بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Crazy Joker

کاربر سایت
Oct 29, 2010
174
نام
Hossein
نامحدود های های وب واقعا نامحدود هستن یعنی هرچی دانلود کنی سرعت رو نمیارن پایین ؟ بعد تو الان اسم سرویست چیه و با چه سرعتی دانلود می کنی ؟
این پیشگامان هم که میگی قطعی زیاد داره شاید مربوط به منطقه ایی که تست کردی باشه یا به نظرت کلا همه جا قطعی زیاد داره ؟
الان رفتم تو وب سایت پیشگامان اصلا سرویس نامحدود نداره که :|
برای نامحدود پیشگامان باید تماس بگیری(دو ماه هست از روی قسمت تعرفه سایتشون برداشتند.)
برای های وب هم نه سرعت نمیارن پایین.
در حال حاضر من دارم از سه تا ISP سرویس میگیرم :
1-های وب 8 مگابیت با حجم 8 گیگ ماهیانه 25 هزار تومان (فشفشه 15 گیگ 9 هزار تومان همش میگیرم)
2-پیشگامان 1 مگابیت نامحدود ماهیانه 50 هزار تومان
3-سیستک (وایرلس) 256 نامحدود ماهیانه 36 هزار تومان
از هر کدوم از اینا یه استفاده می کنم.مثلا سیستک واسه آنلاین بازی کردن.پیشگامان واسه بیشتر سایت های وطنی و جاهایی که محدودیت زمانی برای دانلود نداره و میشه سرفرصت دانلود کرد.های وب هم واسه جاهایی که محدودیت زمانی داره(مثلا یه تورنت رو که زیاد seeder نداره رو توی مولتی شیر آپ میکنم و از اون جایی که مولتی شیر محدودیت زمانی 60 روزه داره واسه تورنت های عمومی با های وب دانلود میکنم که زود تموم بشه...الان میام میگن چرا گفتی مولتی شیر:d تبلیغ شد...)
بیشتر سرویس های شرکت های مختلف رو توی 4 منطقه از کشور تست کردم.(چالوس-دزفول-عظیمیه کرج-تهرانسر).البته هیچ چیز قطعی نیست شاید همه حرف هام توی منطقه مخابراتی شما بشه کشک.ولی مطمئن باش منطقه مخابراتیت هرچقدر هم بد باشه به اندازه توکلی تهرانسر داغون نیست.یه جمله رو بعد از چند بار زنگ زدن به پشتیبانی پیشگامان می شنوی : مشکل سراسریه.یعنی هر وقت زنگ می زنی میگن مشکل سراسریه میگم پس چطوری های وب و سیستک قطع نشده میگه غیر ممکنهo:-)

آخرین ویرایش:

Crazy Joker

کاربر سایت
Oct 29, 2010
174
نام
Hossein
این های وب نامحدود 256 سرعتش چنده؟
بعد از چند گیگ دانلود سرعت رو میارن پایین؟
سرعت دانلودش حدود 30 کیلوبایت اینا میگرده.تا یکی دو ماه پیش که نامحدوشو داشتم هرچقدر دانلود میکردی سرعت پایین نمی آورد الان رو درست نمی دونم ولی فکر نکنم تغییری کرده باشه.
از من میشنوی نگیر چون فقط یه ساله نامحدود میده...اومدیمو به هر دلیلی راضی نبودی اونوقت باید یک سال استفاده کنی تازه خیلی سرویس های نامحدودشو نسبت به پیشگامان گرون تر میده.

kest

کاربر سایت
Jun 5, 2012
44
با سلام خدمت همه دوستان
من آبادان زندگی میکنم و میخواستم اینترنت برای گیم بگیرم و سرعت دانلود اصلا برام مطرح نیست فقط پینگ پایین و نداشتن پکت لاس برام مطرحه.من بازی آنلاین call of duty 6 , call of duty 8 , dota2 رو بازی میکنم و میخوام نتی بگیرم که در سرورهای ایرانی call of duty 6 , 8 پینگ 30 یا زیره 30 بده و سرورهای خارجی زیر 120 . حال با این تفاسیر اینترنت از کدوم شرکت بگیرم؟!! شنیدم راصد چنین پینگی رو میده.درسته؟!
با تشکر

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
سرعت دانلودش حدود 30 کیلوبایت اینا میگرده.تا یکی دو ماه پیش که نامحدوشو داشتم هرچقدر دانلود میکردی سرعت پایین نمی آورد الان رو درست نمی دونم ولی فکر نکنم تغییری کرده باشه.
از من میشنوی نگیر چون فقط یه ساله نامحدود میده...اومدیمو به هر دلیلی راضی نبودی اونوقت باید یک سال استفاده کنی تازه خیلی سرویس های نامحدودشو نسبت به پیشگامان گرون تر میده.

مرد مومن اینطوری که تو میگی های وب اصلا burst نداره که بخواد سرعت رو کاهش بده !
سرعت دانلود شبانش چقدرـه ؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
با سلام خدمت همه دوستان
من آبادان زندگی میکنم و میخواستم اینترنت برای گیم بگیرم و سرعت دانلود اصلا برام مطرح نیست فقط پینگ پایین و نداشتن پکت لاس برام مطرحه.من بازی آنلاین call of duty 6 , call of duty 8 , dota2 رو بازی میکنم و میخوام نتی بگیرم که در سرورهای ایرانی call of duty 6 , 8 پینگ 30 یا زیره 30 بده و سرورهای خارجی زیر 120 . حال با این تفاسیر اینترنت از کدوم شرکت بگیرم؟!! شنیدم راصد چنین پینگی رو میده.درسته؟!
با تشکر

از همسایه هات بپرسی بهتر به نتیجه میرسی! ممکنه یکی تو شهرتون نتش با isp خاصی خوب باشه ولی مال تو بد باشه!!!

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
پارس انلاین حال منو داره بهم میزنه. !! صد درصد تا اخر هفته تخلیه میکنم میرم پیشگامان

آخرین ویرایش:

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
اسیاتک بدون این که خبر بده ساعتای شبانه رو یک ساعت کم کرده :| منم از اس ام اس تموم شدن حجم ساعت 1.20 نصف شب فهمیدم :|
از گلوتون پایین نره :|

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
پارس انلاین حال منو داره بهم میزنه. !! صد درصد تا اخر هفته تخلیه میکنم میرم پیشگامان

منطقه مخابراتی کجا هستی ؟ پیشگامان رو تست کردی حتما بیا اطلاع بده .

اسیاتک بدون این که خبر بده ساعتای شبانه رو یک ساعت کم کرده :| منم از اس ام اس تموم شدن حجم ساعت 1.20 نصف شب فهمیدم :|
از گلوتون پایین نره :|

الان ساعات شبانش چند تا چند شده ؟ سرعت دانلود چند میده بهت ؟ کلا راضی هستی یا نه ؟

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
منطقه مخابراتی کجا هستی ؟ پیشگامان رو تست کردی حتما بیا اطلاع بده .

الان ساعات شبانش چند تا چند شده ؟ سرعت دانلود چند میده بهت ؟ کلا راضی هستی یا نه ؟
شبانش شده 2 تا 8 .
نوسان داره یه شب 400 تا میده یه شب از 30 بالا نمیره . من دانلودام از تورنت هستش با اون معیار میگم .

hoor

کاربر سایت
Nov 9, 2010
137
دوستان چطوره:d
سرور پاریس
البته اشاره کنم که مجبور به خرید vps شدیم
3931312946.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر