بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

par30game

کاربر سایت
Aug 12, 2013
35
نیازی به مدرک نیست. در سایت مخابرات شما درخواست افزایش پهنای باند می دهین و بعد از 2 ساعت اعمال میشه.
این هم سرعت دانلود:
61090568680045843253.jpg
ممنون امیر جان من یه خط پارس انلاین دارم مخوام برم مخابرات زنگ زدم 2020 گفت کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب خط میخواد گفت پیک میفرسته راست میگه؟
دیگه چیزه دیگه ای نمیخواد ؟
میگن خود صاحب خط باید بره مخابرات قضیه چیه؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اقا داستان این تبلیغ رو سایت چیه برای کم کردن پینگ؟ برای کنسول جواب میده؟
من کانکشن تست رو امتحان کردم که فقط میشد باهاش پینگ بگیری با 4.2.2.4 رو 90 اینا شد پینگم....

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
اقا داستان این تبلیغ رو سایت چیه برای کم کردن پینگ؟ برای کنسول جواب میده؟
من کانکشن تست رو امتحان کردم که فقط میشد باهاش پینگ بگیری با 4.2.2.4 رو 90 اینا شد پینگم....

آقا یکی بیاد لطف کنه همینی که داداشمو.ن گفت رو بشکافه واسمون :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
من زنگ زدم پشتیبانی گفت که فکر نمیکنم رو کنسول جواب بده چون باید کانکشن بسازی....
کسی میدونه رو کنسول میشه کانکشن ساخت ؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
من زنگ زدم پشتیبانی گفت که فکر نمیکنم رو کنسول جواب بده چون باید کانکشن بسازی....
کسی میدونه رو کنسول میشه کانکشن ساخت ؟

اگه xbox داری نمیدونم اما با PS3 بعد از ساخت کانکشن و وصل شد بهش با برنامه PS3Prox میتونی اینترنت رو از کامپیوتر بگیری بجای مودم (شاید اینجوری پینگ با کنسول درست بشه)

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
امروز به طرز عجیبی سرعت اسیاتک اومده پایین تا دیروز 400 بود الان شده 200 زنگ زدم پشتیبانی تلقن گویا میگه 25 نفر در صف انتظار هستن احتمالا سراسری باشه

////////////
بعد از 20 دقیقه که وصل شده میگه برو تو ساین میهن دانلود یه فایل دانلود کن سرعتش رو بگو ...دانلود کردم روی 350 بود بهش گفتم 200 گفت طبیعی هست :|
البته قبل از اینکه زنگ بزنم میدونستم میخواد همچین چیزی بگه ...توی یه پستی که همین امروز صبح آسیا تک رو شرح داده بودم اینو گفته بودم

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اگه xbox داری نمیدونم اما با PS3 بعد از ساخت کانکشن و وصل شد بهش با برنامه PS3Prox میتونی اینترنت رو از کامپیوتر بگیری بجای مودم (شاید اینجوری پینگ با کنسول درست بشه)
فكر كنم ميشه اينترنت رو بين PC و PS3 share كرد.ديگه نيازي به Ps3prox نيست.

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
بعضی ها میگن شانسی adsl رو خطتت کار میکنه :))

21.png

2896424515.png

- - -ویرایش - - -

امروز به طرز عجیبی سرعت اسیاتک اومده پایین تا دیروز 400 بود الان شده 200 زنگ زدم پشتیبانی تلقن گویا میگه 25 نفر در صف انتظار هستن احتمالا سراسری باشه

////////////
بعد از 20 دقیقه که وصل شده میگه برو تو ساین میهن دانلود یه فایل دانلود کن سرعتش رو بگو ...دانلود کردم روی 350 بود بهش گفتم 200 گفت طبیعی هست :|
البته قبل از اینکه زنگ بزنم میدونستم میخواد همچین چیزی بگه ...توی یه پستی که همین امروز صبح آسیا تک رو شرح داده بودم اینو گفته بودم

خب اینقدر پول میدن برای سرور میهن دانلود برای همچین مواقعی دیگه :))

parspn1

کاربر سایت
Apr 29, 2013
53
ممنون امیر جان من یه خط پارس انلاین دارم مخوام برم مخابرات زنگ زدم 2020 گفت کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب خط میخواد گفت پیک میفرسته راست میگه؟
دیگه چیزه دیگه ای نمیخواد ؟
میگن خود صاحب خط باید بره مخابرات قضیه چیه؟
این همون کسی نیست که هی میخواست کریو بده؟
آخه یکم لحنش شبیه بود.
برای کم کردن پینگ هم من شنیدم که *** ایرانی پینگ رو خیلی خوب میکنه فقط بدیش اینه که هم محدودیت حجمی داره هم گرونه واسه این گفتن که فکر کنم این سرویسی که جدید تو سایت تبلیغش رو گذاشتن هم روش کارش شبیه همون چیز پی ان ایرانیه که محدودیت حجمی داره.

آخرین ویرایش:

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
این همون کسی نیست که هی میخواست کریو بده؟
آخه یکم لحنش شبیه بود.
برای کم کردن پینگ هم من شنیدم که *** ایرانی پینگ رو خیلی خوب میکنه فقط بدیش اینه که هم محدودیت حجمی داره هم گرونه.

اگه خودشم باشه مسدود شده دیگه...

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
[h=1]ظرفیت پهنای باند اینترنت کشور افزایش یافت[/h]
ظرفیت اینترنت کشورمان با 10 گیگابیت بر ثانیه افزایش برابر با STM1 64 از 73 گیگابیت بر ثانیه برابر با STM1 463 به 83 گیگا بیت بر ثانیه برابر با STM1 527 افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، مهندس حسن کریمی - مدیر کل مهندسی عملیات شبکه دیتا این شرکت - با اعلام این مطلب افزود: این ظرفیت به مشتریان پهنای باند زیرساخت اعم از شرکت هایPAP و شرکتهای مخابرات استانی و سایر مشتریان بخش دولتی و خصوصی واگذار می شود.

قابل ذکر است ظرفیت پهنای باند کشورمان از سال 85 که تامین شبکه دیتای کشور به شرکت ارتباطات زیرساخت واگذار شد با رشدی 19 برابری از STM1 28 به STM1 527 افزایش یافته است.

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
ظرفیت پهنای باند اینترنت کشور افزایش یافت

ظرفیت اینترنت کشورمان با 10 گیگابیت بر ثانیه افزایش برابر با STM1 64 از 73 گیگابیت بر ثانیه برابر با STM1 463 به 83 گیگا بیت بر ثانیه برابر با STM1 527 افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، مهندس حسن کریمی - مدیر کل مهندسی عملیات شبکه دیتا این شرکت - با اعلام این مطلب افزود: این ظرفیت به مشتریان پهنای باند زیرساخت اعم از شرکت هایPAP و شرکتهای مخابرات استانی و سایر مشتریان بخش دولتی و خصوصی واگذار می شود.

قابل ذکر است ظرفیت پهنای باند کشورمان از سال 85 که تامین شبکه دیتای کشور به شرکت ارتباطات زیرساخت واگذار شد با رشدی 19 برابری از STM1 28 به STM1 527 افزایش یافته است.

خو کی به ما میرسه ؟ :D
سرعت زیاد میشه ؟ پینگ خوب میشه ؟
اصلا میشه ؟

روحانی چاکریم ( مچکریم خز شد دیگه :D )

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ظرفیت پهنای باند اینترنت کشور افزایش یافت

من می گم چرا امروز از این سرعت 30 کیلو بایت من چرا 10 دیگه کم شد...پس دلیلش این بوده.
اینا افزایش پهنای باند می دن نمی دونم چرا یک مگ من سرعتش از 30 میشه 20 تا .:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر