بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
مگه از 256 نامحدود انتظار بیشتر از این دارین ؟
بله :| محدودش رو آیدین داره دیگه سرعت دانلودش روهم دیدین ! رو 400 تا 700 میچرخه !!! زنگ زدم گفت این سرویس رو بگیرین سرعت دانلودش همونه ! حالا فردا همون 1 مگ محدود رو میگیرم !

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
اینا خودشون mtu رو عمرا تغییر بدن. من سر این mtu اینقدر باهاشون بحث کردم که دیگه خسته شدم رفتم مودم رو عوض کردم. این تغییرات شبکشون هر چی هست الان پینگ بهتر شده حالا کامل تغییر کنه و اگه پینگ همین طوری بهتر بمونه که خوبه
بعید می دونم همین طور بمونه!
الآن که سرعت این قدر بالا هست و پینگ پایین فقط به خاطر این هست که خیلی جاها قطع هست و شبکه خلــوت.
بذار دوباره درست شه...
MTU دقیقاً از دیشب عوض شد بعد از قطعی. یکی دو تا Node میانی هم از رنچ IP شماره 10 اضافه شده که نشون می ده از مخبرات یا سازمان دیگه ای؟ هست. حالا نقشش چیه خدا داند!

Mila:D

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بله :| محدودش رو آیدین داره دیگه سرعت دانلودش روهم دیدین ! رو 400 تا 700 میچرخه !!! زنگ زدم گفت این سرویس رو بگیرین سرعت دانلودش همونه ! حالا فردا همون 1 مگ محدود رو میگیرم !
یعنی میخوای با ماهی 20 تومن 700 کیلو نامحدود بگیری؟ :))

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
یعنی میخوای با ماهی 20 تومن 700 کیلو نامحدود بگیری؟ :))
ماهی 40 تومنه ! :D
چیکار کنم ؟! سرعت دانلود رو به ترافیک ترجیه بدم یا ترافیک رو به سرعت دانلود ؟! :( آخه پیر میشم تا 7 گیگ رو بخوام دانلود کنم ! :(

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ماهی 40 تومنه ! :biggrin1:
چیکار کنم ؟! سرعت دانلود رو به ترافیک ترجیه بدم یا ترافیک رو به سرعت دانلود ؟! :( آخه پیر میشم تا 7 گیگ رو بخوام دانلود کنم ! :(
با ماهی 400 تومن هم بهت نمیدن!! مطمئن باش!
مشکلی که تو اری همه دارن! همه...

.
راستی امروز ماکسنت بهم 2 گیگ حجم جایزه داد! (خوبه یه خارجی اینجا نیست مسخرمون کنه)
..........
بچه ها یه تصمیم گرفتم:
1. الان 1 مگ adsl دارم و 2 مگ وایرلس!
میخوام یدونه اکانت مونواره هم بگیرم که سرعتش یه 700 800 کیلویی باشه واسه دالنود فیلم و بازی و ویندوز و...
نظرتون چیه؟
یه جای ارزون معرفی میکنید؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
بعید می دونم همین طور بمونه!
الآن که سرعت این قدر بالا هست و پینگ پایین فقط به خاطر این هست که خیلی جاها قطع هست و شبکه خلــوت.
بذار دوباره درست شه...
MTU دقیقاً از دیشب عوض شد بعد از قطعی. یکی دو تا Node میانی هم از رنچ IP شماره 10 اضافه شده که نشون می ده از مخبرات یا سازمان دیگه ای؟ هست. حالا نقشش چیه خدا داند!
mtu که عوض نشده همون 1300 هست:|

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
دیشب پارس انلاین برای من از ساعت 8 تا 12 قطع بود ولی درست شده الان هم که 5 ساعت رو وب ام هیچ قطی هم نداره!!!!!!! اگر برای شما قطی داره تنها راه برای درست شدن اینه:
یک زنگ بزنید به پشتیبانی هر چیزی که تا به حال به گوشوتون خورده رو پشت تلفن یکبار خیلی راحت با صدای بلند تکرار کنید.(همین کار رو بنده دیشب انجام دادم فقط کار به بد دهنی نرسید. فقط دو تا اربده کشیدم! همین)

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
ماهی 40 تومنه ! :D
بابا سرعتتت خیلی هم خوبه .
نامحدود خیلی بهتر از محدوده شک نکن .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
آدم این خبر هارو که میشنوه چند سال جوان میشه! :d

هفته‌نامه «صبح صادق» با ابراز نگرانی از تلاش‌های آمریکا برای ایجاد شبکه اینترنت موازی (اینترنت در چمدان) در ایران٬ از مقام‌های جمهوری اسلامی خواسته برای مقابله با آن تدابیری اتخاذ کنند.

روزنامه نیویورک تایمز چندی پیش اعلام کرد دولت آمریکا تلاش می‌کند اقدام بین‌المللی برای ایجاد شبکه‌های اینترنت و تلفن‌های موبایل «جایگزین» را در کشورهای استبدادی رهبری کند.

هدف از اجرای این طرح فراهم کردن امکانات برای مردم و مخالفانی است که به خاطر ماهیت سرکوبگر حکومت‌ها از حداقل آزادی ارتباطات برخوردار نیستند.

این طرح که به پروژه «اینترنت در چمدان» مشهور شده٬ می‌تواند هر وسیله ارتباطی مثل تلفن همراه و یا یک رایانه شخصی را به مرکز یا موتور یک شبکه مستقل و نامرئی اینترنت بدل کند.

این طرح موجب افزایش نگرانی مقام‌های جمهوری اسلامی شده، به طوری که رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت خارجه نسبت به اجرای آن به دولت آمریکا هشدار داده بود.

هفته‌نامه «صبح صادق» ارگان سپاه پاسداران نیز در تازه‌ترین شماره خود از اجرای این طرح ابراز نگرانی کرده و خواستار «تشکیل قرارگاه سایبری و جذب هکرهای انقلابی» برای مقابله با آن شده است.

این هفته‌نامه همچنین توصیه کرده که مقام‌های جمهوری اسلامی با «اقدامات زیربنایی و کار کار‌شناسی، نظارت مستمر و رصد فعالیت دشمنان» خود را برای مقابله با این طرح آماده کنند.

بر پایه ارزیابی سازمان گزارشگران بدون مرز، نام ایران در فهرست ۱۰ کشوری است که دشمن اینترنت به شمار می‌رود.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
من سرویسم رو عوض کردم رفتم پارس 1mb گرفتم رو مودم که دیدم برام 2mb بسته ولی سرعت 70 زنگ زدم گفت مشکل از ماست !
راستی برای شبانه چطوریه ؟ سایت پارس هم که مشکل داره پس راهنمایی کنید ؟! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر