بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
سلام
دوستان تو منطقه نواب تهران، چه آي اس پي خوبه؟ الان دوستم مخابرات داره و ميخواد عوض كنه از يكي از شركت هاي خصوصي بگيره، اگر كسي ميدونه تو نواب بهترين isp چيه بگه كه عجله دارم، خيلييي خيلي ممنون.
در ضمن پينگ و اينا اصلا مهم نيست، فقط سرعت خوبي داشته باشه و قطعي نداشته باشه يا حداقل كم باشه قطعيش، خلاصه بهترين باشه تو منطقه نواب.
ممنون

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
سلام
دوستان تو منطقه نواب تهران، چه آي اس پي خوبه؟ الان دوستم مخابرات داره و ميخواد عوض كنه از يكي از شركت هاي خصوصي بگيره، اگر كسي ميدونه تو نواب بهترين isp چيه بگه كه عجله دارم، خيلييي خيلي ممنون.
در ضمن پينگ و اينا اصلا مهم نيست، فقط سرعت خوبي داشته باشه و قطعي نداشته باشه يا حداقل كم باشه قطعيش، خلاصه بهترين باشه تو منطقه نواب.
ممنون
كسي نميدونه؟ لطفا راهنمايي كنيد

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
338
این شاتل دهن منو صاف کرده اینقدر هی چند وقت اخیر افت سرعت داشته از اونطرف هم بعد از استفاده ی پشت سر هم پهنای باند رو میبنده و سرعت رو میبره در حد دیال اپ(در صورتی که سرویس اسمش نامحدوده)
یه isp معرفی کنید که هرچی دانلود کردیم سرعت رو کم نکنه و این جوری افت سرعت و قطعی هم نداشته باشه
شاتل یه زمانی واقعا عالی بود 2 3 سال اول که داشتم انگشت شمار قطعی داشت ولی چند وقت اخیر سرویس کرده انقدر مشکل داره!
من شنیدم پتیاک خوبه
من الان سرویسم پوینت تو پوینت هستش و سرعتم تا 1.3 مگ در ثانیه هم میره ولی اصلا به درد انلاین نمیخوره و بعد از استفاهده سرعتم رو هم محدود میکنن
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
این شاتل دهن منو صاف کرده اینقدر هی چند وقت اخیر افت سرعت داشته از اونطرف هم بعد از استفاده ی پشت سر هم پهنای باند رو میبنده و سرعت رو میبره در حد دیال اپ(در صورتی که سرویس اسمش نامحدوده)
یه isp معرفی کنید که هرچی دانلود کردیم سرعت رو کم نکنه و این جوری افت سرعت و قطعی هم نداشته باشه
شاتل یه زمانی واقعا عالی بود 2 3 سال اول که داشتم انگشت شمار قطعی داشت ولی چند وقت اخیر سرویس کرده انقدر مشکل داره!
من شنیدم پتیاک خوبه
من الان سرویسم پوینت تو پوینت هستش و سرعتم تا 1.3 مگ در ثانیه هم میره ولی اصلا به درد انلاین نمیخوره و بعد از استفاهده سرعتم رو هم محدود میکنن
برای منم بعضی وقتا قطع میشه ولی دلیلش نویز خط تلفن هست که گاهی وقتا میره بالا
نمیدونم مشکل شما چیه
زنگ بزن بهشون بگو

همه isp ها محدود میکنن فقط شاتل نیست
هیچ isp نامحدود کامل نمیده، گشتم نبود، نگرد نیست
منو هر وقت محدود میکنن 7تومن میدم درست میشه، سرعتمم میره بالاتر

.........................

دوستان یه سوال داشتم
دانلود از سایت shatelland برای اونایی که شاتل دارند رایگانه؟
اگر آره برای اونایی که سرویس نامحدود دارند هم رایگانه یا فقط برای حجمیاس؟

ممنون

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
338
برای منم بعضی وقتا قطع میشه ولی دلیلش نویز خط تلفن هست که گاهی وقتا میره بالا
نمیدونم مشکل شما چیه
زنگ بزن بهشون بگو

همه isp ها محدود میکنن فقط شاتل نیست
هیچ isp نامحدود کامل نمیده، گشتم نبود، نگرد نیست
منو هر وقت محدود میکنن 7تومن میدم درست میشه، سرعتمم میره بالاتر

.........................

ممنون
زنگ زدم همش میگن مشکل سراسریه خارج از شبکه شاتل امروز دیگه واقعا عصبانی شدم گفتم چه قد مشکل سراسری وجود داره آخه پس چرا روی بقیه ی isp ها مشکل وجود نداره؟
من چون سرویسم پوینت تو پوینت هستش مشکل نویز ندارم صد در صد مشکل از خودشونه!
راجع به اون 7 تومن یه توضیح میدی که چه جوریه و چیه داستانش . البته من قطعا این پولو نمیدم همین الانش با این وضع افتضاح ماهی 50 تومن دارم میدم.

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
من شنیدم پتیاک خوبه
سلام
من پتیاک دارم ازش راضی هستم
هم حجمی ازشون داشتم و هم نا محدود
الان نا محدود دارم و راضی هستم.تحت هیچ شرایطی محدود نمی کنن ولی قیمت هاش بالا هستش
حجمیش هم خیلی خوبه ولی مشکلی که داره حجم زود تموم میشه اونم به خاطر این هستش که آپلودش رایگان نیست و اینم بگم که قیمت حجم اضافش گرانه
در مورد پتیاک سوالی داشتید من در خدمت هستم

• Like
Reactions: NightKing

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
زنگ زدم همش میگن مشکل سراسریه خارج از شبکه شاتل امروز دیگه واقعا عصبانی شدم گفتم چه قد مشکل سراسری وجود داره آخه پس چرا روی بقیه ی isp ها مشکل وجود نداره؟
من چون سرویسم پوینت تو پوینت هستش مشکل نویز ندارم صد در صد مشکل از خودشونه!
راجع به اون 7 تومن یه توضیح میدی که چه جوریه و چیه داستانش . البته من قطعا این پولو نمیدم همین الانش با این وضع افتضاح ماهی 50 تومن دارم میدم.

مشکل سراسری که نیست
شر و ور میگن
من که تا حالا مشکلی نداشتم جز مواقعی که نویز زیاد میشه که اونم از مخابراته
بیشترم شبا اتفاق میفته
اینترنت مغازه هم که هیچوقت قطع نشده تا حالا چون نویزش عالیه
به نظرم بهشون بگو کارشناسی چیزی بفرستن شاید فهمید مشکل از کجاست

من آرت1 دارم که میشه ماهی28 تومن
وقتی محدودم میکنن میبرمش رو آرت2 و با اینکار محدودیت برداشته میشه
قیمتشم بستگی داره کی محدودت کنن
اگر همون روزای اول محدودت کنن همون 7-8 تومن درمیاد
اما اگر مدتی گذشته باشه 4-5 تومن میگیرن
من یه بار از آرت2 بردمش رو آرت3 حدود 10 روز مونده بود تا دورم تموم شه، 2 تومن بیشتر نگرفتن
به نظر من که به صرفس

اول هر ماه هم زنگ میزنم بهشون میگم برش گردونید رو آرت1:)

آخرین ویرایش:
  • Like

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
338
سلام
من پتیاک دارم ازش راضی هستم
هم حجمی ازشون داشتم و هم نا محدود
الان نا محدود دارم و راضی هستم.تحت هیچ شرایطی محدود نمی کنن ولی قیمت هاش بالا هستش
حجمیش هم خیلی خوبه ولی مشکلی که داره حجم زود تموم میشه اونم به خاطر این هستش که آپلودش رایگان نیست و اینم بگم که قیمت حجم اضافش گرانه
در مورد پتیاک سوالی داشتید من در خدمت هستم
دوست مممنون میشم اگه راهنماییم کنی.
سرویس شما پوینت تو پوینت هستش؟
چه سرعتی الان استفاده میکنی و با چه سرعتی دانلود میکنی؟
من مد نظرم همین 256 هست که الان هم از شاتل دارم (سرعت دانلود از داخلم 1.3 مگ و سرعت از خارج هم 150 kb هستش)
انلاین هم بازی میکنی و اگه بازی میکنی مشکلی داری یا خیر؟
در مورد اون دانلود هم رفتم روی وبسایتشون متاسفانه همون خط اول لینک زیر زده که اینا هم از سیستم عادلانه پیروی میکنن!!!!
اینم لینکش : اینترنت پرسرعت و پهنای باند اختصاصی پتیاک – اینترنت نامحدود اشتراکی
نمیدونم شاید استفاده ی شما در طول ماه زیاد نیستش که این اتفاق نیوفتاده براتون. مصرفتون توی ماه چقدر هستش؟
خیلی ممنونم دوست من از وقتی که برای جواب به سوالا و کمک کردن بهم اختصاص دادی .

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
دوست مممنون میشم اگه راهنماییم کنی.
سرویس شما پوینت تو پوینت هستش؟
چه سرعتی الان استفاده میکنی و با چه سرعتی دانلود میکنی؟
من مد نظرم همین 256 هست که الان هم از شاتل دارم (سرعت دانلود از داخلم 1.3 مگ و سرعت از خارج هم 150 kb هستش)
انلاین هم بازی میکنی و اگه بازی میکنی مشکلی داری یا خیر؟
در مورد اون دانلود هم رفتم روی وبسایتشون متاسفانه همون خط اول لینک زیر زده که اینا هم از سیستم عادلانه پیروی میکنن!!!!
اینم لینکش : اینترنت پرسرعت و پهنای باند اختصاصی پتیاک – اینترنت نامحدود اشتراکی
نمیدونم شاید استفاده ی شما در طول ماه زیاد نیستش که این اتفاق نیوفتاده براتون. مصرفتون توی ماه چقدر هستش؟
خیلی ممنونم دوست من از وقتی که برای جواب به سوالا و کمک کردن بهم اختصاص دادی .
سرویس من پوینت تو پوینت هستش و شهرک امید ساکن هستم
من 2 مگ نا محدود دارم وسرعت دانلود چه داخلی و خارجی یکی هست و بین 260 تا 300 kb هست
انلاین بازی نکردم ولی اینو بگم پینگ که می گیرم تایم اوت ندارم.خیلی کم پیش میاد تایم اوت داشته باشم
من ماه اول که 2 مگ نا محدود گرفتم بالای 300 گیگ دانلود کردم تا 400 گیگ هم دانلود کردم
توی حالت معمولی هم که هیچی دانلود نکنم ماهی 100 گیگ مصرف دارم

• Like

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
مشکل سراسری که نیست
شر و ور میگن
من که تا حالا مشکلی نداشتم جز مواقعی که نویز زیاد میشه که اونم از مخابراته
بیشترم شبا اتفاق میفته
اینترنت مغازه هم که هیچوقت قطع نشده تا حالا چون نویزش عالیه
به نظرم بهشون بگو کارشناسی چیزی بفرستن شاید فهمید مشکل از کجاست

من آرت1 دارم که میشه ماهی28 تومن
وقتی محدودم میکنن میبرمش رو آرت2 و با اینکار محدودیت برداشته میشه
قیمتشم بستگی داره کی محدودت کنن
اگر همون روزای اول محدودت کنن همون 7-8 تومن درمیاد
اما اگر مدتی گذشته باشه 4-5 تومن میگیرن
من یه بار از آرت2 بردمش رو آرت3 حدود 10 روز مونده بود تا دورم تموم شه، 2 تومن بیشتر نگرفتن
به نظر من که به صرفس

اول هر ماه هم زنگ میزنم بهشون میگم برش گردونید رو آرت1:)
سلام از شاتل ماهی چند گیگ دانلود دارید و ماهی و سالی چقدر هزینه اش میشه ؟
دوستان چه مودم ها تا صد هزار تومن تا چه اندازه میتونند دانلود و آپلود کنند و تا چند متر وایفای میدند ؟
من مودم DSL-2730U داشتم سوخت و بعدش رفتم اینترنت مخابرات 512 رو قطع کردم چون سرعت رو 400 بود و پایین تر و موقع قطع کردن هم سرویس خورشید بهم معرفی کردند که تا 4 مگابیت سرعت میده تا 40 گیگ دانلود گیگی 1600 تومن که قبول نکردم و قطعش کردم .
سرعت نامحدود شاتل معمولا چقدره و قطعیش چقدره ؟

آخرین ویرایش:

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام از شاتل ماهی چند گیگ دانلود دارید و ماهی و سالی چقدر هزینه اش میشه ؟
دوستان چه مودم ها تا صد هزار تومن تا چه اندازه میتونند دانلود و آپلود کنند و تا چند متر وایفای میدند ؟
من مودم DSL-2730U داشتم سوخت و بعدش رفتم اینترنت مخابرات 512 رو قطع کردم چون سرعت رو 400 بود و پایین تر و موقع قطع کردن هم سرویس خورشید بهم معرفی کردند که تا 4 مگابیت سرعت میده تا 40 گیگ دانلود گیگی 1600 تومن که قبول نکردم و قطعش کردم .
سرعت نامحدود شاتل معمولا چقدره و قطعیش چقدره ؟

سلام
مشخص نمیکنه
ماه اول 100گیگ دان داشتم
ماه دوم 80
ماه قبل 40
ماهی 28 تومن میشه، اگرم محدود کردن نهایتش 10تومن میدم دوباره خوب میشه

سرعت Art1 حدود 150KB/S
آرت 2 هم 180
آرت 3 هم 210
دیگه همینجوری برو بالا:)

قطعی هم بالا گفتم اگر نویز نداشته باشه خطم اصلا نداره
اما برای بعضیها داره