بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

omid_zedbaz

کاربر سایت
Oct 2, 2015
17
سلام دوست عزیز...
برادر من شما تا بحال از شاتل وایرلس گرفتی که انقدر محکم حرف میزنی؟.... بچه هایی که از من مشاوره گرفتن همه رو با سند بهشون چه میزان دانلود چه پینگ رو نشون دادم که هیچ مشکلی نداره...دوست داشتی باز هم برات اینجا میذارم...سرویس وایرلس با سرویس خط تلفن فرق داره این هزاربار، بعدم عزیز من سرویس آرت 1 نامحدود تو خود سایت شاتل هم بری توضیحات کامل رو داده من با ارت 1 120 گیگم دانلود کردم بدون مشکل ... کجا سرویس اینترنت نامحدود بهت میدن سرعت 3 مگ بر ثانیه یعنی شما یه فایل 1 گیگی رو ظرف 4 دقیقه میگیری اونم فقط ماهیانه 30 هزار تومن... خوبه آدم یکم انصاف داشته باشه تا چیزی رو خودش تست نکرده الکی تخریب نکنه....

بنده وایرلس شاتل نداشتم Adsl داشتم و از سال 88 مشتریشون بودم خودتون تصور کنید که چقدر وضعشون خرابه که مشتری 6 سالشون هم میره از جای دیگه میگیره و شک دارم وضعیت وایرلسشون از adsl بهتر باشه در ضمن رو همه ی range ip هاشون مشکل نیست و ممکنه یه نفر واسش
مشکل ایجاد بشه یکی هم نشه بستگی به gateway هایی داره که اینترنتش ازشون رد میشه . در ضمن اگه منظورتون همین سرویسی هست که یکی از دوستان اینجا گفت 700 تومان فقط هزینه نسبشه فکر کنم سرویس dedicated بگیرید بهتره مشکلی هم نداره !

و خاک بر سر این شاتل که کرم اخرشون رو سر اونایی که میخوان سرویسشون جمع اوری بشه هم میریزن ما رو 10 روز معطل کردن که سرویس رو از رو خط بردارن در صورتی که باید 3 روزه این کار رو انجام بدم

منی که اومدم اینجا نظر دادم از سال 88 ازشون سرویس Adsl داشتم که نظر دادم و وظیفم بود که بیام اینجا و بگم که چقدر وضعیت بد بود
در ضمن شما هزینه ای هم که کردی برای این سرویس رو هم بگو .

آخرین ویرایش:

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
تایید میشه ! پینگ هم فاجعه ست !
مخابرات از شنبه تا حالا بعضی وقتا شب ساعت 6 به بعد بعضی وقتا صبح طرفای 8 و 9 قطع میشه زنگ زدم 2020 میگه ایراد از خودتونه ما اختلالات اصلا نداریم برین تنظیمات مودمتونو انگولک کنید درست میشه. :))

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
بنده وایرلس شاتل نداشتم Adsl داشتم و از سال 88 مشتریشون بودم خودتون تصور کنید که چقدر وضعشون خرابه که مشتری 6 سالشون هم میره از جای دیگه میگیره و شک دارم وضعیت وایرلسشون از adsl بهتر باشه در ضمن رو همه ی range ip هاشون مشکل نیست و ممکنه یه نفر واسش
مشکل ایجاد بشه یکی هم نشه بستگی به gateway هایی داره که اینترنتش ازشون رد میشه . در ضمن اگه منظورتون همین سرویسی هست که یکی از دوستان اینجا گفت 700 تومان فقط هزینه نسبشه فکر کنم سرویس dedicated بگیرید بهتره مشکلی هم نداره !

و خاک بر سر این شاتل که کرم اخرشون رو سر اونایی که میخوان سرویسشون جمع اوری بشه هم میریزن ما رو 10 روز معطل کردن که سرویس رو از رو خط بردارن در صورتی که باید 3 روزه این کار رو انجام بدم . خواهشا هم اگه برای شاتل شما کار میکنی اطلاعات الکی نیا ایجا بده

منی که اومدم اینجا نظر دادم از سال 88 ازشون سرویس داشتم که نظر دادم

شما رفتی با هزینه های بالا یه سرویس گرون خریدی خوب معلومه که واستون مشکل پیش نمیاد , از هر شرکت دیگه هم بگیری مشکل نداره , منم اگه میتونستم انقدر هزینه بکنم میرفتم اصلا سرویس dedicated میگرفتم که هیچ مشکلی نداشته باشه ولی شما در نظر بگیر خیلی از کسایی که اینجا میان نظر میدن برای اینترنتشون اینقدر هزینه نمیکنن . من الان سرویس 1 ساله با 64 گیگ از پارس انلاین خریدم شد 64 تومان , شما چقدر هزینه کردی ؟ برای هزینه کابل کشی و نصب چقدر هزینه کردی ؟

رفیق عزیز من خودم 7 ساله دارم از شاتل سرویس میگیرم و تمام مشکلاتی که شما میگی من تو بخش میزان مصرف و سرعت داشتم که روی خط تلفن کلی مشکل خوردم... من نه جزو کارکنان شاتلم نه سودی بهم میرسه من فقط دوستان رو راهنمایی کردم...منم مثل شما یه مودم 70 تومنی داشتم یه زمانی با اکو هم شروع کردم و از سر اجبار بخاطر فیبر نوری مجبور شدم این سرویس رو بگیرم برای من هم هزینه سنگینی بود بخوام 400 تومن هزینه اینترنت مزخرف بکنم ولی خوب مجبور شدم و اینکارو کردم ولی خوب کیفیت سرویس حداقل راضیم کرد من با 60 kb دانلود میکردم اونم با قطع شدنو snr 6 فاجعه بود...الان 3 مگ در ثانیه که با این قیمتا اگر همچین سرویس رو بخوای بگیری باید کلی هزینه ماهانه بدی...بعدم دوست عزیز اون 700 تومن که اونا میگن سقفشه هیچوقت همچین قیمتی نمیشه بچه های دیگه هم اینجا گرفتن...الان هم از ماهی 30 تومن تا 60 تومنم بخاطر تغییر آرت هزینه کردم...در مورد سرویس dedicated صحبت کردی اون با هزینه ی خیلی باای ماهیانه شاید 100 تومن به بالا بتونی 256 بگیری که اونم تازه تقسیم بر 8 کن سرعتت میشه 32 ثابت تا قیام قیامتم دانلود کنی سرعتت پایین نمیاد ولی خوب هزینه رو هم بسنج من الان تو بیشترین حالت مصرفم ماهی 60 تومن میدم آرت 5 و کمترین ماهی 30 تومن آرت 1 و سرعتم 3 مگ در ثانیست...درکل هر کسی بر اساس نیازش سرویسی رو تهیه میکنه و من فقط قصدم راهنمایی دوستان بوده والا من همه تو بخش هایی با شاتل مشکل دارم و انتخاب همه بین بد و بدتره....

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
سلام دوست عزیز...
کلا نامحدود توی ایران نداریم همشون یه سقفی دارن برای دانلود من روی آرت 1 120 گیگم زدم ،محدودم بشم یه آرت میرم بالاتر بلافاصله سرعت میشه همون.... پینگش با 4.2.2.4 138 و با 8.8.8.8. هم همینقدره ...من خودم فیفا 15 رو آنلاین بازی میکنم مشکلیم ندارم ...دوستان دیگر هم تو صفحات قبلی این تاپیک که این سرویسو گرفتن از بازی بتلفیلد بصورت آنلاین و پینگشون تصاویری قرار دادن... کلا اگر محدوده ی شما پوشش داشته باشه یکروز هماهنگ میکنن باهاتون و سر 1 ساعت سرویس رو تحویلتون میدن ... کیفیت این سرویس اصلا قابل قیاس با adsl که روی خط تلفن هست نیست ...حالا باز بچه هاید یگه که گرفتن میتونن بیان اینجا نظرشون رو بگن....
هرچی بیشتر دربارش میخونم بیشتر وسوسه میشم بگیرم فقط نگران اینم که نکنه یعد یه مدت کیفیت سرویساشونو بیارن پایین اونوقت ما بمونیمو یه آنتن...
چند تا سوال داشتم ازت... سرعت دانلودت ۳ مگ یا نت ۳ مگ بهت دادن؟ سرعتت با سرور های خارجی چطوره چون من شنیدم میگن ۲۰۰-۳۰۰ بیشتر نیست... سوال آخرمم اینه اگه آرت ۱ بگیریم یا آرت ۵ فرقی تو سرعتشون هست یا همشون یه سرعت ثابت دارن؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
بچه ها خونه ی ما قدیمی ساز.بعد قبلا داتک داشتم الان مخابرات دارم.گفتم بیان ی خط جدید بکشن روش پارس آنلاین بگیرم.اومدن بکشن چیز خاصی نباید بهشون بگم.ممنون جواب بدید

sent with LG G4

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
نه رفیق هیچ فرقی نمیکنه تو سرعتت با سرور داخلی کلا 3 مگه در ثانیست البته بالاترم میره تا 5 مگ ولی رو 3100 ثایته... ولی تو سرعت خارجیت فرق میکنه هرچی آرت بالاتر باشه سرعت خارجیتم بالاتر میره رو آرت 1 120 سرعت خارجی... ولی خوب برای خارجی با ماهی 9 تومن میتونی سرعت خارجیتم بکنی همون 3 مگ... در اصل پروموشن شما رو شاتل رو حول و حوش 25 مگ میبنده که 1 به 8 میشه 3مگ و خورده ای البته اینم دانلود زیاد داشته باشی طبق همه ی isp ها محدود میشی و سرعتت مطابق با سرعت همون آرت میشه که فقط با تغییر آرت و یه آرت بالا رفتن قابل حله... جدیدا خیلی رو میزان دانلود رو این سرویس ها کیلید کردن چون سرعت بالاست یهو یه حجم عظیمی میشه دانلود کرد ولی خوب در کل برای بازی آنلاین پینگ عالیه برای دانلود بی دردسرم خوبه....

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
این هم های وب همین الان وصل شد .. فک نکنم بد باشه :D .. فعلا که راضی ام بره زیر تست ببینم وا می ده یا نه !

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
نه رفیق هیچ فرقی نمیکنه تو سرعتت با سرور داخلی کلا 3 مگه در ثانیست البته بالاترم میره تا 5 مگ ولی رو 3100 ثایته... ولی تو سرعت خارجیت فرق میکنه هرچی آرت بالاتر باشه سرعت خارجیتم بالاتر میره رو آرت 1 120 سرعت خارجی... ولی خوب برای خارجی با ماهی 9 تومن میتونی سرعت خارجیتم بکنی همون 3 مگ... در اصل پروموشن شما رو شاتل رو حول و حوش 25 مگ میبنده که 1 به 8 میشه 3مگ و خورده ای البته اینم دانلود زیاد داشته باشی طبق همه ی isp ها محدود میشی و سرعتت مطابق با سرعت همون آرت میشه که فقط با تغییر آرت و یه آرت بالا رفتن قابل حله... جدیدا خیلی رو میزان دانلود رو این سرویس ها کیلید کردن چون سرعت بالاست یهو یه حجم عظیمی میشه دانلود کرد ولی خوب در کل برای بازی آنلاین پینگ عالیه برای دانلود بی دردسرم خوبه....
آقا دمت گرم خیلی لطف کردی. شرمنده انقدر سوال میپرسم. امروز دیگه میخوام زنگ بزنم بگیرم
فقط یه چیزی این ۹ تومنو باید بهشون چی بگم؟ بگم ۹ میدم سرعتت سرور خارجم ببرید بالا بعد شما چه ارتی رو پیشنهاد میکنید برای دانلود؟ (حدودا ۲۰۰-۳۰۰ گیگ در ماه)

- - -ویرایش - - -

آقا دمت گرم خیلی لطف کردی. شرمنده انقدر سوال میپرسم. امروز دیگه میخوام زنگ بزنم بگیرم
فقط یه چیزی این ۹ تومنو باید بهشون چی بگم؟ بگم ۹ میدم سرعتت سرور خارجم ببرید بالا بعد شما چه ارتی رو پیشنهاد میکنید برای دانلود؟ (حدودا ۲۰۰-۳۰۰ گیگ در ماه)

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام
دوستان من 10 مگ آسیاتک دارم چند روز بیشتر نیست وصل کردم ولی سرعتش تو ساعت رایگان روی 250 هستش!!...کسی میدونه مشکل از چیه یا نداشته چنین سرعتی رو؟...زنگ هم میزنم میگه نرماله!!!

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
آقا دمت گرم خیلی لطف کردی. شرمنده انقدر سوال میپرسم. امروز دیگه میخوام زنگ بزنم بگیرم ������
فقط یه چیزی این ۹ تومنو باید بهشون چی بگم؟ بگم ۹ میدم سرعتت سرور خارجم ببرید بالا������ بعد شما چه ارتی رو پیشنهاد میکنید برای دانلود؟ (حدودا ۲۰۰-۳۰۰ گیگ در ماه)

- - -ویرایش - - -

نه داداش اون وی پی ان جداست ربطی به شاتل نداره یوقت چیزی نگی بهشونا گرفتی سرویس آرت 1 بگیر مشکلی نداره... در مورد اون وی پی انم پ.خ بده ادرس سایتو میدم از اونجا بگیری...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر