بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بچه ها شدیدا سرویس PTP شاتل رو بهتون پیشنهاد میدم،
یه یک سالی میشه دارم و از همه دردسرای نویز و اینا راحت شدم!

سرعت دانلودم هم از حداقل ۱.۲ مگ شروع میشه و وقتی خلوته به ۳مگ تا ۶مگ بر ثانیه هم میرسه ( سرویس ۸ مگش )

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بچه ها شدیدا سرویس PTP شاتل رو بهتون پیشنهاد میدم،
یه یک سالی میشه دارم و از همه دردسرای نویز و اینا راحت شدم!

سرعت دانلودم هم از حداقل ۱.۲ مگ شروع میشه و وقتی خلوته به ۳مگ تا ۶مگ بر ثانیه هم میرسه ( سرویس ۸ مگش )

معلومه آدم انقد خرج کنه نبایدم دردسر داشته باشه ! :D سرویس 8 مگ چنوقتش ؟ چند بود ؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
به همین راحتی ؟! :| reconnect میشه کرد که ! اینجور موقع ها همیشه یه ایرانسل باید داشته باشی که با اون وصل شی ! :D منو ادد کن با هم بزنیم :D
باشه
نشد دیگه چون reconnectفقط تا 3دقیقه هست واسه من یک ربع طول کشید اینقدر عصبی شدم که حد نداره
اگه اروپا بود میشد ازشون شکایت کرد اما متاسفانه هیچ قانون متمدنی تو کشور ما وجود نداره8-|

• Like
Reactions: Ἁlireza

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
معلومه آدم انقد خرج کنه نبایدم دردسر داشته باشه ! :D سرویس 8 مگ چنوقتش ؟ چند بود ؟

اون اولا یه هزینه ی زیادی با نصب و سرویس یک سالش شد ۱ تومن :D

اما دیگه بعدش دست خودته ک چقد حجم نیاز داری چه سرویسی بگیری و باقی ماجرا...

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
دوستان من فن آوا دارم بعد چهار پنج روز مونده بود تایمم تموم شه تمدید کردم اما حجمم پاک شد و حجم جدید که با سرویس جدید گرفتم اومد.

زنگ زدم گفتن ثبت کردیم و باید برگرده حالا سرکار گذاشتن یا نه؟؟؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
دوسِتان درود
آقا من از فن آوا نت گرفتم (نمیتونم شاتل بگیرم چون خط ما تو این منطقه پره) بعد 1 مگ گرفتم سرعت رو 100 ثابته ینی برا من رو 1 مگابیت بستن
زنگ میزنم میگه کیفیت خط پایینه
رفتم خط تلفنو جدا کردم از سره سیمی که مخابرات از کوچه اورده تو مستقیم سیم کشیدم ینی الان خط ADSL سیمش جداس
بازم زنگ زدم میگه کیفیت خط پایینه
البته اون وسط مجبور شدم سیم بگیرم دوباره دو تیکه شد امام مرده خوب بست چسبم زد
الان چه کنم؟ :|

upload_2016-6-1_20-7-50.png

Attachments

• upload_2016-6-1_20-6-24.png
    upload_2016-6-1_20-6-24.png
    25.5 KB · مشاهده: 13

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوسِتان درود
آقا من از فن آوا نت گرفتم (نمیتونم شاتل بگیرم چون خط ما تو این منطقه پره) بعد 1 مگ گرفتم سرعت رو 100 ثابته ینی برا من رو 1 مگابیت بستن
رفتم خط تلفنو جدا کردم از سره سیمی که مخابرات از کوچه اورده تو مستقیم سیم کشیدم ینی الان خط ADSL سیمش جداس

View attachment 60144

کیفیت خط منظورشون چیه ؟ نویز ؟ نویز اصلا نداری ! مشکلت چیه الان ؟

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
کیفیت خط منظورشون چیه ؟ نویز ؟ نویز اصلا نداری ! مشکلت چیه الان ؟
یارو میگه با این سرویس من میتونم تا 3-4 مگ هم برات تنظیم کنم ینی سرعتم در اصل باید 300-400 کیلوبایت باشه اما میگه اگر ببرم بالا نویز خطت زیاد میشه بعد هی قط و وصل میشه
آره الان نویز پایینه چون رو 1 مگ بسته بالاتر ببره داغون میشه
الان با سرعت 100 کیلوبایت که کاری نمیشه کرد :(
حتی به GTA هم وصل نمیشه مجبور شدم 4G ایرانسل بگیرم هفته ای 10 تومنم اونوری پیاده شم تازه NAT اش 3 هه -_-

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوسِتان درود

View attachment 60144

من فن اوا 2 مگ داشتم ولی سرعتم رو 300 ثابت بود زنگ زدم پشتیبانی خود شهرمون گفتن سیمتون شاید خراب شده و نویز داری و این حرفا
رفتم سیم کشی رو عوض کردم و سیم شیلددار خریدم ولی دیدم تغییری نکرد حتی مخابراتم رفتم گفتن همه چی اوکیه
زنگ زدم پشتیبانی تهران سریع اوکی کرد سرعتم رفت رو 1 مگ

شما Snr , Attenuation تون خیلی بالاست x_x معمولا باید بین 30 تا 40 باشه :-?:D نویز زیادی دارین
خط و که جدا کردی سیمم مستقیم کشیدی یه Splitter هم بنداز دوباره تست بگیر اوکی نشد برو مخابرات بگو خطو چک کنن ببینن مشکل چیه :-?

• Like
Reactions: absolution

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
من فن اوا 2 مگ داشتم ولی سرعتم رو 300 ثابت بود زنگ زدم پشتیبانی خود شهرمون گفتن سیمتون شاید خراب شده و نویز داری و این حرفا
رفتم سیم کشی رو عوض کردم و سیم شیلددار خریدم ولی دیدم تغییری نکرد حتی مخابراتم رفتم گفتن همه چی اوکیه
زنگ زدم پشتیبانی تهران سریع اوکی کرد سرعتم رفت رو 1 مگ

شما Snr , Attenuation تون خیلی بالاست x_x معمولا باید بین 30 تا 40 باشه :-?:D نویز زیادی دارین
خط و که جدا کردی سیمم مستقیم کشیدی یه Splitter هم بنداز دوباره تست بگیر اوکی نشد برو مخابرات بگو خطو چک کنن ببینن مشکل چیه :-?
زنگ که زیاد میزنم تهران :D
اما هیشکی جواب درست حسابی نمیده
میدونم نویز خط زیاده گفتن یکیش به خاطر فاصله از مرکزه که بیشتر از 3 کیلومتره از اینم شانس نیاوردم :D
دیگه دارم بیخیالش میشم من که خطم 1 مگ کشش نداره میرم 512 میگیرم ارزون ترم هست اقلا در حد پولی که میدم سرویس میگیرم
دیگه هر کاری بود کردم فقط حس میکنم شاید جلو در سیمو اشتباه وصل کرده باشم چون سیمی که تازه خریدمو وصل کردم به همون جایی که سیم قبلی وصل شه بود ینی این دوتا با هم در ارتباطن
الان تلفنو باز واردم تو اتاق اسپلیتر وصل کردم قطعی مشکلش حل شد هر وق تلفن زنگ میخورد نت قطع میشد با این کار درست شد اما این همون وضعیه که قبله سیم کشی بود هیچی تغییر نکرد در واقع الکی 20 تومن پول سیم دادم :D

• Like
Reactions: END_BOY

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
زنگ که زیاد میزنم تهران :D
اما هیشکی جواب درست حسابی نمیده
میدونم نویز خط زیاده گفتن یکیش به خاطر فاصله از مرکزه که بیشتر از 3 کیلومتره از اینم شانس نیاوردم :D
دیگه دارم بیخیالش میشم من که خطم 1 مگ کشش نداره میرم 512 میگیرم ارزون ترم هست اقلا در حد پولی که میدم سرویس میگیرم
دیگه هر کاری بود کردم فقط حس میکنم شاید جلو در سیمو اشتباه وصل کرده باشم چون سیمی که تازه خریدمو وصل کردم به همون جایی که سیم قبلی وصل شه بود ینی این دوتا با هم در ارتباطن
الان تلفنو باز واردم تو اتاق اسپلیتر وصل کردم قطعی مشکلش حل شد هر وق تلفن زنگ میخورد نت قطع میشد با این کار درست شد اما این همون وضعیه که قبله سیم کشی بود هیچی تغییر نکرد در واقع الکی 20 تومن پول سیم دادم :D
دقیقا مشکل شما مثل منه ! منم پارس آنلاین دارم دقیقا همین مشکل شما رو دارم تازه 2مگ هم به زور داره جواب میده ! مشکل از مرکز مخابراطیتون هست ! نمیشه کاریش کرد ، اگه آشنا دارین چرا میشه !

• Like
Reactions: absolution

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
دقیقا مشکل شما مثل منه ! منم پارس آنلاین دارم دقیقا همین مشکل شما رو دارم تازه 2مگ هم به زور داره جواب میده ! مشکل از مرکز مخابراطیتون هست ! نمیشه کاریش کرد ، اگه آشنا دارین چرا میشه !
فناش رو به بقاش دادم رفت -_-
بیخیالش شدم میرم برا 4G

• Like
Reactions: Ἁlireza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر