بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
2575467857.png

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آقا دیگه دست قشنگ را باید بزنید :d به مناسبت فرا رسیدن نوروز سال 1392 مهندسین مبتکر و نابغه مخابرات موفق شدن یکبار دیگر رنگ و بوی تازه ای به سرعت اینترنت جهانی بدهند.:))
512 مخابرات هستند با یک پینگ یونیک که عمرا کسی تا حالا دیده باشه.
69695849543554091417.png

بخدا وندی خدا اگر برای سلامتی این مهندسین با تجربه و نابغه مخابرات صلوات نفرستی مشغول و زمبه ای.
توی همه جای دنیا کلی خرج می کنند و متخصصین تخریب پرورش می دهند اما اینجا توی ایران شما بهترین تخریب کنند ها را در هرزمینه که بخواهید با قیمت ناچیزی می توانید پیدا کنید.باز بگید ایران جای بدی است.

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
آقا ما برا این ADSL مخابرات خواستیم از طریق سایتشون ثبت نام کنم ، وقتی سرعت بالای 128 انتخاب میکنی شماره موافقت نامه با پهنای باند میخواد ، اونجا چی باید وارد کنیم ؟!(آقا جواب بدین ممنون میشم !) اینم لینک ثبت نام :
http://crmtct.tct.ir/pasna/systems/services/html/AdslRequestsManagement.shtm
(شماره 2020 و 2828 رو هم که معرفی کرده در رابطه با تلفنه نه ADSL ! )

fori

کاربر سایت
May 11, 2011
46
چشمم کف پاتون با این پینگها... والا ما که از این چیزا نداریم تو ولایتمون... حداقل تستهای شماها رو میبینیم به زندگی در مملکت امیدوارم میشیم!

اینم وضع ما با پارس آنلاین:

2323.png

:)):-o:(:((;;):-o:-s:-/=)):p)x;)=((:-/

Persian-Punk

کاربر سایت
Mar 12, 2013
14
آقا ما برا این ADSL مخابرات خواستیم از طریق سایتشون ثبت نام کنم ، وقتی سرعت بالای 128 انتخاب میکنی شماره موافقت نامه با پهنای باند میخواد ، اونجا چی باید وارد کنیم ؟!(آقا جواب بدین ممنون میشم !) اینم لینک ثبت نام :
http://crmtct.tct.ir/pasna/systems/services/html/AdslRequestsManagement.shtm
(شماره 2020 و 2828 رو هم که معرفی کرده در رابطه با تلفنه نه ADSL ! )

شماها قرار نیست متوجه بشین این محدودیت های لعنتی برداشته شده ؟
چرتو پرته هیچی نمی خواد بزنی تا 2 مگ آشغالای بیچ آزاد گذاشتن ...
نکته باحالش اینه که اصلا نمی تونی ثبت نام کنی میگی نه همه Field ها رو پر کن بعد بزن اونوقت می بینی که Error میده ...:p
تلفنی Reg کن ...

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام کسی با رایتل تجربه داشته؟
تو تهران خوب ج میده؟

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

من رفیقم تهران داره میگه راضی هستش و سرعت ایناشم میگه خوبه حالا خودم به شخصه 2 روز بعد پیششم دقیق میگم بهتون چطوریه .

thx

کاربر سایت
Aug 27, 2010
76
نام
Ali
این مبین نت واقعا شرکت بیخودیه ها واقعا اصلا به سرعت و قطعی کاری ندارما همه شرکتها از این قضایا دارن چون دست خودشون نیست ولی مبین نت سوای اینا قسمته پرداخت هاش و فرستادن مدارک و از این قبیلشم افتضاحه

من الان حدود 2 سال میشه که مبین نت دارم بعد ار این همه مدت برای من SMS اومده که مدارک شما کامل نیست لطفا نسبت به تکمیل ان اقدام کنید

اگر ADSL نمیتونید بگیرید برید از ایرانسل بگیرید ولی از مبین نت نگیرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر