بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستان یه روتر adsl دارم. منتها شیر نمیشه. مثلا وقتی با pc آنلاینی باید دیسکانکت کنی تا با موبایل باز کانکت شی. مودم هم بریج + یوزر و پس! :d راهس هست بدون تغییر بریج شیر بشه بدون مشکل؟

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
دوستان یه روتر adsl دارم. منتها شیر نمیشه. مثلا وقتی با pc آنلاینی باید دیسکانکت کنی تا با موبایل باز کانکت شی. مودم هم بریج + یوزر و پس! :d راهس هست بدون تغییر بریج شیر بشه بدون مشکل؟
مودم رو بذار روی حالت ppp بعد هم پی سی رو با لن یا یو اس بی به رویتر وصل کن و موبایل رو هم با وایرلس به ap وصل کن.

- - -ویرایش - - -

ممنون از راهنماییتون
عزیز من زغالی مال این داتک ....... فلان شده هست.
512 محدود که مثلا باید بترکونه رو همین الان تست برات میزنم تا بدونی مخابرات همچین بد هم نیست

result/2897662564]
2897662564.png
[/URL]
زغالی منظورم سرویسش بود یعنی من ارزون ترینش رو خریدم که مثلا نباید اینطوری باشه ولی تست گذاشتم در ضمن من خودم مخابرات دارم و میدونم مخابرات یکی از بهترین پینگ های ایران رو میده و برای بازی های انلاین مناسب تر هست.

Death King

کاربر سایت
Jun 16, 2012
188
نام
Hamed
اينم وضعيت نت ما 512 مخابرات يعني به معناي واقعي كلمه ر****ده
هميشه به همين صورته هزار بار به پشتيبانيش زنگ زدم ولي هيچ اثري نداشته يه سري ببو گلابي نشستن نميتونن جواب بدن اصن
خلاصه كه پينگ من فقط از ساعت3 صبح الي 10 صبح عالي و بدون lost ميشه
77235369078443988977.jpg

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان من اشتراک 5 گیگ 20 تومن جهت کاهش پینگ از این دوستمون گرفتم و پینگم رسید به 90 تا 100 ولی تو کنسول عمل نمیکنه حتی با پ روکسی هم وصل شد ولی تو عمل با کنسول جواب نمیده ..برای پی سی بازا خوبه...الان اشتراک به کارم نمیاد هر کی خواست رفاقتی 15 تومن میدم...:d
84995058.png

اینم کاهش پینگ با فرانکفورت...

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
دوستان من اشتراک 5 گیگ 20 تومن جهت کاهش پینگ از این دوستمون گرفتم و پینگم رسید به 90 تا 100 ولی تو کنسول عمل نمیکنه حتی با پ روکسی هم وصل شد ولی تو عمل با کنسول جواب نمیده ..برای پی سی بازا خوبه...الان اشتراک به کارم نمیاد هر کی خواست رفاقتی 15 تومن میدم...:d
84995058.png

اینم کاهش پینگ با فرانکفورت...

چی شد دقیقا؟ یه برنامس که پینگ رو برده پایین یا چی؟ نفهمیدم منظورت رو..

MILAD-91

کاربر سایت
Feb 24, 2013
15
نام
میلاد
آقا این کانکشن تست پینگ محشره واسه من که عالی جواب داد.فقط عاجزانه تقاضا میکنم یکی کامل نحوه share کردنش با ps3 رو توضیح بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر