بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
پارس معلوم نیست داره با سرویساش چی کار میکنه. دیشب با لندن 190 پینگ میگرفتم با NY هم 270. اما قطعی زیاد شده زنگ زدم گفتن داریم درست میکنیم مشکل از ماست!!
----------------------------------------------------------------
دوستان من یه مودم linksys wag 120 n گرفتم برای پارس. این تا 30-40 دقیقه وصل هست به نت بعد قطع میشه. باید دوباره به مودم قبلی وصل کنم خط و بعد که وصل شد با اون قبلیه دوباره وصل کنم به linksys تا دوباره به مدت 30-40 دقیقه وصل باشه. کسی میدونه مشکل از چیه؟؟

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
پارس معلوم نیست داره با سرویساش چی کار میکنه. دیشب با لندن 190 پینگ میگرفتم با NY هم 270. اما قطعی زیاد شده زنگ زدم گفتن داریم درست میکنیم مشکل از ماست!!
----------------------------------------------------------------
دوستان من یه مودم linksys wag 120 n گرفتم برای پارس. این تا 30-40 دقیقه وصل هست به نت بعد قطع میشه. باید دوباره به مودم قبلی وصل کنم خط و بعد که وصل شد با اون قبلیه دوباره وصل کنم به linksys تا دوباره به مدت 30-40 دقیقه وصل باشه. کسی میدونه مشکل از چیه؟؟

منم از پارس سرويس دارم،
يه چند روزيه كه مشكل پيدا كرده ، منم يه 10 20 آن لاينم ولي بعدش يه دفعه قطع ميشه!!!!
بايد مودمو خاموش كنم و بزارم يه ده دقيقه بعد وصل بشم تا درست شه...
مثله اينكه اين مشكل همگانيه متاسفانه
ديشب هم كلي فايل گذاشته بودم واسه دانلود كه هيچ كدوم دانلود نشدن به خاط اين مشكل، كلي ضد حال خوردم:(

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
پارس انلاین 256 دارم (تهران)! پینگ درست و حسابی نداره اما در عوض سرعتش عالیه شبانه هم از ساعت 1 تا 6 هست. من که سرعت شبانه همام هیچ فرقی نمیکنه بیشتر سرعت شبانه بین 190 تا 220 هست اما اگه خودش رو بکشه میاد رو 250 اونم برای 1 الی 2 دقیقه!
1349223615.png

1349229257.png
اقا شما چجوری 256 گرفتی؟
اینجا از 128 بیشتر نمیدن
اینم الان ما:
1349355502.png

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
واقعا الان جالبه!!!!!
سايت خود پارس آنلاين باز نميشه واسه من!!!!!:-/
امير جان اين 256 گرفتن كه ديگه كاري نداره كه، كارت دانشجويي، نامه شركت و .... داشته باشي حله.( من خودم هيچ كدوم از اينها رو هم ندادم :d )
واسه تست سرعت هم سرور هاي لندن و پاريس بهترن.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
این رسانه هم چقد خالی بنده ! :| عمرا سرعت دانلود من این نیست ! الان سرویسمو عوض کردم، 256 گرفتم سرعت دانلود به 50 هم نمیرسه !!

saeid71

کاربر سایت
Nov 19, 2010
130
نام
سپهر
http://www.speedtest.net/result/1349454057.png

http://www.speedtest.net/result/1349457999.png

http://www.speedtest.net/result/1349459547.png

128 شاتل ، فکر نکنم بشه حتی با بچه های داخل کشور هم آنلاین بازی کرد چه برسه به خارج ایران :-"

شما تهرانی شهرستانهای دیگه فرق دارن ( به امید خدا:d )
من دو روز دیگه 128 از شاتل میگیرم.بابا تست کردم پینگ به 4.2.2.4 حدود 240 بود،خوبه دیگه؟:-/

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
پارس آنلاین در حال تغییرات شبکه ای هست.
متأسفانه اکثر مناطق هنوز قطعی دارند.
اون بی سوادی که روتر رو Config کرده MTU رو گذاشته بود 1300!!! که به خیال خودش Performance بره بالا!
زنگ زدم پشتیبانی می گم این MTU ای که گذاشتید من نمی تونم لایو وصل بشم و 1364 حدالاقل باید بگذارید. لایو به کنار، سربار شبکه خودتون هم به شدت می ره بالا درستش کنید و این حرف ها. بنده خدا طرف اصلاً نمی دونست MTU چی هست!!! گفت اینی رو که می گین اختلال داره حالا درستش می کنند! زمان هم اصلا معلوم نیست.
ایول به برنامه ریزی ایرانی :-*:o)
کلاً خودشون هم نمی دونن دارن چه گندی می زنند.
از اون طرف مخابرات هم داره به نظرم یه تغییراتی می ده! خدا به خیر بگذرونه!!!
پ.ن. فقط دیشب که وصل شد با پینگ 100 با سرعت 350 دانلود می کردم :d

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
اون بی سوادی که روتر رو Config کرده MTU رو گذاشته بود 1300!!! که به خیال خودش Performance بره بالا!
زنگ زدم پشتیبانی می گم این MTU ای که گذاشتید من نمی تونم لایو وصل بشم و 1364 حدالاقل باید بگذارید. لایو به کنار، سربار شبکه خودتون هم به شدت می ره بالا درستش کنید و این حرف ها. بنده خدا طرف اصلاً نمی دونست MTU چی هست!!! گفت اینی رو که می گین اختلال داره حالا درستش می کنند! زمان هم اصلا معلوم نیست.
تو هم میری لایو پس لایو کجا بره :d
(شوخی کردم )

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
اینا خودشون mtu رو عمرا تغییر بدن. من سر این mtu اینقدر باهاشون بحث کردم که دیگه خسته شدم رفتم مودم رو عوض کردم. این تغییرات شبکشون هر چی هست الان پینگ بهتر شده حالا کامل تغییر کنه و اگه پینگ همین طوری بهتر بمونه که خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر