بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان

بهترین سرویس وای فای تو شیراز با پینگ خوب برا گیم آنلاین چی سراغ دارید؟

بعد اینکه شرکت سیستک شیراز نمایندگی داره؟

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
دوستان من واسه اینکه پینگم خوب شه
از تو قسمت WAN مودم هی dc/Connect میکنم تا خوب شه پینگم
ولی گاهی اوقات 40 min dc میشه وصل نمیشه!!
مودمم n600 W9880 Tp linke

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
باسلام
مشترک گرامی همان گونه که اطلاع دارید در پایان هفته گذشته، به دلیل وجود یک رخداد غیر قابل پیش بینی و نامعلوم در زیرساخت های مخابراتی شاتل، شاهد ساعتی اختلال در سرویس اینترنت پرسرعت برخی از کاربران بوده ایم.
بی گمان، همکاران فنی ما تلاش های فراوانی را به کار بستند تا مشکل در سریع ترین زمان ممکن برطرف گردد و هرچند مدت زمان اين اختلال در چارچوب SLA استاندارد ارایه سرویس است، اما مغایر با استانداردهاي داخلي شاتل و بی سابقه در همه ی سال های فعالیت این مجموعه بوده است که موجبات شرمساری این خانواده نسبت به کاربران گردید.

تلاش و پی گیری و برنامه ریزی دقیق برای دست یابی به راهکارهایی که دیگر بار شاهد این مشکل نباشیم همچنان توسط همکاران فنی ما ادامه دارد، اما به هر روی، ضمن عذرخواهی از مشکل پیش آمده و قدردانی از صبوری شما مشترک گرامی، معادل یک گیگ ترافیک رایگان در تاریخ 3 تیر ماه به سرویس فعلی شما تخصیص خواهد یافت.

امیدواریم در آینده شاهد مشكلاتی از این دست نباشیم و همچنان ارایه‌ی سرویس با بالاترین كیفیت ممكن به مشتریان یكی از افتخارات همیشگی ما محسوب شود و كیفیت خدمات ارایه شده در آینده جبران مشكلات پیش آمده باشد.

در پایان، یک بار دیگر از حسن همكاری و صبوری شما سپاس‌گزاریم.

گروه شرکت های شاتل

بعد مدت های طولانی یک چنین مشکلی به وجود این طوری عذرخواهی میکنن نه مثل جاهای دیگه بگن مشکل خودتونه...

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
دوستان یکی منو راهنمایی کنه لدفن

از بین این سرویسا کدومو بگیرم؟
آسیاتک 512 ماهی 10 گیگ یه ساله
مخابرات 2 مگ ماهی 5 + 5 گیگ یه ساله (این شبانه دانلود رایگان داره؟)
شاتل همین طرح تابستونش

یه سرویسی میخوام پینگش برا آنلاین زدن مناسب باشه دانلود شبانه رایگان داشته باشه با سرعت خوب - اینجور ک شنیدم اگه شبا زیاد دانلود کنی با شاتل سرعتتو خیلی میاره پایین

کدومو پیشنهاد میدید - تو تهران ساکنم

الان نتم 256 مخابرات نامحدوده .... تو فیفا تا ساعت 11 صب اینا خوبه ولی بعدش لگ داره بازی

آخرین ویرایش:

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
دوستان یکی منو راهنمایی کنه لدفن

از بین این سرویسا کدومو بگیرم؟
آسیاتک 512 ماهی 10 گیگ یه ساله
مخابرات 2 مگ ماهی 5 + 5 گیگ یه ساله (این شبانه دانلود رایگان داره؟)
شاتل همین طرح تابستونش

یه سرویسی میخوام پینگش برا آنلاین زدن مناسب باشه دانلود شبانه رایگان داشته باشه با سرعت خوب - اینجور ک شنیدم اگه شبا زیاد دانلود کنی با شاتل سرعتتو خیلی میاره پایین

کدومو پیشنهاد میدید - تو تهران ساکنم

الان نتم 256 مخابرات نامحدوده .... تو فیفا تا ساعت 11 صب اینا خوبه ولی بعدش لگ داره بازی
سلام دوست عزیز...
پیشنهاد من به شما سرویس P2p شاتل هستش با هزینه ی اولیه 400 که مربوط به مودم بیرونی و سیم لن میشه و هزینه نصب و بعد اون فقط ماهی 30 تومن پرداخت میکنین با سرویس آرت 1 که میتونین تا ماهی 100 گیگ هم دانلود کنید... قابل ذکر هستش که سرعت 3mb با لینک های داخل مثل سایت های دانلود فیلم و بازی که سرور داخلی دارن و با لینک های خارج هم 300 هستش ... پینگ با 4.2.2.4 از 165 تا 210 متغییر هستش و با 8.8.8.8. هم از 95 تا 130 ... سرویس کاملا بی دردسر و بدون مشکل نویز و قطع شدن،کم بودن سرعت... یعنی میتونم بگم شاتل با اینکار عملا کاری کرده که باری که رو دوش بخش پشتیبانی فنی بود بدلیل مشکلات مکرر خط های تلفن از رو دوششون برداشته و سرویسی با کیفیت ارایه میده... من الان 5 ماهه حدودا از این سرویس استفاده میکنم و تا الان کاملا راضی هستم ...

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
سلام دوستان
میخوام سرویس point to point شاتل رو بگیرم.میخاستم نظرتون رو در مورد این isp و این سرویس بدونم اگه امکانش هستش؟
من واقعا راضیم! خیلی بهتر از ADSL به من جواب میده ( مخصوصا با مشکل خط تلفن من )

4479598923.png

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
سلام

دوستان عزیز من به علت تغییر محل زندگی باید جفت اینترنت هام رو عوض کنم. لطفا یه ISP برا ی غرب تهران معرفی میکنید (ADSL) که مهمترین چیز، پینگ تایم داخلی کم برای یرورهای کاهش پینگ هست.

دوستانی که پارس آنلاین یا شاتل دارن یه توضیح اجمالی میدن ببینیم چند چندن ... مخابرات هم همینطور

یک دنیا ممنون

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
از کجا ی سایت میشه سفارش داد؟ تو سایتشون فقط توضیح داده جایی برا خرید ندیدم

زنگ بزن ۲۳۰۹۹ اونجا درخواست بده میان به صورت رایگان تست میکنن اگه آپارتمانتون جواب داد همون جا راه اندازی

هزینه نصبش حدود ۳۵۰ تومن در میاد

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
«شاتل» شرکت مخابرات را می خرد!

فناوری اطلاعات > ارتباطات - گروه شرکت‌های شاتل برای خرید صد درصد سهام شرکت توسعه اعتماد مبین (مالک بلوک مدیریتی سهام شرکت مخابرات ایران) اعلام آمادگی کرد.
تسنیم نوشت:شاتل بزرگترین شرکت خصوصی ارایه‌دهنده اینترنت پرسرعت در کشور یک روز پس از انتشار اسناد مزایده فروش سهام شرکت توسعه اعتماد مبین طبق پروانه خود و شرکت مخابرات ایران مکاتبات اداری برای خرید سهام این شرکت را آغاز کرد. محمدحسن شانه ساززاده، رییس هیات مدیره شاتل با تایید این خبر گفت: اعلام آمادگی و درخواست شاتل برای خرید 50 درصد به اضافه یک سهم شرکت مخابرات ایران به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارایه و تقاضای جدی خرید سهام این شرکت به صورت رسمی مطرح شده است. شاتل به دلیل برخی انتقاداتی که به نحوه برگزاری مزایده مطرح است، درخواست خود را به وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال کرد. با توجه به تغییر شرایط این شرکت طی پنج سال گذشته پس از خصوصی و نحوه ارزش‌گذاری آن و همچنین برابر نبودن شرایط فعلی این شرکت با زمان واگذاری آن در بورس به واسطه فروش برخی دارایی‌ها، تغییرات درآمدی و توسعه‌ای از وزارت ارتباطات خواسته شده تا در زمینه قیمت‌گذاری و نحوه فروش بلوک مدیریتی سهام مخابرات ورود کند. شرکت توسعه اعتماد مبین در حال حاضر با در اختیار داشتن 50 درصد به اضافه یک سهم شرکت مخابرات ایران سه کرسی از پنج کرسی ریاست هیات مدیره این شرکت را در اختیار دارد و با انتشار آگهی فروش سهام، واگذاری صد درصدی سهام خود را اعلام کرد. شانه ساززاده تاکید کرد: شاتل آمادگی دارد با خرید سهام شرکت توسعه اعتماد مبین و در اختیار گرفتن بلوک مدیریتی سهام مخابرات به صورت کاملا خصوصی و با رویکرد مدیریت بخش خصوصی، ارتقای بهره‌وری، افزایش بهینه سطح خدمات و اقدامات توسعه‌ای را با ارایه طرح جامع در این شرکت نهادینه کند.

بدخت شدیم رفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر