بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
متاسفانه توی منطقه ما(تهران،الغدیر)کلا فیبر نوری کار کردن.هیچ شرکتی هم روی فیبر نت نمیده،به جز مخابرات.یعنی زوری باید نت مخابرات رو بردارم

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
با سلام دوستان به ۲ مشکل عجیب بر خوردم از شکرت پارس اونلاین اینترنت گرفتم بد از ۲۰ روز الافی آخرش امروز وصل کردن یه مشکله خیلی عجیب داره !!!! تو شرایط عادی کار می‌کنه مشکلی‌ نداره ولی‌ به محض باز کردن استیم کلا اینترنت تایم اوت میده بد دیسکانکت می‌شه تا استیم و نبدنم بالا نمیاد حالا سوال اینجاست این مشکلو چطور به بخس فنی‌ بفهمونم
یه مشکل عجیب هم واسه خط صبا ننت دارم دنو استریم ‌ام ۳۰۰۰ِ نویز خط ۲۸۰۰- ۳۰۰۰ عجیب ترین..... ۲۰ روز گفتم تاحالا کاری نکردن عملاً اینترنت به درد نمی‌خوره ۲ روز هم هست کلا هیچی‌ نشون نمید
در آخر از دوستان ساکن تبریز اینترنت بی‌ سیم میدونن که واسه بازی عالی‌ باشه پینق پایین باشه تایم اوت نده
دوستان ساکن ولی‌ عصر تبریز از چه شرکتی واسه بازی اینترنت میگیرین؟

bvz1_pars_online.png

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
نمیدونم تا حالا کسی در 195 شکایت کرده یا نه ... من میخواستم ISP عوض کنم ولی شرکت قبلی درخواست جمع اوری نمیزد و حدود 10 روی سرکارم گذاشت .. توی 195.ir شکایت گذاشتم و 3 روزه خطم جمع شد و اینکه از خود 195 هم بهم زنگ زدند که کارم شده یا نه

اینو گفتم بدونید شما هم اگر مشکلی دارید شکایتی ثبت کنید و سرسری ازش عبور نکنید

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
متاسفانه توی منطقه ما(تهران،الغدیر)کلا فیبر نوری کار کردن.هیچ شرکتی هم روی فیبر نت نمیده،به جز مخابرات.یعنی زوری باید نت مخابرات رو بردارم

وایرلس بگیر مشکلت حل شه
پارس آنلاین از سال آینده وایرلس هم خواهد داد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,589
نام
Alireza
سلام دوستان
این پروسه ی تغییر ISP کلا چقدر طول میکشه؟
این مخابرات تهران هر بلایی خواست سرمون اورد دیگه روانی شدم! :d
به نظرتون بهترین ISP برای Online زدن کدومه توی تهران؟
سرعت و نداشتن قطعی هم مهمه ولی اولویت با پینگه

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
سلام دوستان
این پروسه ی تغییر ISP کلا چقدر طول میکشه؟
این مخابرات تهران هر بلایی خواست سرمون اورد دیگه روانی شدم! :d
به نظرتون بهترین ISP برای Online زدن کدومه توی تهران؟
سرعت و نداشتن قطعی هم مهمه ولی اولویت با پینگه
شما اگه کابل محلتون فیبر نوری باشه،از هیچجا به جز مخابرات نمیتونی نت بگیری.
اول اینو بررسی کن.
ای تو روح این مخابرات...

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
یعنی این نت مخابرات فاجعه ست.
رفتم تو سایتشون واسه دیدن ریز حجم مصرفی،دیدم واسه دیروزو زده،زنگ زدم 2020 میگن،سایت یکی دو روز عقبتره!!!!!!
یعنی من باید امروز مصرف کنم ،یکی دو روز وایسم ببینم چقدر مصرف کردم،بعد بقیشو مصرف کنم!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر