بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
مسعود خان کی حوصله داره این چرتو پرتاشونو بخونه که بعد اعصاب خورد شه . مثل همیشه دمت گرم 1 خلاصه بزار :D . یکی میگه نمیزاریم یکی میگه میزاریم .

سلام
یه ای اس پی خوب تو اصفهان میشه معرفی کنید
پینگش خوب باشه نامحدود هم باشه

من صبا نت دارم راضی هستم . شاتلم خوبه . کلا اصفهان اینترنتش خوبه . نامحدود نخر چون محدوده و سرعت کم تری داره . 128 صبا نت دارم 200-300 دارم دانلود میکنم . ولی بعضی موقع ها پینگ خراب میشه و پهنای باند مجانیش افتضاحه .
..
من ساعت 3 (وقتی سرویس مجانی شروع میشه ) با یوزر پس خودم و بدون یوزر پس مجانی سرعت افتضاح شد . بزور باز میکرد اه .

MASOUD69

کاربر سایت
Jan 22, 2010
36
جونم براتون بگه که میگه تا دو ماه دیگه 20 گیگ اضافه میکنیم!
میگه اینکه سرعت اینترنت بد هست تقصیر ما نیست! تقصیر قانون گذار هست که میگه 128 نباید بیشتر بدین و همین رو بین 10 نفر شیر کنید!
بعدش میگه الان در اواخر برنامه چهارم هستیم و باید در برنامه چنجم پهنای باند رو به 500 گیگ برسونیم!
بعدش گفت اکثر کشور های دنیا دیتا سنتر ملی دارن برای همین اینترنت اونها ارزون هست و بیشتر اطلاعاتشون در داخل خاک خودشون رد و بدل میشه اما در کشور ما همه اطلاعات به بیرون میره!

• Like
Reactions: Fallen Soul

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ایران موقعیتش کاملا استراتژیکه که بشه مرکز تبادل اینترنت بین اسا و اروپا و آفریقا ! اما صد حیف هیچکی حالیش نیست که این کارا سود بیشتری داره تو دراز مدت حداقل میخهواین بچاپین اونطوری بهتر میچاپین ...

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
امروز یک کارایی کردن رو آنتنم که نوسانم رفع شده. مثلا نوسانم اینطوری بود.=150.170
الان:
ufbwaxqmwummnnxqjqli.png

http://www.irupload.ir/images/ufbwaxqmwummnnxqjqli.png

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
پس یعنی این مشکل پینگ برا همس یا فقط منو توییم ؟! :|

این رسانه هم امتحانش رو پس داد !!! فردا زنگ میزنم تکلیفمو باهاشون روشن میکنم ! :|

این لتنسیم تو بازی ، البته پینگ بالای 200 بود ! (سرور ایرانی)
i10473_dedust20000.jpg

اینم پینگ با یکی از سرورای ایرانی ـه CSS ! همه پینگا زیر 70 ـه !
i10474_Untitled.png

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
اره مال منم بد جور چند وقته خرابه .
زهر که کلا قطع بود !الانم که کانکت شده یه page رو به زور بالا میاره )x
پینگم که 4.2.2.4 شده 500)x)x
زنگم میزنیم چرتوپرت جواب ادم رو میدن!!!!!!!!!!!!!
کلا شرکت دزدی هستن!
128 تشون با 1 مگشون هیچ تفاوتی نداره!

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
کسی هست که پارس انلاین داشته باشه و قبلا مشکل MTU داشته باشه ولی الان حل شده باشه؟
اگه مودم عوض کردین چه مودمی خریدین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر