بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

AMIR MGS

کاربر سایت
زهر که کلا قطع بود !الانم که کانکت شده یه page رو به زور بالا میاره )x
پینگم که 4.2.2.4 شده 500)x)x
زنگم میزنیم چرتوپرت جواب ادم رو میدن!!!!!!!!!!!!!
کلا شرکت دزدی هستن!
128 تشون با 1 مگشون هیچ تفاوتی نداره!
دوستم اصفهان صبانت 1 مگ خریده سرعت دانلودش 150 هست فکر کنم چون اپدیت 1 گیگ و 500 مگی رو توی 4 ساعت دانلود کرده نمیدونم چرا صبانت گند زده؟؟یعنی کلا خراب کرده.حالی به حالی هست
این دفعه کوسه نزده این ها خودشون گاز گرفتند

™MASOUD 3

کاربر سایت
زهر که کلا قطع بود !الانم که کانکت شده یه page رو به زور بالا میاره )x
پینگم که 4.2.2.4 شده 500)x)x
زنگم میزنیم چرتوپرت جواب ادم رو میدن!!!!!!!!!!!!!
کلا شرکت دزدی هستن!
128 تشون با 1 مگشون هیچ تفاوتی نداره!

دوست عزیز منم صبانت دارم ولی من 1مگ داشتم خیلی بهتر بود الان 128 دارم 20 ثانیه رو 116 هست سرعت بعد میشه 60 وقتی 1مگ داشتم هیچوقت قطع نمیشدم اما الان چرا.پینگ 128 دو رو بره 400 هست اما اون اموزشی که بچه ها گذاشتن دستکاری dns و اینا تاثیر داره واسه من نگاه کن الان دستکاری کردم

hamed_1989

کاربر سایت
اینم نتیجه اینترنت 1 مگ!!!!!!!

1400179206.png

Ἁlireza

کاربر سایت
وایمکس ایرانسل خوبه ( تهران ) ؟
اگه اهل بازي آنلايني به هيچ وجه وايمكس نگير ! پينگاشون افتضاحه !!!

========

مثكه همه ي نتا تركيده !!
قبل از اين يه نكته اي رو ميخواستم بگم !
قبل از اين كه نتا بتركه ( ٢ ساعت پيش ) پينگم با ٤.٢.٢.٤ و ٨.٨.٨.٨ زير ١٧٠ بود ولي با سروراي ايراني بالاي ٢٥٠ ! حتي پينگم با گوگل و ياهو و بازيسنتر زير ١٨٠ بود ! بنظرتون مشكل از چي بوده !؟

آخرین ویرایش:

asmail

کاربر سایت
اگه اهل بازي آنلايني به هيچ وجه وايمكس نگير ! پينگاشون افتضاحه !!!

========

مثكه همه ي نتا تركيده !!
قبل از اين يه نكته اي رو ميخواستم بگم !
قبل از اين كه نتا بتركه ( ٢ ساعت پيش ) پينگم با ٤.٢.٢.٤ و ٨.٨.٨.٨ زير ١٧٠ بود ولي با سروراي ايراني بالاي ٢٥٠ ! حتي پينگم با گوگل و ياهو و بازيسنتر زير ١٨٠ بود ! بنظرتون مشكل از چي بوده !؟
من از تمام رفیقام پرسیدم برای اونا هم به همین صورت هست!
پینگاشون شده 300 تا 600 !
اکثر شرکتها هم دچار مشکل شدن
...................................................................................................
یه چیز جالب همین الان فهمیدم قبلا من با سایت speedtest وقتی تست میگرفتم پینگم بالا بود !ولی با 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 پینگم 130 بود!
اما الان با speedtest پینگ خیلی خوبه ولی با 4.2.2.4 پینگ مرده

آخرین ویرایش:

MASOUD69

کاربر سایت
خوب جمیعا سلوات بفرستید دوستان! همین صفحه پیش از زبون جناب رئیس زیر ساخت خبر اضافه شدن 20 گیگ رو دادم هاااا.....
پینگ من به 2650 رسیده! یعنی میره طبقه 7 اسمون یه سلام به بهشتیان عزیز میکنه و یه چایی میزنه و برمیگرده!
پینگ adsl هم همون 400 میزنه! اما وقتی چیز پی ان رو میزنم میشه 160 !!!!! عالیه! :D

SHAKH00

کاربر سایت
سرعت من چند ساعته زیره 5 کیلو بایته اونم به صورت نوسانی خیلی دیر صفحه باز میکنه پینگم الان شده 3014 با یاهو در حالی که قبل از این مشکلات پینگم با یاهو 150 بود
512 شاتل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند