بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,511
نام
Nightwing
داداش در مورد این سرویس بیشتر توضیح میدی ؟ واقعا نامحدوده ؟ با این سرعت و قیمت ؟
توضیحات دوستمون درسته
تعرفه هاش مثل همون ADSL +2 هست منتها چیزی که ایشون اشاره نکرد بهش قیمت و هزینه این آنتن هست که روی پشت بام نصب میشه
من سفارش دادم حدود ۵۰۰ تا ۷۰۰ فقط هزینه خود آنتن و کابل کشیش میشه . البته یک بار این هزینه رو میدین بعدش دیگه هر تعرفه ای می تونین انتخاب کنید
۲ نوع آنتن داره با توجه به شرایط محیطی هرکدوم نیاز باشه نصب می کنن
P2P کلا سرویس گرونی هست اما به مراتب از ADSL بهتره حداقل اینجا ! مخصوصا برای یکی مثل من که خطم فیبر نوریه و از هیچ کجا نمی تونم ADSL بگیرم. مخابرات هم داغونه
وایمکس ایرانسل هم داشتم فاجعس :D بیخود نیست شاتل رتبه اول و داره تو ایران

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
hfto_1.png

:d:d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دوس عزيز شما از چه isp نت گرفتين؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
من ایران نیستم عزیز این هم اینترنت وایرلس خوابگاه ما هستش.
ISP ما هم خود دانشگاه ما هستش. Warsaw university of technology
سرعتش خیلی خوبه ولی خوب اصلا به پای اینترنتی که توی دانشگاه های آمریکا هستش نمیرسه.

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
سلام. دوستان من ۱ مگ نامحدود مخابرات دارم سرعتش بد نیس ولی پینگش جدیدا ر....ه اصلا نمیتونم باهاش بتل و تایتان رو آنلاین بزنم. پشتیبانیشم انقد خوبه که میگه کلا هیچی به ما ریط نداره.... الان میخوام عوضش کنم. از اونجایی که حجم دانلود من زیاده ( حدودا ۲۰۰ گیگ تو هر ماه) یه isp خوب واسه غرب تهران که هم سرعتش خوب باشه هم پینگش برا بازی معرفی کنید. اینم بگم من الان art 5 شاتل رو دیدم به نظر بد نمیومد...
دوستان کسی نیست از این art 5 استفاده کرده باشه و در مورد سرعتش و پینگش برای بازی اطلاعاتی بده؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
من از مخابرات سرویس میگیرم که البته سرویسمون کرده (اراک هستم) دیگه نمیتونم به xboxlive وصل بشم شما هم چنین مشکلی رو دارین؟ از دوستان کسی اطلاع داره که دارن چه به روز نت میارن؟

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
توضیحات دوستمون درسته
تعرفه هاش مثل همون ADSL +2 هست منتها چیزی که ایشون اشاره نکرد بهش قیمت و هزینه این آنتن هست که روی پشت بام نصب میشه
من سفارش دادم حدود ۵۰۰ تا ۷۰۰ فقط هزینه خود آنتن و کابل کشیش میشه . البته یک بار این هزینه رو میدین بعدش دیگه هر تعرفه ای می تونین انتخاب کنید
۲ نوع آنتن داره با توجه به شرایط محیطی هرکدوم نیاز باشه نصب می کنن
P2P کلا سرویس گرونی هست اما به مراتب از ADSL بهتره حداقل اینجا ! مخصوصا برای یکی مثل من که خطم فیبر نوریه و از هیچ کجا نمی تونم ADSL بگیرم. مخابرات هم داغونه
وایمکس ایرانسل هم داشتم فاجعس :D بیخود نیست شاتل رتبه اول و داره تو ایران
رفیق عزیز اون قیمتی که میگم سقفشه بمنم گفتن 600 ولی با انتن میکروتک کارم حل شد کلا در اومد با هزینه سرویسم 390... در ضمن شاتل مودم وای فای با دو پورت لن هم به سرویستون اضافه میکنه اگر دارید حتما بگید حذف کنن. برا همینه که سقفشو انقدر گفته...

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
رفیق عزیز اون قیمتی که میگم سقفشه بمنم گفتن 600 ولی با انتن میکروتک کارم حل شد کلا در اومد با هزینه سرویسم 390... در ضمن شاتل مودم وای فای با دو پورت لن هم به سرویستون اضافه میکنه اگر دارید حتما بگید حذف کنن. برا همینه که سقفشو انقدر گفته...
اینا خودش هزینسا ، اون انتن خودش امواج مضر نداره ؟:/

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
اینا خودش هزینسا ، اون انتن خودش امواج مضر نداره ؟:/
هزینت رو تقسیم کن به 12 ماه سال ببین ارزش داره برای 60kb ماهی 45 بدی یا یدفعه 390 تا 430 بدی بعد فقط ماهی 30 تومن و سرعتت 3مگ در ثانیه باشه و مشکل پینگ و قطع شدنو اینحرفارو نداشته باشی... بعدم رفیق اینو بالای پشت بوم میزنن اگرم داشته باشه واسه شما اتفاقی نمیفته:)

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
هزینت رو تقسیم کن به 12 ماه سال ببین ارزش داره برای 60kb ماهی 45 بدی یا یدفعه 390 تا 430 بدی بعد فقط ماهی 30 تومن و سرعتت 3مگ در ثانیه باشه و مشکل پینگ و قطع شدنو اینحرفارو نداشته باشی... بعدم رفیق اینو بالای پشت بوم میزنن اگرم داشته باشه واسه شما اتفاقی نمیفته:)
سلام دوست عزیز. این مطالبی که گرفتیو خوندم به نظرم جالب میومد. من الان خودم مدت زیادیه تو لیست انتظار شاتلم پتو این مدتم مخابرات منو سرویس کرده... این نتی که میگی نامحدوده یا محدود؟ (چون من ماهی میانگین ۲۰۰ گیگ دانلود دارم). پینگشو برای بازی آنلاین تست کردی شما؟

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
سلام دوست عزیز. این مطالبی که گرفتیو خوندم به نظرم جالب میومد. من الان خودم مدت زیادیه تو لیست انتظار شاتلم پتو این مدتم مخابرات منو سرویس کرده... این نتی که میگی نامحدوده یا محدود؟ (چون من ماهی میانگین ۲۰۰ گیگ دانلود دارم). پینگشو برای بازی آنلاین تست کردی شما؟
سلام دوست عزیز...
کلا نامحدود توی ایران نداریم همشون یه سقفی دارن برای دانلود من روی آرت 1 120 گیگم زدم ،محدودم بشم یه آرت میرم بالاتر بلافاصله سرعت میشه همون.... پینگش با 4.2.2.4 138 و با 8.8.8.8. هم همینقدره ...من خودم فیفا 15 رو آنلاین بازی میکنم مشکلیم ندارم ...دوستان دیگر هم تو صفحات قبلی این تاپیک که این سرویسو گرفتن از بازی بتلفیلد بصورت آنلاین و پینگشون تصاویری قرار دادن... کلا اگر محدوده ی شما پوشش داشته باشه یکروز هماهنگ میکنن باهاتون و سر 1 ساعت سرویس رو تحویلتون میدن ... کیفیت این سرویس اصلا قابل قیاس با adsl که روی خط تلفن هست نیست ...حالا باز بچه هاید یگه که گرفتن میتونن بیان اینجا نظرشون رو بگن....

mrezah

کاربر سایت
Jul 28, 2015
12
لعنت بر اين شانس امروز اومدن تست كنن براي سرويس ptp شاتل گفتن سيگنال نداريم نميشه موندم چيكار كنم نت از اين بهتر فكر نكنم باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر