بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mrezah

کاربر سایت
Jul 28, 2015
12
البته اون نصابه كه اومد گفت تا يك يا دو ماه ديگه چند تا دكل ميخوان بزنن كه اون موقع منم ميتونم بگيرم ولي چطوري تا اون موقع تحمل كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,987
نام
احمد
البته اون نصابه كه اومد گفت تا يك يا دو ماه ديگه چند تا دكل ميخوان بزنن كه اون موقع منم ميتونم بگيرم ولي چطوري تا اون موقع تحمل كنم

p2p های دیگه مثل رسانه یا پتیاک رو امتحان کنید اونا هم خوب هستن ...

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,528
نام
Nightwing
4755221651.png

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,619
سلام دوستان
من بندرعباس زندگی میکنم و از اونجایی که خط تلفنمون فیبر نوریه هیچ شرکتی adsl برامون اراعه نمیده. وقتی فهمیدم سرویسی به اسم p2p هست تماس گرفتم با نمایندگی شاتل ولی اسمی از سرویس p2p نبرد گفت که یه سرویس داریم به اسم وایرلس خانگی که میان انتن وصل میکنن و بستگی به مکانمون هم داره که قدرت سیگنالش خوب باشه یا نه. تعرفه هاشم اونقدر ارزون نیست جدا از هزینه ی نصب 400 هزارتومنی تعرفه ی 4 مگابیتش یک ماهه ده گیگ 80 هزار تومن و نامحدودش هم 360 هزار تومن هست! حالا میخواستم بدونم این سرویس همون P2P هست؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,528
نام
Nightwing
عزیز این تست ها رو برای چی می زارین ؟

4755361007.png

4755338352.png

4755343535.png
یعنی چی برای چی میزارین؟ برای شما گذاشتم مگه که می پرسی؟

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من بندرعباس زندگی میکنم و از اونجایی که خط تلفنمون فیبر نوریه هیچ شرکتی adsl برامون اراعه نمیده. وقتی فهمیدم سرویسی به اسم p2p هست تماس گرفتم با نمایندگی شاتل ولی اسمی از سرویس p2p نبرد گفت که یه سرویس داریم به اسم وایرلس خانگی که میان انتن وصل میکنن و بستگی به مکانمون هم داره که قدرت سیگنالش خوب باشه یا نه. تعرفه هاشم اونقدر ارزون نیست جدا از هزینه ی نصب 400 هزارتومنی تعرفه ی 4 مگابیتش یک ماهه ده گیگ 80 هزار تومن و نامحدودش هم 360 هزار تومن هست! حالا میخواستم بدونم این سرویس همون P2P هست؟
وایرلس خانگی نشنیده بودم تاحالا :D درست گفته اما فقط یه هزینه آنتن و کابل کشی داره تعرفش اصلا فرقی با سرویس ADSL نداره
اما برای ماهایی که فیبر نوری داریم واقعا چاره دیگه ای نیست

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,619
وایرلس خانگی نشنیده بودم تاحالا :D درست گفته اما فقط یه هزینه آنتن و کابل کشی داره تعرفش اصلا فرقی با سرویس ADSL نداره
اما برای ماهایی که فیبر نوری داریم واقعا چاره دیگه ای نیست

پس خودشه! اره واقعا بخاطر همین فیبر نوریه اشک منو در اوردن این شرکت ها یبار میگن اینترنت میدیم یبار میگم نمیدیم! من چند وقت پیش پارس انلاین با امادگی از اینکه کاملا میتونن از خطمون پشتیبانی کنن ثبت نام کردم اما بعد از یه هفته باهام تماس گرفتن گفتن ما نمیتونیم بهتون اینترنت بدیم و مخابرات بهمون گفته به این خط فقط خودم اینترنت میدم(!) جدی میگم!! بعدش رفتم مخابرات گفتم جریان چیه؟ اونا هم بدون هیچ توضیح خاصی گفتن کلا خط شما adsl پشتیبانی نمیکنه و من هم کلا بیخیال شدم. وایمکس مبینت هم گرفتم که اون واقعا افتضاحه. حالا امیدوارم این یکی جواب بده.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,528
نام
Nightwing
پس خودشه! اره واقعا بخاطر همین فیبر نوریه اشک منو در اوردن این شرکت ها یبار میگن اینترنت میدیم یبار میگم نمیدیم! من چند وقت پیش پارس انلاین با امادگی از اینکه کاملا میتونن از خطمون پشتیبانی کنن ثبت نام کردم اما بعد از یه هفته باهام تماس گرفتن گفتن ما نمیتونیم بهتون اینترنت بدیم و مخابرات بهمون گفته به این خط فقط خودم اینترنت میدم(!) جدی میگم!! بعدش رفتم مخابرات گفتم جریان چیه؟ اونا هم بدون هیچ توضیح خاصی گفتن کلا خط شما adsl پشتیبانی نمیکنه و من هم کلا بیخیال شدم. وایمکس مبینت هم گرفتم که اون واقعا افتضاحه. حالا امیدوارم این یکی جواب بده.
آره متاسفانه اینجا اینطوریه
اما از بابت p2p خیالت راحت چه از لحاظ کیفیتش چه سرعت
میمونه پینگ که اون و بعد وصل سرویس باید زنگ بزنی کاهش بدن واقعا داستانی شده این پینگ

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
آره متاسفانه اینجا اینطوریه
اما از بابت p2p خیالت راحت چه از لحاظ کیفیتش چه سرعت
میمونه پینگ که اون و بعد وصل سرویس باید زنگ بزنی کاهش بدن واقعا داستانی شده این پینگ
البته این شاتل ام زیاد اذیت میکنه نمیزاره مصرف کنیم که :| همیشه وسط ماه سرعتمو کم میکنن بخاطر مصرف بالا مجبورم یه هزینه اضافه ام بدم 8-| با هزینه سرویس اینترانت ام حساب کنیم ماهی 48 تومن سر اینترنت در میاد با این هزینه ماهی 90 گیگ حداقل دانلود میکنم باقیش بماند

mrezah

کاربر سایت
Jul 28, 2015
12
كسي اينجا p2p پتياك يا رسانه رو داره؟ سرعتش چطوره مثلا من اگه سرويس ١٢٨ نامحدودش رو براي اين سرويس بگيرم سرعتش چقدره؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,562
سلام دوستان

4 مگ 80 تومن؟
من P2P شاتل دارم 8 مگ با 5 گیگ ماهی 45 تومن.
سرعتش مثل p2p شاتل هست؟ يعني حداقل ٣mB بر ثانيه

شاتل هیچوقت سرعتش 3 مگ نشده...ماله حداکثر 1 مگ شده.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,528
نام
Nightwing
دوستان من یه مودم D-Link 2750 دارم تازه ۱ سال شده خریدم و وای فایش به مشکل خورده
مودم خوب سراغ دارین ؟
۲۷۸۰ دی لینک چطوره؟ میخوام فرکانس ۵ و بالای ۳۰۰ باشه چی پیشنهاد می کنید؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
دوستان من یه مودم D-Link 2750 دارم تازه ۱ سال شده خریدم و وای فایش به مشکل خورده
مودم خوب سراغ دارین ؟
۲۷۸۰ دی لینک چطوره؟ میخوام فرکانس ۵ و بالای ۳۰۰ باشه چی پیشنهاد می کنید؟
8990 TP-link چیز خوبیه ۳ تا انتن ۲ تا داخل داره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر