل پیدا میکنیم .
با برنامه Ping Plotter واسه پارس آنلاین مانیتور کردم و فرستادم و دیدن که مشکل وجود داره اما هنوز خبری نشده !
صبح ها همه چیز خوبه مثل همیشه اما شب ها این اتفاق میوفته .
جالبه برام که این همه گیمر داریم کسی متوجه نشده !
خواهشی که ازتون دارم اینه که یه بررسی کنید ببینید سرویس شما چطوریه !
برای هماهنگی همه با آی پی 91.98.98.98 تست بگیرید لطفا .
صبح تست بگیرید شب هم تست بگیرید .
معمولا مشکل واسه من حدودای 6 - 7 شروع میشه تا 12 - 1 شب ادامه داره .
در صورتی که مشکل مشابه برای شما هم وجود داره لطفا پشت گوش نندازید و با ISP هاتون تماس بگیرید .
تو ایران نتیجه گرفتن سخته و کمی سرسخت باید باشید ولی اگر همه دست به کار شیم و سماجت بخرج بدیم مجبور میشن یه کاری کنن .
در برنامه Ping Plotter در این بازه زمانی jttr داخلی قرمز میشه و فاصله زمانی ارسال پکت ها اتفضاح میشه حتی اگر پینگ مثلا 150 باشه مثل 250 میشه .
تو دوتا 2 رینبو سیکس و ... مشکل داریم در کنسول ها هم این اختلال خودش رو به صورت های مختلف نشون میده .
بازم تاکید میکنم باید پیگیر بود در غیر این صورت بزودی آنلاین گیمینگ در ایران تعطیل میشه .
خدا صبرمون بده ....:|
منتظر نتایج تست هاتون هستم عزیزان .
تشکر ...:Rose:

Pinging 91.98.98.98 with 32 bytes of data:
Reply from 91.98.98.98: bytes=32 time=26ms TTL=59
Reply from 91.98.98.98: bytes=32 time=27ms TTL=59

• Like
Reactions: Monk_e83

moriy

کاربر سایت
Jun 17, 2014
22
2 هفته است بیخود به طور رندوم از بازی وی پی ان و اسکایپ الکی قطع میشم واسه 1 ثانیه،تو مرکز مخابراتیمون یه بروز رسانی تجهیزات داشتند بعد اون اینجوری شده ،هرکاری میکنم آی اس پی زیر بار نمیره که مشکل از طرف اون هست ،شب ها دیونه کنندست قابل بازی نیست هی قطع میشه ولی چون 1-3 ثانیه هست بهش اهمیت نمیدن....شرایط فیزیکی رو هم چک کردم کابل مودم دیگه و ... از طرف اوناست کسی راهی بلده بشه این رو بهشون ثابت کنم ؟
p.s: آسیاتک دارم مرکز مخابراتی نبوت تهران

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر