بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
دوستان وضعیت پینگ پارس انلاین خیلی وخیمه ؟!! من تازه میخوام از پارس انلاین بگیرم !
من تبریزم اگه کسی از پارس انلاین تبریز پیگ بگیره بذاره ممنون میشم .

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
داشتم وارتاندر بازی میکردم یهو دیسکانکت شدم.۳ بار پشت سر هم.تست گرفتم یهو اینو دیدم/:)
کسی میدونه مشکل چی بوده؟اخه الان دیگه مشکلی ندارم.تا ۱۰ دقیقه اینطوری بود:-/

شرمنده از نوشتن این پست.جای بهتری ندیدم

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
داشتم وارتاندر بازی میکردم یهو دیسکانکت شدم.۳ بار پشت سر هم.تست گرفتم یهو اینو دیدم/:)

یک هفته میشه که منم این مشکل رو دارم. مگه نمیبینی یهو از تیم سپیک قطع میشم؟
دارن توی اینترنت دست کاری میکنن و این نوشته به معنی قطعی اینترنت از مبدا هست.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,732
اسیا تک هم بعد از 5 روز پُکید :|
تو این 4 5 روزه 37Gb دانلود کردم با سرعت 300 400 دانلود کردم اما امشب سرعتم اومد روی 30 40 !
این بهم ثابت شد که تو ایران کم کم داره بند و بساط اینترنت جم میشه !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407

داش مهدی منم اینطوری شدم امشب . لینک به خارج رو قطع کردن دلیلشم خودشون میدونن بعد از 5 دقیقه درست شد . به اینترنت وصل بودم ولی فقط سرورهای داخلی نه خارجی .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
اسیا تک هم بعد از 5 روز پُکید :|
تو این 4 5 روزه 37Gb دانلود کردم با سرعت 300 400 دانلود کردم اما امشب سرعتم اومد روی 30 40 !
این بهم ثابت شد که تو ایران کم کم داره بند و بساط اینترنت جم میشه !

خوب زیاد دانلود کنین از یه حدی بگذرین خودش اتوماتیک بار سرعتتونو کم میکنه . من اینو پارس انلاین بودم دیدم به عینه . خانومه میگفت مثلا 512 نامحدود میگیرین وقتی از 30 گیگ دانلودتون بیشتر بشه تو 1 ماه اگه مثلا سرعتتون 80 بوده 30 گیگ رو که بگذرونین سیستم خودش سرعتتونو کم میکنه و میره رو 15 کیلو بایت . شمام دقیقا همینجوری شدین .

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,732
خوب زیاد دانلود کنین از یه حدی بگذرین خودش اتوماتیک بار سرعتتونو کم میکنه . من اینو پارس انلاین بودم دیدم به عینه . خانومه میگفت مثلا 512 نامحدود میگیرین وقتی از 30 گیگ دانلودتون بیشتر بشه تو 1 ماه اگه مثلا سرعتتون 80 بوده 30 گیگ رو که بگذرونین سیستم خودش سرعتتونو کم میکنه و میره رو 15 کیلو بایت . شمام دقیقا همینجوری شدین .
اینو موقه قرار داد پرسیدم گفتن شما سرویس 2 میگ بگیرید سرعت شبانش زیر 150 نیست !
قبلا از فن اوا سرویس داشتم خوبیش این بود که شبانه رایگانش دقیقا همون سرعتی میشد که گرفته بودم ! من 1 مگ ش رو استفاده میکردم زیر 120-30 نبود !

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
قبلا از فن اوا سرویس داشتم خوبیش این بود که شبانه رایگانش دقیقا همون سرعتی میشد که گرفته بودم ! من 1 مگ ش رو استفاده میکردم زیر 120-30 نبود !

پشتیبانیش زنگ زدین که ببینن چی شده .

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367

داداش شما چه تعرفه ای استفاده میکردی؟؟؟من خودم از اسیاتک 512 با ترافیک 10گیگ دارم ولی سرعتش تو روز با هزار سلام و صلوات به 30-40 میرسه سرعت شبانه هم که رسما وجود نداره.به نظرت اگه بخوام 2 مگ نامحدود بگیرم از چه شرکتی بگیرم ؟؟؟؟

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
حاضرم قسم بخورم مبین نت اشغالترین شرکت توی دنیا هستش از 10 تا سایت 9 تاش رو باز نمیکنه الان 5 روزه که نه گوگل رو بازمیکنه نه یاهو نه فیزبوک :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر