بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
منم چند روزه قعطی زیاد دارم . پارس آنلاین تهران

دلمون به همین پارس آنلاین خوش بود که اونم به فنا رفت, ISP درست حسابی دیگه ایی هم که نمیشه همه یه ایرادی دارند!!!دارم به آسیاتک فکر میکنم اگر خوب بود به اون کوچ کنم!!

دادا میگم تو پنل کاربریت در پارس آنلاین مال تو هم سریس 2048 MB رو برداشتند؟!! مال من که برداشته شده

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
512
دلمون به همین پارس آنلاین خوش بود که اونم به فنا رفت, ISP درست حسابی دیگه ایی هم که نمیشه همه یه ایرادی دارند!!!دارم به آسیاتک فکر میکنم اگر خوب بود به اون کوچ کنم!!

دادا میگم تو پنل کاربریت در پارس آنلاین مال تو هم سریس 2048 MB رو برداشتند؟!! مال من که برداشته شده

الان یه سرویس add کردن به نام 2 مگ با 6 گیگ شبانه!! 12 ماهه 291تومن!!!!!! عجب دزدایی!

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
شاتل هم بدجور خراب شده... قبلا سرعتا خیلی بالا بود اما الان کم شده... پینگش هم رفته بالا...بعضی سایتهای خارجی رو بدجور دیر باز می کنه... شبانه اش هم عملا حذف شده...

مخابرات سرویس های 2 مگش چجوریه؟؟... سرعت و پینگش خوب هست...شبانه نخواستیم همون سرعت تو روز رو خوب بدن بسه...

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,295
این پارس انلاین هم جالبه سرویس ۲۵۶ محدود دارم ! دیروز سرعت رو ۴۰ کیلوبایت قفل بود ! الان سرعت رفته تا ۹۰۰ کیلوبایت :|

طبیعیه سرویس های حجمی محدود همیشه روی سرعت بالا بسته میشن که سریعتر حجم تموم کنید شارژ کنید :D

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776

2048 کیلو بیت رو برنداشتن . اومدن چندتا سرویس دیگه هم اضافه کردن که سقف ترافیک شبانه داره .

من دو هفتس دارم درمورد ISP های دیگه اینجا سوال می کنم هیچ کس جواب نمیدـه :|

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
من دو هفتس دارم درمورد ISP های دیگه اینجا سوال می کنم هیچ کس جواب نمیدـه :|

از لعن و نفرین میترسن!!:D تازگیا جوری شده که حتی نت عالی همسایتم بگیری تضمینی نیست که مث همسایت خوب باشه!!! تنها راهت تجربه ست!!

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
دوستان من بسته نیترو 12 مگ های وب گرفتم ولی سرعت دانلودش همون 80 kb/s سرویس 512 هست!!چرا این طوریه؟!!!!

شما از های وب راضی هستی ؟
سرعتش چطوره برا تهران ؟ پینگش چی ؟
بعد سرویس 512 ـش رو از 5 صبح تا 8 صبح رایگان زده امکان داره بعد از یه مدتی ساعتش رو تغییر بدن ؟ تا حالا این کار رو کردن یا نه ؟

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
شما از های وب راضی هستی ؟
سرعتش چطوره برا تهران ؟ پینگش چی ؟
بعد سرویس 512 ـش رو از 5 صبح تا 8 صبح رایگان زده امکان داره بعد از یه مدتی ساعتش رو تغییر بدن ؟ تا حالا این کار رو کردن یا نه ؟

والا من که تهران نیستم.بد نیس.عالیم نیست.فکر نکم که بازه رایگانشو تغییر بدن.پینگش بد نیست.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
پارس آنلاین دستت درد نکنه!! خیلی خری!!:)
امروز پیغام اومده که اعات رایگان شبانه دیگه رایگان نیست! یک سوم قیمت دیگه!:|
تاریخ شروع این طرح مزخرفشون هم 10 آذره!:|

پ.ن : مثل اینکه من دیر فهمیدم!!:D همه خبر داشتن!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
دوستان نظرتون راجب های وب چیه ؟ من راجب طرح فشفشه ـش که با 9 تومن میذاره 15 گیگ با سرعت 700 یا 800 دانلود بکنی شنیدم
کیفیت و خدماتشون در چه سطحه ؟ کلا می ارزه بگیرم یا نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر