بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,980
نام
احمد
ممنون.
این طرح هایی که زدن 28 تومن(تو همین حدودا)
اینا چطورین؟
من طرح کمتر از 38 تومن ندیدم اما به طور کلی تمام طرح های نامحدود پتیاک مثل هم هستن (از لحاظ کیفیت و نداشتن مصرف منصفانه) فقط سرعتشون همون سرعتی هست که میگیرین. ینی مثلا سرعت سرویس 128 حدود 16-20 KBPS هست

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
من طرح کمتر از 38 تومن ندیدم اما به طور کلی تمام طرح های نامحدود پتیاک مثل هم هستن (از لحاظ کیفیت و نداشتن مصرف منصفانه) فقط سرعتشون همون سرعتی هست که میگیرین. ینی مثلا سرعت سرویس 128 حدود 16-20 KBPS هست
شاتل طرح ارت داره،که 128 رو میده 28 تومن.
نوشته تا یازده گیگ،باهاشون تماس گرفتم،گفتن تا یازده گیگ رو با سرعت 150 دان میدیم،اما بعدش سرعت میاد روی 13!!
میده 28 تومن.
من الان 512 مخابرات دارم،خدایشش از حق نگذرم خیلی خوبه،نسبت به پولش.
من حجم دانم بالاست،سرعت دان رو فیکس 60 میده.
حالا میخواستم ببینم شرکتا چطورین.اگه بهتر و سرعت بالاتر باشه بگیرم.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
بهترین سرویس رو کدوم شرکت میده تو تهران طرفای شهرک غرب و سعادت اباد؟
نامحدود میخوام
با پینگتایم خوب.
سرعت دانلود واسم زیاد مهم نیست.
وایرلس یا ADSL فرقی ندارن.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,980
نام
احمد
سلام
بهترین سرویس رو کدوم شرکت میده تو تهران طرفای شهرک غرب و سعادت اباد؟
نامحدود میخوام
با پینگتایم خوب.
سرعت دانلود واسم زیاد مهم نیست.
وایرلس یا ADSL فرقی ندارن.
پتیاک/رسانه
اگه قیمت براتون مهم نیست یا سرویس حجمی می خواین من رسانه رو پیشنهاد می دم در غیر اینصورت پتیاک.

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
الان adsl ارزونترین قیمت کل خاورمیانه چند در میاد؟ :d اینترنت فقط برای سایت گشتن و چت میخوایم
دانلود اصلا
چی پیشنهاد میدید؟

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
الان adsl ارزونترین قیمت کل خاورمیانه چند در میاد؟ :d اینترنت فقط برای سایت گشتن و چت میخوایم
دانلود اصلا
چی پیشنهاد میدید؟

من 512 کیلوبیت با سرعت 60 کیلو بایت دارم قطعی نداره سرعت هم پایین نمیاد 4 ساله و قیمتش هم ماهی 25 تومن در میاد با آونمان و ... . ولی اگر دوستان سرویس بهتری سراغ دارند تو این قیمت بیان بگند .

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
من 512 کیلوبیت با سرعت 60 کیلو بایت دارم قطعی نداره سرعت هم پایین نمیاد 4 ساله و قیمتش هم ماهی 25 تومن در میاد با آونمان و ... . ولی اگر دوستان سرویس بهتری سراغ دارند تو این قیمت بیان بگند .

ممنون
من خودم adsl مخابراتی دارم 256 کیلوبایت با حجم نامحدود , هر 2 ماه 24500 بود کلا , الان 2 ماه شده 28900
سرعت دانلودش آخرش روی 32 کیلوبایته , اما اصلا ثابت نیست یهو میره روی 7 کیلوبایت یهو میره روی 48 یهو بعدش میره روی 20 :d خود اینترنتشم همش قطعی داره
با هیمن قیمت میخوام فقط برای سرچ و سایت رفتن , قطعی هم نداشته باشه

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
ممنون
من خودم adsl مخابراتی دارم 256 کیلوبایت با حجم نامحدود , هر 2 ماه 24500 بود کلا , الان 2 ماه شده 28900
سرعت دانلودش آخرش روی 32 کیلوبایته , اما اصلا ثابت نیست یهو میره روی 7 کیلوبایت یهو میره روی 48 یهو بعدش میره روی 20 :d خود اینترنتشم همش قطعی داره
با هیمن قیمت میخوام فقط برای سرچ و سایت رفتن , قطعی هم نداشته باشه
منم مخابرات دارم،512 نامحدود.
نمیدونم چرا اما واس من نه قطعی داره نه نوسان،سرعت فیکس 60 هست.

omid_zedbaz

کاربر سایت
Oct 2, 2015
17
دوستان من الان خط نوری دارم موندم چیکار کنم کمک کنید

از همون مخابرات adsl بگیرم چون تهران به فیبر نوری میده
یا سرویس رادیویی شاتل رو بگیرم ؟
یا اگه پیشنهاد بهتری هست بگید !!!

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
من 512نامحدود مخابرات دارم واقعا افتضاحه هم سرعت دانلود پایینه هم پینگ بیخود اینجوری فکرنکنم بتونم انلاین بازی کنم باps4.این عکس برای برای الانه.یه کلش رویال باید با سلام صلوات بازی کرد.
9fe2f3df2e14bb314825cc4b37414d88.jpg

اگه کسی یه سرویس خوب سراغ دار والبته قیمت مناسب که جوابگوی بازی انلاین باشه ممنون میشم معرفی کنه

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
دوستان من الان خط نوری دارم موندم چیکار کنم کمک کنید

از همون مخابرات adsl بگیرم چون تهران به فیبر نوری میده
یا سرویس رادیویی شاتل رو بگیرم ؟
یا اگه پیشنهاد بهتری هست بگید !!!

منم برای خط ثبت نام کرده بودم ، بعد حدودا 7 ماه و یه سری تماس تلفنی و پیدا کردن آشنا در مخابرات !! بالاخره اومدن خط رو وصل کردن و گفتن که فیبر نوری هست و فقط مخابرات می تونه ارائه کنه و به هیچ عنوان هم امکاناتش رو نداره ... بقیه ی isp ها هم تجهیزاتش رو ندارن چون گرون و قدیمیه :) .

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
دوستان به جز مخابرات کدوم شرکت روی فیبر نوری اینترنت میده؟
زنگ زدم شاتل میگه روی فیبر نوری خدمات نمیدیم!!
باید چیکار کنم؟
میشه مسی درخواست کرد؟
کسی خبر داره؟
تهران

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
526
نام
محمدصادق
دوستان به جز مخابرات کدوم شرکت روی فیبر نوری اینترنت میده؟
زنگ زدم شاتل میگه روی فیبر نوری خدمات نمیدیم!!
باید چیکار کنم؟
میشه مسی درخواست کرد؟
کسی خبر داره؟
تهران
در حال حاضر فقط آسیاتک تو بعضی شهرها تجهیزات ارائه ADSL روی فیبر رو یا از مخابرات اجاره کرده و یا خریده و داره روی فیبر سرویس میده، مثلا همین چند روز پیش که به آسیاتک زنگ زدم گفتن این کار به طور محدود تو خوزستان شروع شده و گفتن برای شهر ما(کرمان) هم احتمالا دو یا 3 ماه بعد از عید این امکان فراهم بشه. برای تهران هم بهتره خودتون با آسیاتک تماس بگیرید ببینید برنامه ای دارن یا نه
تبدیل خط به سیم مسی هم فکر نمیکنم امکانپذیر باشه

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
من 512نامحدود مخابرات دارم واقعا افتضاحه هم سرعت دانلود پایینه هم پینگ بیخود اینجوری فکرنکنم بتونم انلاین بازی کنم باps4.این عکس برای برای الانه.یه کلش رویال باید با سلام صلوات بازی کرد.
9fe2f3df2e14bb314825cc4b37414d88.jpg

اگه کسی یه سرویس خوب سراغ دار والبته قیمت مناسب که جوابگوی بازی انلاین باشه ممنون میشم معرفی کنه
دوستان کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر