بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,839
دوستان در خصوص اینکه صبانت نت تایپش رو 3 کرده و عملا نمیشه آنلاین بازی کرد نمیشه به جایی شکایت کرد؟
تو دنیا هیچکس اندازه من پیگیر نیست.به هر جا و هر سطح مدیریتی که فکر کنی شکایت کردم :D
در نهایت خودشون گفتن بهتره که از جای دیگه اینترنت بگیری که منم رفتم از شاتل گرفتم و خلاص شدم از دست صبانت.پس الکی وقتت رو تلف نکن و اگه برای بازی میخوای جمعش کن و از جای دیگه بگیر

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
622
تو دنیا هیچکس اندازه من پیگیر نیست.به هر جا و هر سطح مدیریتی که فکر کنی شکایت کردم :D
در نهایت خودشون گفتن بهتره که از جای دیگه اینترنت بگیری که منم رفتم از شاتل گرفتم و خلاص شدم از دست صبانت.پس الکی وقتت رو تلف نکن و اگه برای بازی میخوای جمعش کن و از جای دیگه بگیر
مشکلم اینه که تو یه مرکز مخابراتی مضخرف گیر کردم که از جای دیگه نمیتونم بگیرم :(
یه آموزش تو نت دیدم که نت تایپ رو اوپن میکرد نمیدونم واقعا جواب میده یا نه :|

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,839
مشکلم اینه که تو یه مرکز مخابراتی مضخرف گیر کردم که از جای دیگه نمیتونم بگیرم :(
نه جواب نمیده.وقتی میگم همه راهها رو رفتم،باور کن که رفتم :D
من حتی رفتم مودم جدید خریدم که پورت فورواردینگ ساپورت کنه و بتونم نت تایپ اوپن کنم یا چند راه دیگه که به فلان چی وصل شم یا فلان کار از تو ویندوز کنم ولی آخرش فهمیدم اینا برای نتی هست که محدود از طرف isp نباشه.وقتی خود isp بیاد محدود کنه شما کاریش نمیتونی بکنی

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
واقعا کاری نمیتونی انجام بدی باید نت رو عوض کنی.

• Like
Reactions: emaad.mir

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
912
نام
amin
پینگ مستقیم به یوتیوب و tracert بدون هیچ گونه قند شکن فندق شکن هیتلرشکن و صد البته v2ray ... اینترنت صد در صد ملی با تغییر dns

View attachment 305167
داداش من از این دانگل های 4G USB و سیمکارت همراه اول استفاده میکنم . فقط میخوام برم یوتیوب و اگر هم بشه دانلود کنم اگر هم دانلود انجام نشه زیاد مهم نیست. ( با افزونه های گوگل کروم میرفتم ولی گیر زیاد داشت و سرعت نداشت تازه دانلود هم نمشید انجام داد چون دانلود منیجر قبول نمیکرد و فقط با قندشکن میشد دانلود کرد ).
آیا این کارهایی رو که گفتید میتونم انجام بدم روی همون دوایس usb .؟؟
mod.JPG
اینم از قسمت تنظیمات هستش اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید.

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
امروز به طور جالبی روی شاتل و همراه اول اینستا رفع فیلتر شده حداقل برای منطقه امیراباد از هرکی پرسیدم تایید کرد هیچوقت نمیشد برای کل منطقه اینطوری بشه

اپدیت : جالبه ولی مثلا سرعت اینترنت من 1 مگابایته اینستا بدون شیلترفکن داره 200 کیلوبایت مصرف میکنه و یکم کنده
اما با شیلترفکن از سرعت کامل استفاده میکنه

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
امروز به طور جالبی روی شاتل و همراه اول اینستا رفع فیلتر شده حداقل برای منطقه امیراباد از هرکی پرسیدم تایید کرد هیچوقت نمیشد برای کل منطقه اینطوری بشه

اپدیت : جالبه ولی مثلا سرعت اینترنت من 1 مگابایته اینستا بدون شیلترفکن داره 200 کیلوبایت مصرف میکنه و یکم کنده
اما با شیلترفکن از سرعت کامل استفاده میکنه
برای منم چند هفتهای هست فیلتر نیست

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
حالا دیگه لودادین سیکش میکشن بزودی رو سامانتلم فیلترنیست ولی بنظرم جدی نگیرید تستای تیم سایبری همش دارن خودشون برای مانور روز موعود آماده میکنن :D
اره بابا از لو دادن گذشته دیگه مطمئن باش یکم دیگه همین انجمن رو شاید نتونیم باز کنیم
ولی برای من جالب بود که روی همه نت هام فیلتر نیست رایتل - ایرانسل - شاتل - همراه اول

• Like
Reactions: ALI PUNKER

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
912
نام
amin
اره بابا از لو دادن گذشته دیگه مطمئن باش یکم دیگه همین انجمن رو شاید نتونیم باز کنیم
ولی برای من جالب بود که روی همه نت هام فیلتر نیست رایتل - ایرانسل - شاتل - همراه اول
آقا یوتیوب باز نمیکنه ولی

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان در خصوص اینکه صبانت نت تایپش رو 3 کرده و عملا نمیشه آنلاین بازی کرد نمیشه به جایی شکایت کرد؟
من یه موقع آی پی استاتیک گرفتم نت تایپم شد open، شاید الان هم جواب بده
ولی کلا صبانت برا گیم دیگه خوب نیست

• Like
Reactions: emaad.mir

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
دوستان کسیو میشناسید که وی پی ان روی روتر میکروتیک کانفیگ کنه؟ نتم پوینت تو مولتی هست. روتر میکروتیک دارم. ایپی ثابت هم دارم. دنبال یکی میگردم که یه وی پی ان دائمی روی روتر تنظیم کنه .

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
969
دوستان کسیو میشناسید که وی پی ان روی روتر میکروتیک کانفیگ کنه؟ نتم پوینت تو مولتی هست. روتر میکروتیک دارم. ایپی ثابت هم دارم. دنبال یکی میگردم که یه وی پی ان دائمی روی روتر تنظیم کنه .
درود
پیغام خصوی بفرست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر