بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
دوستان.جواب سوال منو عنایت فرمایید لطفا:d

اينترنت مخابرات، اينترنته ديگه :d
تشريف ببريد مركز مخابراتتون، اقدام بكنيد.
2 3 مگا بيت كه بعيد مي دونم. ولي تا اونجا كه خبر دارم تا 256 مي دن ، بعضي ها مثله اينكه توي برخي از مراكز مخابراتي 512 هم گرفتن.
در مورد شهر ها هم اطلاعات خاصي ندارم.
اين هم تست الان من با لندن :
1348589139.png

ما كه راضي ايم.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان.جواب سوال منو عنایت فرمایید لطفا:d
خود مخابرات میده! باید برین امور مشترکین مخابرات تا بهتون بدن.
بدون پشتیبانی + بدون دیدن حجمتون که چقدر کم شده و... + پینگ بالا + سرعت کم

princeofpersia777744 پارس خیلی بهت حال داده! این سرعت برای پارس عادیه اما پینگ نه!

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
2 3 مگا بيت كه بعيد مي دونم. ولي تا اونجا كه خبر دارم تا 256 مي دن ، بعضي ها مثله اينكه توي برخي از مراكز مخابراتي 512 هم گرفتن.
مخابرات تهران به کاربر خونگی فقط 128 میده بیشتر نمیده .
اون دوستتون هم که خودتون گفتین باباش کارمنده مخابراته یعنی پارتی داره برای همین تونسته 256 بگیره.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
مخابرات تهران به کاربر خونگی فقط 128 میده بیشتر نمیده .
اون دوستتون هم که خودتون گفتین باباش کارمنده مخابراته یعنی پارتی داره برای همین تونسته 256 بگیره.

بله حرف شما درسته.
تا اونجا كه يادمه اين رفيقم بدون نوبت هم گرفتش :d

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد
دوستان من نمیدونم شما کدوم استان هستین . ولی برا ما که تو آذربایجان شرقی هستیم سرعت 2الی 3 مگابیت و 8 گیگ ترافیک رو برای کاربرای عادی میده 99500 تومن .

saeid71

کاربر سایت
Nov 19, 2010
130
نام
سپهر
دوستان چجوری میشه فهمید که یه شرکت شیر میکنه یا نه؟

به شرکتم گفتم آی پی اختصاصی میخوام (هزینه هم هر چی شد مشکلی نداره)، گفت همه اختصاصی هستن ، ما شیر نمیکنیم . . .
نظرتون رو بگید مرسی;)

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
من از پارس آنلاین(نمایندگی زاهدان) دارم،سرعت 1 مگ
شبها از ساعت 12 تا 6 صبح سرعت به شدت میاد پایین ولی در طول روز بد نیست،کار آدمو (بگی نگی) راه میندازه!
برای تهران که میام پیشنهاد میکنین از کجا بگیرم؟

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا

دوستام از دانشگاه آزاد زیاد تعریف کردن، ورداشتم لپتاپم رو آوردم یکم فایل دانلود کنم گفتم یه تستی هم بزارم.
یعنی رسما من از فردا خونه زندگیم رو جمع میکنم و میرم دانشگاه زندگی میکنم:d

اتفاقا منم که تازه دانشگاه قبول شده بودم صبح تا شب میموندم دانشگاه دانلود. سرعت حدود 5 مگا بایت بر ثانیه.بعد یه مدتی بی خیال شدم. اولش خیلی حال میداد ولی مثل بقیه چیزا بعد یه مدتی دیگه عادی بود فقط مواقعی که کسی فایل حجیم داشت میرفتم دانشگاه
یه خاطره جالبم این بود : یه روز یکی از دوستام یه لینکی داده بود واسه دانلود حدود 20 گیگ . حدود 1.5 تا 2 ساعت طول کشید براش دانلود کردم ریختم رو لپتاپ بعد شارژ لپتاپ قطع کردم شروع کردم ریختن رو هارد اکسترنال.جالب این بود سرعت ریختن رو هارد اکسترنال کمتر از سرعت دانلود بود چون برقم جایی نبود دوباره بزنم شارژ بشه (چون لپتاپ من رو باتری سرعت USB2 کم میشه در حد 3-4 مگابایت ) حدود 2 ساعت فقط طول کشید ریختم رو هارد.
(البته دانشگاه سراسری نه آزاد)

ایشاا... یه روزی اینترنت 10 مگم میاد تو این مملکت ولی مطمئن باش بعد یه مدتی عادی میشه.
برای اینکه اسپم نشه اینم وضعیت فعلی آسیاتک 1mb غرب تهران:
1349056048.png

1349063161.png

نمیدونم چرا پینگم با 4.2.2.4 شده 290 ؟؟؟

آخرین ویرایش:

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
پارس انلاین 256 دارم (تهران)! پینگ درست و حسابی نداره اما در عوض سرعتش عالیه شبانه هم از ساعت 1 تا 6 هست. من که سرعت شبانه همام هیچ فرقی نمیکنه بیشتر سرعت شبانه بین 190 تا 220 هست اما اگه خودش رو بکشه میاد رو 250 اونم برای 1 الی 2 دقیقه!
1349223615.png

1349229257.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر